fbpx TO MOGŁO SPOTKAĆ KAŻDEGO Z NAS!!! POMÓŻMY!!! | Strzelec Opolski

TO MOGŁO SPOTKAĆ KAŻDEGO Z NAS!!! POMÓŻMY!!!

TO MOGŁO SPOTKAĆ KAŻDEGO Z NAS!!! POMÓŻMY!!!

zwracam się z anonimową prośbą o pomoc dla rodziny z Jędryń. Spalił się im dom wraz z dobytkiem całego życia, co zresztą zostało opisane w poprzednim numerze Strzelca.
W pojedynkę człowiek może niewiele, jednak razem możemy dużo więcej. Jeżeli jest taka możliwość chciałabym prosić o ogłoszenie i zorganizowanie możliwej zbiórki pieniążków na materiały budowlane. Ludzie muszą w końcu pozbyć się "znieczulicy" i obojętności, która cały czas się szerzy i zaczyna być postrzegana jako calkowicie naturalna. Pomóżmy,PRZECIEŻ TO MOGŁO SPOTKAĆ KAŻDEGO Z NAS.

Forum: 
Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 3 Marzec, 2013 - 14:19

Może to pytanie nie na miejscu (|Cimoszewiscz to powiedzial i zapłacił politycznie) ale czy byli ubezpieczeni? jak kogos stac na dom to i stac go na 20 zl miesiacznie (czyli flaszkę) aby sie ubezpieczyc. Zapewniam że nie jestem obojetny na cudzą krzywdę ale znam pare osób ktore zapewniały że nic nie mają a potem po wzieciu pomocy sie przyznały że byli ubezpieczeni, a nowy samochód dostali od darczyńcy.Wstyd ....

Portret użytkownika mieszkankaDR
Wysłane przez mieszkankaDR w 3 Marzec, 2013 - 16:24

oczywiście że ubezpiecznie bylo. Tylko jak ktoś doświadczy współpracy Ubezpieczyciela przy ewentualnej szkodzie to dobrze wie jak to wszystko opornie idzie i że wcale (niestety) nie dostaje się kwoty na jaką było zawarte ubezpieczenie. Wiem to z doswiadczenia. Cięzko jest się po takim wydarzeniu pozbierać. Napisałam prośbę o pomoc. Narazie najpotrzebniejsze są pieniążki, ale na pewno każda pomoc się przyda. A że są osoby nieuczciwe które żerują na czyimś nieszczęsciu to trudno. Zapewniam że ta rodzina do takich nie należy.

Mieszkanka

Portret użytkownika mieszkankaDR
Wysłane przez mieszkankaDR w 5 Marzec, 2013 - 18:25

pieniążki zbiera Pani sołtys Jędryń Zofia Habasz, tel. 514 93 10 10. Dziekuję wszystkim niosącym pomoc :)

Mieszkanka