fbpx Czy wieś Łaziska to 3 świat? | Strzelec Opolski

Czy wieś Łaziska to 3 świat?

Czy wieś Łaziska to 3 świat?

Czy wieś Łaziska (Gmina Jemielnica) to 3 świat?

Z przedostatniego wydania gazety Strzelec Opolski, mogliśmy się dowiedzieć, za pośrednictwem Pani Redaktor Justyny Kubik, która pojechała do Centawy, jak pięknie działa biblioteka w salce komputerowej miesząca się w świetlicy wiejskiej. Warto również pochwalić Panią bibliotekarkę z jak dużym sercem podchodzi do swojej pracy. Pani Redaktor Kubik warto się teraz wybrać do Łazisk i opisać jak w Łaziskach działa kącik komputerowy mieszczący się podobnie jak w Centawie w świetlicy wiejskiej. Otóż do Łazisk kilka lat temu zakupiono 3 komputery, które miały być do dyspozycji dzieci i młodzieży chodzącej do świetlicy wiejskiej. Od kilku miesięcy wszystkie 3 komputery nie działają. Jak komputery działały, osoby chodzące do świetlicy chętnie z nich korzystały, a dziś... mogą tylko na nie popatrzeć. Jak na razie Pani Sołtys i Pan Radny nie zauważyli problemu. Dlatego chcę zapytać Pana Wójta czy on tez nie widzi żadnego problemu? Jeśli się już ktoś chwali, że łaziska mają komputery to niech ten ktoś ma trochę odwagi i niech dopowie w jakim te komputery są stanie, tak aby wypowiadane i te na papierku słowa były adekwatne to rzeczywistego stanu rzeczy.

Niedawno w gazecie Strzelec Opolski została potwierdzona informacją, że Łaziska będą miały siatkówkę plażową po prostu ze złomu, którego chciała się pozbyć Jemielnica, komputery które miały służyć dzieciom i młodzieży chodzącej do świetlicy są zepsute. Ile jeszcze tego będzie?

Forum: 
Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 28 Październik, 2013 - 22:53

Jest jeden super pan w Łaziskach co wszystko krytykuje i do wszystkich ma te coś a sam nie robi nic,gazety roznosi po Jemielnicy. Ale przypomnijmy mu powiedzenie: Kto dołki kopie ten sam do nich wpada.Powodzenia dla pana z Gochowia, my też dużo rzeczy na pana temat wiemy.....

Portret użytkownika romek
Wysłane przez romek (niezweryfikowany) w 29 Październik, 2013 - 11:49

alejaja lasonie po gazetach sie opisuja litości dejcie sie po ryjach jak za dawnych czasów i po sprawie wstydu oszczędzcie............

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 29 Październik, 2013 - 14:54

Biedne te Łaziska. Nie dość że dostają to jeszcze wybrzydzają. Inne wioski muszą się starać latami by dostać chociażby coś używanego. Ale Łaziska mają chyba dobrze kryte plecy bo oni nie muszą tyle czekać... Niestety żeby sami coś załatwić to innymi sie posługują.

Odpowiedz