Redakcja

Redakcja

Strzelec Opolski
ul. Piłsudskiego 9/3
47-100 Strzelce Opolskie
Wydawnictwo SILESIANA

Redakcja Strzelca Opolskiego
redakcja@strzelecopolski.pl
Skype: strzelec_opolski
GG: 6115054
tel. +48 77 463 04 40 faks +48 77 463 04 42



WYDAWCA PREZES ZARZĄDU


 

WICEPREZES ZARZĄDU
Elżbieta Jacheć
jachec@strzelecopolski.pl
tel. 77 463 04 40




REDAKTOR NACZELNY
Beata Kowalczyk
kowalczyk@strzelecopolski.pl
tel. 77 463 04 40 w.208
kom. 697 714 976



ZASTĘPCA REDAKTORA NACZELNEGO
Justyna Kubik
jkubik@strzelecopolski.pl
tel. 77 463 04 40 w.206
kom. 605 306 976



DZIENNIKARZE

Romuald Kubik
kubik@strzelecopolski.pl
tel. 77 463 04 40 w.210
kom. 697 714 978

 

Gmina Strzelce Opolskie

Beata Baryga
baryga@strzelecopolski.pl

tel. 77 463 04 40 w.207
kom. 697 714 975

 

Gmina Izbicko

Beata Kowalczyk
kowalczyk@strzelecopolski.pl
tel. 77 463 04 40 w.208
kom. 697 714 976

 

Gmina Jemielnica i Ujazd

Justyna Kubik
jkubik@strzelecopolski.pl
tel. 77 463 04 40 w.206
kom. 605 306 976


Gmina Leśnica
Urszula Janda
janda@strzelecopolski.pl
kom. 781 270 735

 

Gmina Kolonowskie

Martyna Mirek
mirek
@strzelecopolski.pl
kom. 607 714 013

 

Gmina Zawadzkie

Martyna Mirek
mirek
@strzelecopolski.pl
kom. 607 714 013



Gmina Toszek
Sabina Grzesik
grzesik@strzelecopolski.pl
kom. 517 494 977

 

 

Sport
Piotr Warner
piotrwarner@opole.home.pl
kom. 501 533 669

 


SKŁAD KOMPUTEROWY
Romuald Kubik


MARKETING I REKLAMA
marketing@strzelecopolski.pl

Michał Szrajber
szrajber@strzelecopolski.pl
tel. 77 463 04 40 w.209
kom. 607 147 909


 

Jolanta Wyrwoł
wyrwol@strzelecopolski.pl
tel. 77 463 04 40 w.212
kom. 665 010 899