fbpx Opłata nocna w aptece - skandal ! | Strzelec Opolski

Opłata nocna w aptece - skandal !

Opłata nocna w aptece - skandal !

Bezpodstawnie naliczono mi opłatę za taryfę nocną w aptece...

Ale od początku:

pojechałem z małym dzieckiem na pogotowie i tam po badaniu lekarz przepisał i zalecił jak najszybsze podanie lekarstw. Odwiozłem malucha do domu i udałem się z receptą do apteki dyżurującej. Dziś dyżur pełni apteka ŚLĄSKA na Placu Żeromskiego. Do okienka podszedłem o godzinie20.35. Pani farmaceutka wzięła receptę  i w tym momencie zacząłem przecierać oczy ze zdumienia... zaczęła się kręcić po aptece, zaglądać tu i tam , siadać co chwilę i udawać ,że czegoś tam szuka, znowu "spacerować" po aptece i tak przez 25 minut... w końcu o godzinie 21.02 nabiła leki na kasę fiskalną i chwilę potem stwierdziła : " o już po dziewiątej - muszę doliczyć opłatę nocną "  ( opłata obowiązuje od godziny 21.00 )

Dosłownie krew mnie zalała - dziecko wymadało podania jak najszszybciej dawki leku a tu takie coś... ewidentnie przeciągała czas obsługi aby zainkasować dodatkową opłatę - SKANDAL !!!

Za mną w międzyczasie ustawiło się już kilka osób, które w normalnej sytuacji  byłyby obsłużone przed 21 , a tak  też już " załapały" się na opłatę nocną...

NIE POLECAM ,ANI NIGDY NIE BĘDĘ POLECAŁ TEJ APTEKI !

 

 

Forum: 
Portret użytkownika Apteka Śląska Strzelce Opolskie
Wysłane przez Apteka Śląska S... (niezweryfikowany) w 30 Październik, 2015 - 13:32

W imieniu całego personelu i właścicieli Apteki Śląskiej chcielibyśmy bardzo przeprosić za zaistniałą sytuację. Jeśli ktokolwiek, kiedykowiek poczuł się urażony - to bardzo przepraszamy.

Zapewniamy, iż konsekwencje służbowe wobec tej Pani zostały wyciągniętę i dołożymy wszelkich starań, aby podobna sytuacja już nigdy nie miała miejsca.

Jednocześnie informujemy, iż rezygnujemy z pobierania opłaty nocnej od pacjentów pogotowia i ostrego dużyru. 

Apteka Śląska Strzelce Opolskie

 

Odpowiedz