fbpx Stachowski burmistrzem | Strzelec Opolski

Stachowski burmistrzem

Stachowski burmistrzem

I znów wygrał mój kandydat. 4 lata temu na Orgackim się przejechałem (może było siedzieć w domu a nie iść na wybory), za poprzedniej kadencji Mariusz trochę się zachłysnął władzą, ale jego styl sprawowania władzy bardziej mi pasował. Wyspy już zbudowane, drugich nie zbuduje. Gimanzjum stoi, nie ma na czym zadłużyć gminę.

Mariusz, jeśli nie wpadniesz na pomysł typu garaże na basenie, i jeśli zrealizujesz pytanie i odpowiedź on-line, to możesz być pierwszym burmistrzem, który wygra dwie kadencje z rzędu i stanie się prawdziwym gospodarzem gminy.

A na razie gratulacje i powodzenia na nowej-starej drodze.

Forum: 
Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 1 Grudzień, 2014 - 16:24

wygrała ludzkość nad gosopdarnością, może doświadczenie zdobyte po poprzednich wyborach i te z pracy w strzelcach zrobiło z pana Stachowskiego lepszego gospodarza niż poprzednio.

Portret użytkownika hacker
Wysłane przez hacker (niezweryfikowany) w 2 Grudzień, 2014 - 10:22

Mamy nadzieje, ze nowy/stary burmistrz choc z Kielczy bedzie sie interesowal sprawami calej gminy a nie tylko solectwami. Miasto rowniez jest zaniedbane.Prosze sluchac rowniez glosow internautow. Cenie p. Stachowskiego z przyjaznego obejscia i obywatelami i gratuluje sukcesu wyborczego

Odpowiedz