fbpx Kiedy dostaniemy klucze? | Strzelec Opolski

Kiedy dostaniemy klucze?

Kiedy dostaniemy klucze?

Artykuły : 
Numer wydania: 

Uczestnicy programu „Twoje M” z niecierpliwością czekają na moment, kiedy dostaną klucze i będą mogli wykańczać i urządzać swoje mieszkania.

 

Jak poinformował nas Mariusz Kurzeja z urzędu miejskiego, muszą zostać dopełnione wszystkie formalności.

 

- Aktualnie przeprowadzane są odbiory robót budowlanych. Zgodnie z wymogami prawa budowlanego powiadomiono o zakończeniu robót i zamiarze przystąpienia do użytkowania obiektu straż pożarną i inspekcję sanitarną. Oba organy mają ustawowy termin wynoszący dwa tygodnie na zajęcie stanowiska w sprawie. Następnym krokiem jest złożenie wniosku o pozwolenie na użytkowanie budynku - informuje kierownik referatu inwestycyjno-technicznego. - Rozumiemy zniecierpliwienie uczestników programu „Twoje M”, jednakże klucze do poszczególnych mieszkań będziemy mogli przekazać zainteresowanym po uzyskaniu decyzji zezwalającej na użytkowanie budynku, co może nastąpić na początku sierpnia bieżącego roku - dodaje.

 

JG

 

 

 

W wydaniu papierowym przeczytasz także: 
Kłos do kłosa...
Dbają czy już zapomnieli?
Zaradne gospodynie zrzeszone
Biblioteka do likwidacji

Komentarze

Portret użytkownika Twojem
Wysłane przez Twojem (niezweryfikowany) w 16 Lipiec, 2019 - 22:03

Jedna wielka ściema, a gdzie jest droga dojazdowa? Co na to straż? A co będzie jak oddadzą budynek bez drogi i wybuchnie pożar  lub gaz jak w Bytomiu ! Jak straż tam dojedzie?

Portret użytkownika jaki taki
Wysłane przez jaki taki (niezweryfikowany) w 19 Lipiec, 2019 - 11:25

"Uczestnicy programu „Twoje M” z niecierpliwością czekają na moment, kiedy dostaną klucze i będą mogli wykańczać i urządzać swoje mieszkania. "

Powinno być napisane: kiedy dostaną klucze i będą mogli wykańczać mieszkania w których zamieszkają... przecież to nie ich mieszkania tylko banku :))))

pozdrawiam

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 20 Lipiec, 2019 - 14:59

Tam co drugi  ma lewa kasę albo kogoś na stoliku. U  

 

 

 

 

DZIADOSTWO DO POTĘGI 

 

 

 

 

 

Odpowiedz