fbpx Rozpoczynam wątek dot. naszych strzeleckich urzędów, banków, poczty itp. | Strzelec Opolski

Rozpoczynam wątek dot. naszych strzeleckich urzędów, banków, poczty itp.

Rozpoczynam wątek dot. naszych strzeleckich urzędów, banków, poczty itp.

Mnie np irytuje stanie w kolejce 40 min. Za to panie w bankach są przemiłe.

Forum: 
Portret użytkownika skazony_inteligencja@yahoo.pl
Wysłane przez skazony_intelig... w 30 Listopad, 2007 - 10:52

Akurat urzędnikom z ratusza, z którymi ja miałem kontakt to nie mam nic do zarzucenia. Jak dla mnie mili i pomocni. No ale nie ze wszystkimi rozmawiałem. Przepracować to się nie przepracowują ale wywiązują się ze swoich obowiązków w miarę dobrze. Problem jest raczej z tymi wyższymi i radą. Najgorsi są Ci, których wybieramy w wyborach. Brakuje jakiejś werwy, nowoczesnego myślenia, świeżości. Wrosło to w stołek i nie da się oderwać.

Portret użytkownika Anonim
Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w 30 Listopad, 2007 - 11:15

Widzę że dla ciebie praca jest wtedy jak przez 8 godziń zasuwasz łopatą albo kilofem.
Typowy slogan urzędasy nic nie robią żenada.

Portret użytkownika 123456
Wysłane przez 123456 (niezweryfikowany) w 26 Marzec, 2011 - 20:32

Z tym wrośnięciem w stołek to podziękowania należy składać wyborcom. Bo to oni wybierali a nie wrośnięty w stołek.

Portret użytkownika Anonim
Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w 30 Listopad, 2007 - 11:21

Kiedyś dostałam pismo z urzędu - w każdym zdaniu inna czcionka cha, cha. Jak już coś robią to byle jak.Motłoch...

Portret użytkownika skazony_inteligencja@yahoo.pl
Wysłane przez skazony_intelig... w 30 Listopad, 2007 - 11:59

Jest tak, że jedni mają nadmiar obowiązków, a inni tylko wycieczki no i gdzie by tu wypić kawkę, a gdzie herbatkę. Wiem z autopsji. Możesz zauważyć, że nie oceniam ich tak źle jak piszesz. Ci na najniższym szczeblu naprawdę ciężko zasuwają bo muszą się męczyć z takimi petentami jak np ja.

Podobno urzędnik to najlepszy partnet. Jak przychodzi z pracy to jest wyspany, wypoczęty no i ma już gazetkę przeczytaną.

Portret użytkownika Anonim
Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w 30 Listopad, 2007 - 13:06

Są niedouczeni, popełniają mnóstwo błędów. Słowem nie są najlepszymi super fachowcami w tym co robią delikatnie mówiąc.A co do tych wyższych to udarój Boże żeby któreś z tych młodych był mądrzejszy od swojego mistrza głupoty.

Portret użytkownika Anonim
Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w 1 Grudzień, 2007 - 18:04

Anonimie, a z któregoż to urzędu, bo jest ich kilka dostałes to pismo z różnymi czcionkami ?

Portret użytkownika Anonim
Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w 1 Grudzień, 2007 - 18:09

Drogi skazony_intelig....
Jeżeli można zapytać, to czym się zajmujesz zawodowo? Może popracował byś w administracji choć kilka miesięcy, wtedy mógłbyś mieć inny pogląd na pracę urzędników, zwłaszcza w gąszczu przepisów i z wulgarnymi oraz niegrzecznymi petentami, których należy obsłużyć z uśmiechem.
Pozdrawiam

Portret użytkownika 123456
Wysłane przez 123456 (niezweryfikowany) w 6 Czerwiec, 2013 - 13:53

Anonimie, jak się komuś coś nie podoba to zawsze może zmienić pracę. Nikt na siłę nie trzyma urzędników za biurkami, a wręcz jest odwrotnie. Urzędnicy trzymają się biurek z całych sił i z całej swojej mocy. Choć nie wszyscy to potrafią.

Portret użytkownika Anonim
Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w 3 Grudzień, 2007 - 10:40

No oczywiście z Urzędu Miejskiego w Strzelcach Opolskich przy Pl. Myśliwca 1.Pozdrawiam.

Portret użytkownika su
Wysłane przez su w 23 Grudzień, 2007 - 21:24

Wpis
"Urzędasy Z Urzędu Miejskiego w Strz. Op. te..."
został usunięty ze względu na naruszenie zasad netykiety
Romuald Kubik

Portret użytkownika Anonim
Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w 8 Styczeń, 2008 - 11:10

No nareszcie widzę żę mój apel po gorącej dyskusji przyniusł efekt i niecenzuralny post został usunięty.

Portret użytkownika kumys
Wysłane przez kumys (niezweryfikowany) w 26 Marzec, 2011 - 00:36

Widac jak na dloni,
ze Anonim pobieral lekcje ortografii
u tej samej polonistki
co (p)R....K...

ingerencja K.C.

Portret użytkownika prawnik
Wysłane przez prawnik w 26 Marzec, 2011 - 07:13

KUMYS... szanuj Prezydenta bo go naród wybrał a nie obrażaj , traktujesz wrednie z złośliwie każdego kto myśli inaczej ...i zmień zdjęcie boś mi się opatrzył

prawnik

Portret użytkownika Karol Cebula
Wysłane przez Karol Cebula w 26 Marzec, 2011 - 20:24

Panie Kumys vel Piotr,wykasowałem Panski chamski,obrażliwy i idiotyczny wpis.Nie ma Pan prawa obrażać p.Komorowskiego a tym bardziej Majestat Prezydenta RP ustanowiony przez większość polaków.Niestey,w swojej bezgranicznej nienawiści ogranicza się Pan do opluwania ludzi,którzy nie podzielają Pańskiego sposobu "rozumowania".Pamiętam Pana sprzed wielu laty.Był Pan przecież normalnym człowiekiem.Chętnie,naprawdę,prowadziłem z Panem dysputy.Co się z Panem stało.Dlaczego Pan tak schamiał i zidiociał.Przepraszam za te słowa nie używane przezemnie na ogół w stosunku do innych.Mam jednak nadzieję,że Pana pobudzą do myślenia.Może przyczyną są zawiedzione nadzieje w emigracji i nostalgia za swoją ,choć znienawiedzoną ale jednak ojczyzną? Pozdrawiam i współczuję samotności.To musi być straszne!

PS Pan się na nas obraził i zagroził,że nie pojawi się na naszej stronie.Dlaczego nie zrealizował Pan wyartykułowanej "grożby" ?

Karol Cebula

Portret użytkownika kumys
Wysłane przez kumys (niezweryfikowany) w 27 Marzec, 2011 - 21:36

Panie Karolu,
Szkoda, ze Pan wykasowal mój wpis, pańskim zdaniem chamski obraźliwy i idiotyczny. Zabrania mi Pan obrazac p. Komorowskiego oraz Majestat Prezydenta RP.
Pozostane przy swoim zdaniu. W swoim wpisie ani razu nie uzylem slowa Komorowski, ani prezydent. Ciesze się ze Pan rozszyfrowal, kogo miałem na mysli. Nie było to trudne, bo FAKTY, które podalem, sa ogolnie znane.
Napisalem wyraznie dla kogo nie mam szacunku i dlaczego. Podpisałem się swoim pseudonimem, którego uzywam od 50 lat i jest tam wklejone moje zdjecie. Nie jestem zadnym anonimem, w każdej chwili może mnie każdy zapytac o wszystko. A Pan sobie uzurpuje prawo nieistniejącego już 20 lat Głównego Urzedu Kontroli Publikacji Prasy i Widowisk na ulicy Mysiej. Oczywiście, wolno Panu, to panska gazeta.

Ale przy okazji zadal Pan pytania czy schamiałem i zidiociałem i dlaczego?
Spiesze doniesc, ze od czasu gdy w Internecie i nie tylko, można znaleźć odpowiednie dokumenty i informacje świadczące o tym, ze kandydat na prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, zatail pewne informacje osobiste, to po czasie warto powiedziec do kogo nie mam zaufania, prawda? Mowie to w swoim osobistym imieniu. Czy to jest chamstwo i idiotyzm?
Gdyby wyborcy wiedzieli przed wyborami, ze malzonka jednego z kandydatow pochodzi z takiej ubeckiej żydowskiej rodziny, do której on się wpasowal, to na pewno wynik wyborow bylby inny. Czy to jest logiczne? Czy Pan uwaza, ze to idiotyzm i chamstwo?

Mój wybor wyjazdu na obczyzne, wiaze się jedynie i przede wszystkim z najwiekszym oszustwem jakiego dopuścił się Pan wie kto wiec nie będę tu wymawial jego imienia. W Polsce nie da się zyc godnie tak jak myśleliśmy wszyscy na początku lat 80tych. No, prawie wszyscy. Tak się sklada, ze Pan to wie i ja to wiem, ze w Polsce rzadzi od 89 roku agentura sowiecka. Nie będę wymienial bo już ich wymieniałem, tylko Pan to skasowal, wszyscy prezydenci byli agentami. A ten, który nie był, zostal zlikwidowany. Aktualny zas robi wszystko, żeby Putinowi i Rosji było dobrze a nie Polakom i Polsce.
To on, podobnie jak i premier, nienawidzi Polski, która ja kocham i dlatego nie mogę w niej zyc tak jakbym chciał, dlatego wyjechałem. Nie mogę się pogodzic z tym, ze komuna dalej trzyma się dobrze, pomimo tylu lat po tzw. jej upadku, co ogłosiła Szczepkowska 4 czerwca 1989r. To było kłamstwo. Ona dalej się ma dobrze tylko się przepoczwarzyla i obrosla w nasz narodowy majatek, a teraz się szykuje z powrotem dojsc do władzy jak miala obiecane przy okrągłym stole.

Pan o tym dobrze wie, Panie Karolu, bo Pan był bardzo blisko Jozwiaka i jako taki wiedzial o
wszystkim co się szykuje. Udaje Pan teraz i robi dobra mine do zlej gry.

Cale moje pisanie wynika z troski o Polske i miłości Ojczyzny. Nie za taka Polske nasi rodzice i dziadowie przelewali krew. Nie za taka Polske walczyl mój dziad w wojnie z Sowietami w 20 roku, żeby taki ...........
Nie o taka Polske walczyl mój ojciec z Sowietami w czasie II wojny żeby =........... bezcześcił pamiec Prezydenta profesora Kaczyńskiego, który powołał Muzeum Powstania Warszawskiego.
Można wiele jeszcze wymieniac, ale po co? Skoro Pan to i tak skasuje?
Mam pomysl, zamieszcze to także, rownolegle, na moim blogu, żeby było jasne co i jak ja mysle, i co i jak Pan mi wykasowal. Dobrze?
PS. Nie jestem samotny. Mam wielu przyjaciol, dame mego serca, udzielam się w Szkocko Polskim Towarzystwie Kulturalnym, organizuje koncerty, wystawy, pisze do największego polskiego dziennika wydawanego w Londynie od 70 lat, jestem tutaj komus potrzebny. W Polsce tylko przeszkadzałem. Tym , którzy mysla, ze PRAWDE da się schowac pod korcem. Otoz nie da się. Prawda zawsze się przebije. Czy Pan tego chce czy nie, Panie Karolu.
Ja się na Pana i na Was nie obraziłem i nie zagroziłem, ze się nie pojawie , Powiedziałem tylko ze obawiam się ze to Pan mnie wykasuje i zablokuje dostep do Forum. I nie omyliłem się. Trzymajmy się prawdy.

Portret użytkownika kumys
Wysłane przez kumys (niezweryfikowany) w 27 Marzec, 2011 - 22:25

Nie za taka Polske walczyl mój dziad w wojnie z Sowietami w 20 roku, żeby taki (tu wykropkowane nazwisko) stawial pomniki naszym najeźdźcom!!!
Tak bylo w oryginale, oczywiscie ze tam bylo nazwisko wpisane.
Kto ma glowe na karku, to wie czyje.

Portret użytkownika jafra
Wysłane przez jafra w 28 Marzec, 2011 - 08:18

Panie KUMYS, powiem panu, że to co dzisiaj mamy w Polsce, to nie jest szczyt moich marzeń.
Jestem też pewien, że niejaki elektryk Lechu "nie o take Polske chciał walczyć" w momencie sławetnego skoku przez płot. Na bazie moich osobistych wspomnień uważam, że tak to nam się po prostu nieco przypadkowo poukładało i na dodatek się udało. Ja też w latach 80-tych inaczej wyobrażałem sobie naszą przyszłość. Ja też nie pracuję w swoim wyuczonym zawodzie, ale nie dałem nogi za granicę. Poszukałem niszy dla siebie, zmieniłem zajęcie i cierpię tu, na miejscu. Proszę sobie więc wyobrazić o ile bardziej niż pan. Ja tę niechcianą rzeczywistość muszę oglądać codziennie i na żywo.
Sądzę też, bo nie mam już niestety możliwości, aby to uściślić, że i mój dziadek także nie walczył o taką Polskę, jaką mieliśmy po roku 1945.
Jednak pomimo przytoczonych faktów czegoś jestem pewien absolutnie. Ani mój dziadek, ani ja, nie chcielibyśmy Polski jaką pan tu czasem opisuje.
Gdyby tak się u nas porobiło, że zaczęło by tu się kręcić po pańskiej myśli..., to chyba bym wyemigrował.
Jakby co, proszę tam dla mnie trzymać miejsce. Po prostu się zamienimy!

Portret użytkownika kumys
Wysłane przez kumys (niezweryfikowany) w 28 Marzec, 2011 - 13:40

Panie Jafra,
wydaje sie, ze Pan juz przezyl troche lat, a dalej Pan wierzy w opowiesci i bajki Bolka, ze przeskoczyl przez jakis plot.
Do dzisiaj tego plotu nie umie wskazac, zostal przywieziony motorowka Admiralicji od strony portu. Doradcy w osobach Geremka, Mazowieckiego , Sily-Nowickiego przylecieli samolotem z Warszawy i mieszkali w najdrozszym hotelu na koszt podatnikow.
Niech Pan opowiesci Bolka wlozy miedzy bajki.
Slysze ze chleb kosztuje 5 zlotych, benzyna ponad piec zlotych, cukier ponad 6 zlotych.
Jak dlugo pan jeszcze bedzie wierzyl ze Tusk ma dobre intencje, przeciez to dyletant. Pilkarzyk, utopiony w sprawe zbrodni smolenskiej. Jego czas juz jest wyznaczony.
Ale widze ze panskie cierpienie jeszcze Panu odpowiada. Ja tu nie cierpie, wyjechalem z wlasnej i nieprzymuszonej woli.
A ze Pan nie chce Polski jaka ja opisuje? MI zalezy tylko na prawdzie, na wyjasnieniu prawdy i daniu spoleczenstwu mozliwosci wyboru w oparciu o niezafalszowane dane. Tylko tyle. A Pan sobie wyrabia opinie o mnie i o moich pogladach na podstawie tego co powiedza w TVN lub napisze Michnik.
No to trudno, niech Pan zyje w kraju gdzie dalej rzadzi sowiecka agentura, gdzie umarza sie Gazpromowi miliardy , ktore moglyby podniesc poziom zycia Polakow, gdzie afera goni afere i jest umarzana przez tzw niezalezne sady i prokuratury.
Prezydent profesor Lech Kaczynski byl przeciwny uzaleznieniu polski od jednostronnych dostaw gazu i paliw z Rosji.
Tusk, nie dosc, ze umorzyl Gazpromowi dlug, 1,2 miliarda, to Pawlak podpisal niekorzystna dla Polski czyli i dla Pana, Panie jafra umowe na 35 lat za pieciokrotnie wyzsze ceny niz placa np. Wielka Brytania, Niemcy czy Dania.
Czy Pan jest slepy i gluchy na takie FAKTY?
To juz nie wiem jak mam Panu tlumaczyc?
Dla Pana emigracja najlepsza to chyba tylko do sowieckiego sojuza. Tutaj gdzie ja jestem, nie dalby Pan sobie rady.
Tu jest wolny kraj. Jeszcze i wciaz.
Za jedna godzine pracy kupie:
10 bochenkow chleba lub
15 kilo cukru lub
tylko 6 litrow paliwa bo ostatnio po Zatoce Meksykanskiej podrozalo.
Na pewno sie z Panem nie zamienie.

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 28 Marzec, 2011 - 14:32

No własnie sprzedawczyku,sprzedałeś sie nie za srebrniki ale funty i dlatego kłamiesz.Pokaż mi np.umowę zawartą z Gazpromem zawartą na 35 lat.

Portret użytkownika jafra
Wysłane przez jafra w 28 Marzec, 2011 - 15:20

Panie KUMYS, pan jest tak zapatrzony w swoje... chyba (mam nadzieję) przemyślenia, że nie stara się pan chyba nawet o przeanalizowanie innych tekstów.
Przecież ja, w swoim przygłupim (oczywiście) rozumku wykoncypowałem, że będę dobry dla PANA. Pomyślałem sobie oto, o czymże marzyć może tak silnie zmotywowany do działania człowiek czynu, wielbiciel mowy ojczystej, zdeklarowany patriota i bezinteresowny reformator, jak nie o powrocie do wymarzonego i jak pan pisze, do wywalczonego w niemałym trudzie kraju? Wyszło mi na to, że pewnie pan tak straszliwie cierpi, iż tylko powrót na ojczyzny łono mógłby pana ukoić. Dlatego proponowałem panu zamianę miejsc pobytu wtedy, kiedy w Polsce rządzić zaczną ludzie, którym pan tak ufa, że dałby pan sobie za nich niejedno pokroić w plasterki. Bo przecież chyba o to panu chodzi? Dlatego dzieli się pan z nami swoją troską o kraj ojczysty? Ja zrozumiałem z pańskich tekstów, że gdyby nie ci wszyscy odrażający, brudni i źli ludzie, jak przykładowo ja, którzy pana prześladują, pański kraj doprowadzają do ruiny, to pan by wcale stąd nie wyjeżdżał. Powiedz pan, w takim razie, o co panu chodzi z tym zaparciem przed reemigracją? Przecież jak pan przyjechałby tutaj, to co pana obchodzi, że ja będę wtedy rozwalał gospodarkę Irlandii? Jesteś pan zaborczy jak, bez obrazy... pies ogrodnika. Chcesz pan tu rządzić, a w pod Dublinem pić piwo. To guzik warta deklaracja o miłości ojczyzny.
Po kilku próbach trafienia do pańskiej świadomości, stwierdzam, że teraz napisał pan prawdę. Nie ma mowy o pańskim powrocie. To co pan tu uprawia, to grafomańska pisanina spowodowana nudą. Szafuje pan słowami wzniosłymi o ojczyźnie, o patriotyzmie, a jak widać chodzi o to, że "za jedna godzine pracy kupie:
10 bochenkow chleba lub
15 kilo cukru lub
tylko 6 litrow paliwa"
Tak mówi bezinteresowny patriota?
Bujaj się pan więc ze swoimi poradami... i trzymaj buzię!

Portret użytkownika Andrzej Orłowski
Wysłane przez Andrzej Orłowski w 18 Maj, 2013 - 12:33

Witam Panie Karolu,

nie czytałem wpisu ale proszę Pana, obserwuję coraz bardziej nerwową atmosferę w społeczeństwie. Obiecanki pana Premiera Tuska (PO) zostały obiecankami. Nie będę ich przytaczał bo wszystcy je pamiętamy. Co w ogóle Pan Premier (PO) zrealizował oprócz wydania pięniędzy unijnych nieraz albo w większości bez przemyślenia i bez rachunku ekonomicznego (np. najdroższe autostrady).

Najbardziej mnie boli, że nasze miejscowości się wyludniają i to z młodych ludzi raz z powodu wyjazdów za pracą (brak pracy) a dwa z powodów ekonomicznych (młodzi ludzie obawiają się mieć dzieci nie mając środków na ich wychowanie będąc bez pracy albo na umowach "smieciowych").

To nie miejsce na rozwinięcie tematu ale może redakcja zainicjuje dyskusję co nalezy zrobić i jak, aby mieszkańcy uwierzyli, że coś od nich zależy, że władza ich nie potrzebuje tylko raz na cztery lata, itd.

Z poważaniem,

Andrzej Orłowski

Portret użytkownika jafra
Wysłane przez jafra w 26 Marzec, 2011 - 08:56

Panie Piotrze, czy uważa pan, że poziom językowy pańskich wpisów upoważnia pana do zamieszczania uwag na temat popełnianych błędów? Radzę najpierw przegląd własnych tekstów, a dopiero przy zadowalającym wyniku remanentu, można by sięgnąć po ten kamień. Dalej nie uważam, żeby wyśmiewanie ułomności pospolitych innych ludzi było szczególnie eleganckie, ale przynajmniej nie przyganiałby kocioł garnkowi.
Myślę też, że jeżeli poświęci pan nieco więcej czasu własnej osobie, to z pewnością dojdzie pan do wniosku, że nie jest pan wcale tak wybitnym i uniwersalnym znawcą problemów wszelakich, a ortografii w szczególności, ale może jakimś wszechstronnym... ex_pertem. No, ale zawsze wszechstronnym.
Sądzę, że końcowy dowcip nie odbiega zbytnio poziomem od pańskiego? Jest śmieszny?

Portret użytkownika kumys
Wysłane przez kumys (niezweryfikowany) w 26 Marzec, 2011 - 16:57

To pan jest smieszny panie JAFRA z tymi panskimi uwagami.
Jesli pan znajdzie jeden blad ortograficzny w mojej wypowiedzi to stawiam flaszke whisky. Nie mowie o literowkach czy czeskich bledach przestawionych literach, wynikajacych czasami z szybkiego pisania i wolnej klawiatury. Muwie o bledach ortograficznych, rze ktos (jak prezydent Komorowski na przyklad) nie wie jak sie pisze bul przez "o z kreska" czy Japoni przez dwa "ii" na koncu.
"Muwie" i "rze" napisalem celowo aby sie przekonac czy mozna.
Ktos kto nie wie jak napisac "chatka" niech napisze "domek" i po problemie. Ale do tego potrzeba troszke inteligencji, ktorej (p) rezydentowi widocznie brakuje. Mogl sie kogos spytac aby sie nie osmieszac. Albo mogl zagladnac do Wikipedii :) ktora jest dla niego wyrocznia w innych sprawach.
Nawiasem mowiac, jesli pan o to pyta, swego czasu red. Edward Pochron zwrocil sie do mnie o korekte jednego z kalendarzy wydawanych przez Strzelca, wiec jakims tam znawca ortografii sie czuje. Mam takze wyczucie jezykowe. Mysle i mowie po polsku. Interes Polski a nie Rosji jest dla mnie wazniejszy.

Portret użytkownika jafra
Wysłane przez jafra w 26 Marzec, 2011 - 23:06

Teraz już wiem, co takigo robi na mnie to piorunujące wrażenie, kiedy czasem czytam pańskie wpisy. To musi być to pańskie... wyczucie.

Portret użytkownika Eleven
Wysłane przez Eleven (niezweryfikowany) w 20 Maj, 2013 - 21:32

a interes Polski leży w tym, żeby ludzie emigrowali i podatki płacili gdzie indziej... i jeszcze obce PKB podnosili...
gratuluje

Portret użytkownika Do administratora
Wysłane przez Do administratora (niezweryfikowany) w 8 Styczeń, 2008 - 11:14

Jeżeli chcecie być konsekwentni w usuwaniu niecenzuralnych postów to należałoby usuną je również z tematu dotyczącego rady miejszkiej i powiaty tam też jest kilka "kwiatków" na temat byłego burmistrza.

To naprawdę niema nic wspolnego z cenzurą.

Portret użytkownika su
Wysłane przez su w 10 Styczeń, 2008 - 14:22

Witam.
Staram sie jak najmniej ingerować w treść postów. Powyższy post usunąłem ze względu na to, że był wyjątkowo wulgarny i bezsensowny.
Apeluję do uczestników dyskusji o logowanie się i korzystanie z kont. Zapewniam, że posty pisane spod własnego konta są równie anonimowe, a wprowadzają o niebo większy porządek.
Jeżeli używa się własnego loginu - nikt inny nie może się pod niego podszyć.
Można także umieścić własne zdjęcie lub symbol.
Romuald Kubik

Portret użytkownika smok
Wysłane przez smok w 25 Marzec, 2011 - 20:10

Popieram! Ponaddto proponuję nie dyskutować na forum z forumowiczami, jak kto co ma konkretnego do admina, to maila znajdzie, podobnie i w drugą stronę. Sugeruję także cenzurowane posty po prostu kasować (lub nie wyświetlać), aby nie zapełniały niepotrzebnie strony. Forumowicze nie muszą widzieć, że moderacja działa. Dobrze działa także wyświetlanie pełnego IP przy wpisach niezarejestrowanych (mobilizuje do rejestracji).
To moje rady dla admina - sam prowadzę dość duże forum, mam trochę doświadczenia.

Portret użytkownika Zbulwersowany
Wysłane przez Zbulwersowany (niezweryfikowany) w 6 Kwiecień, 2011 - 12:01

Drogi "smoku": "na forum z forumowiczami" ?!. Stylistyka się kłania drogi Panie. Ha Ha Ha !

Portret użytkownika smok
Wysłane przez smok w 6 Kwiecień, 2011 - 12:43

Zapomniałeś jeszcze, że ponadto pisze się przez jedno "d".
Zapomniałeś też, że po znaku zapytania nie stawia się wykrzyknika i kropki.
Ale najważniejsze, że dowaliłeś. Proszę śmiało dalej.

Portret użytkownika Anonim
Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w 9 Styczeń, 2008 - 08:40

Poczta to państwo w państwie.Już najwyższy czas żeby powstała im w Strzelcach Op konkurencja to może wtedy zrozumiliby, że oni są dla klijenta ,który za ich wątpliwej jakości usługi płaci coraz to większe opłaty.Codzienny obrazek to otwarte jedno lub dwa okienka i tłumy ludzi a dwa pozostałe nieczynne chociaż na stanowiskach czasem ktoś siedzi.Spróbujcie w tym samym dniu co awizo otrzymać paczkę lub list polecony-niemożliwe.Listonosze też na osiedlu Piastów też nie fatygują się z doręczeniem listów poleconych lub drobnych paczek na wyższe piętra nawet nie dzwonią czy ktoś jest tylko zostawiają w skrzynce awiza.Gdzie jesteś KONKURENCJO??

Portret użytkownika Anonim
Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w 10 Styczeń, 2008 - 13:51

Zgadzam się. Taki jest obrazek poczty, aż prosi się aby powstała im konkurencja, a nie trzymanie monopolu na te usługi.

Portret użytkownika prawnik
Wysłane przez prawnik w 27 Marzec, 2011 - 23:45

KUMYS ..zejdź do swojej krypty..zamknij swoje wieko i nie strasz juz więcej..więcej pożytku jest z ciebie jak milczysz niż jak piszesz

prawnik

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 29 Marzec, 2011 - 14:25

errata

Odpowiedz