fbpx 604 | Strzelec Opolski

604

Numer wydania 604

(6)
wtorek, 8 luty, 2011

Groźne lekarstwa

Artykuły : 
Numer wydania: 
Reklamy leków i suplementów diety atakują nas z każdej strony. Gdy oglądamy telewizor, otwieramy gazetę, przechodzimy przez ulicę – są wszędzie. Pod ich wpływem coraz częściej wyłączamy zdrowy rozsadek i wierzymy, że jedna tabletka przedłuży nam życie...

Zabawa tylko dla pań

Artykuły : 
Numer wydania: 
Czterdzieści pań spotkało się 15 stycznia w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Lichyni na babskim combrze. – Impreza ta została zorganizowana już po raz czwarty – mówi Ewa Spinda dyrektorka szkoły podstawowej w Zalesiu Śląskim – Przygotowała ją rada rodziców wraz z dyrekcją szkoły. Wszystkie kobiety fantazyjnie się przebrały.

Dzieci dla seniorów

Artykuły : 
Numer wydania: 
Jak co roku, w szkole w Zimnej Wódce, odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie klas I-III pod kierunkiem wychowawczyń Małgorzaty Osadnik oraz Małgorzaty Wieczorek, przygotowali część artystyczną, której motywem przewodnim był niedawno rozpoczęty nowy rok 2011.

Juniorzy Kadłuba najlepsi

Artykuły : 
Numer wydania: 
Piłka halowa

W hali przy ulicy Kozielskiej w Strzelcach odbył się turniej juniorów o mistrzostwo Gminnego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w piłce halowej. Wzięło w nim udział osiem zespołów. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy grając systemem „każdy z każdym”. Najlepszy okazał się Kadłub, sięgając po tytuł mistrzowski.