fbpx Protestują przeciwko rozbudowie Kronospanu | Strzelec Opolski

Protestują przeciwko rozbudowie Kronospanu

Protestują przeciwko rozbudowie Kronospanu

Artykuły : 
Numer wydania: 

Firma Kronospan chce się rozbudowywać. Aktualnie prowadzone są dwa postępowania z wniosków spółek grupy Kronospan dotyczących m.in planów uruchomienia Zakładu Przetwórstwa Drewna na terenie zakładu DSO Sp. z o.o. w Strzelcach Opolskich, a także budowy zakładowej stacji paliw płynnych. Firma złożyła już wnioski o wydanie decyzji o uwarunkowaniach środowiskowych tych inwestycji.

 

Mieszkańcom gminy Strzelce (a także gmin ościennych) nie podobają się te pomysły. Napisali petycję do burmistrza Strzelec Opolskich, pod którą podpisało się 407 osób - ze Strzelec Opolskich, Ligoty Czamborowej, Suchodańca, Grabowa, Nakła, Szymiszowa, Gąsiorowic, Izbicka, Kalinowa, Dziewkowic, Błotnicy Strzeleckiej, Krośnicy, Szczepanka, Grodziska, Kadłuba, Boryczy, Rozmierki, Jemielnicy, Jędryń, Suchej, Ujazdu, Piotrówki, Centawy, Farskiej Koloni, Rozmierzy i Spóroka. Została ona przedłożona burmistrzowi Tadeuszowi Gocowi przez Zofię Habasz, radną i zarazem sołtyskę Jędryń.

 

Sygnatariusze petycji sprzeciwiają się budowie nowego zakładu oraz jakiejkolwiek rozbudowie już istniejących. Żądania swoje uzasadniają niepokojącym stanem otaczających Kronospan lasów iglastych, hałasem, który jest uciążliwy dla otoczenia, pyłem unoszącym się w powietrzu i nieprzyjemnym, gryzącym zapachem, rozprzestrzeniającym się z zakładu.

 

Podpisujący petycję uważają, że Kronospan nic nie robi, by zmniejszyć te uciążliwości. Przypominają, że jakiś czas temu firma deklarowała ustawienie ekranów dźwiękochłonnych, zrobienie nasypów obsadzonych roślinnością - nie zrobiła tego. Zastanawiają się, jak będzie wyglądało ich życie, gdy zakład się rozbuduje...

 

- Ludzie się po prostu boją, wszystko odbywa się za naszymi plecami - mówi Zofia Habasz. - Dlaczego nikt nie zorganizował konsultacji społecznych, nie wysłuchał naszego zdania w tej sprawie? - pyta radna.

 

- Ciągle słyszymy, że są miejsca pracy, ale co z naszym zdrowiem? Jaką mamy pewność, że ta firma nas nie truje? Czy ktoś to na bieżąco sprawdza? Oczekujemy pomocy i chęci wyjaśnienia naszych obaw ze strony władz samorządowych, a nie udawania, że wszystko jest dobrze i jeszcze powinniśmy dziękować za to, że mamy tę firmę w mieście - dodaje Zofia Habasz.

 

Urząd miejski w Strzelcach nie podejmuje żadnych działań. Władze gminy nie ustosunkowały się jeszcze ani do protestu mieszkańców, ani do wniosków Kronospanu:

 

- Czekamy najpierw na wydanie opinii przez Wody Polskie, a po jej uzyskaniu będzie możliwe dalsze procedowanie w zakresie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zamierzonych inwestycji - informuje Adam Capała z urzędu miejskiego w Strzelcach Opolskich.

 

Petycja trafiła również do starostwa powiatowego, które zleciło Wojewódzkiemu Inspektoratowi Ochrony Środowiska w Opolu przeprowadzenie kontroli w zakładzie. Dowiedzieliśmy się również, że dyrektor Kronospanu chce się spotkać i porozmawiać z przedstawicielami osób, które sprzeciwiają się rozbudowie zakładu. Spotkanie ma się odbyć jeszcze w tym tygodniu.

 

O sprawie będziemy informować naszych Czytelników na bieżąco. Budzi ona ogromne emocje. Wszyscy pamiętają, że w 2011 roku ścieki pochodzące z Kronospanu zanieczyściły rzekę Jemielnica i zatruły tysiące ryb. Odpowiedzialność za to poniósł wtedy tylko szeregowy pracownik.

 

BB

 

 

 

W wydaniu papierowym przeczytasz także: 
Były ksiądz przed sądem
Rekrutacja do policji
Zadyma na Opolskiej
Wypadek w Sieroniowicach
Zaczną budowę w kwietniu
Burmistrz ma czas
Święty Walenty, patronie nasz!
Jak obliczyć alimenty na dzieci
Gdzie pojechać do wód?
Unimot na szczycie

Komentarze

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 13 luty, 2018 - 08:58

Krono powinno zostać natychmiast zamknięte a rozbudowane. Miejsca pracy znajdą się inne,  zdrowie nasze i naszych bliskich powinno być na pierwszym miejscu. 

Portret użytkownika Mpi
Wysłane przez Mpi (niezweryfikowany) w 13 luty, 2018 - 11:03

W Mielcu teraz zakładają filtry na kominy. Niestety to są potężne inwestycje, Polska dopiero do takich dojrzewa, uświadamia sobie, że takie są potrzebne. Myślę, że z biegiem czasu będzie coraz lepiej, wszędzie.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 13 luty, 2018 - 11:23

W Mielcu powiadasz,cóż zakład otwarto  tam dwadzieścia lat temu, to Strzelecki oddział truć będzie jeszcze z dziesięć lat,niż ktoś o filtrach pomyśli.

Portret użytkownika Ariel
Wysłane przez Ariel (niezweryfikowany) w 13 luty, 2018 - 13:52

Bzdury piszesz. Teraz są nowe przepisy unijne i wszystkie zakłady muszą się do nich stosować. Cokolwiek nowego wybuduje Kronospan, będzie już z filtrami. Zobacz na nową fabrykę OSB u nas - jest w porzo

Portret użytkownika lolek
Wysłane przez lolek (niezweryfikowany) w 13 luty, 2018 - 11:24

do dlaczego ci protestujący wyglądają jak hipopotany,nadwaga,o jakim zdrowiu oni mówią chyba nie o swoim.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 13 luty, 2018 - 11:31

Kronospan to dziadowska firma.

Nierzadko szkoły z okolic prosiły o drobne dofinansowanie jakiś projektów szkolnych, a Kronospan po prostu ignorował. Przy takich obrotach! A tu mowa o drobnych sumach, jak 500 zł. 

Kronospan powinien zrobić coś dla swojego sąsiedztwa, zważywszy że mieszkańcy okolic wdychają smród z kominów Kronospanu. Powinien...ale nie robi. 

Czyje się jak czarnoskóry mieszkaniec koloni afrykańskiej w osiemnastym wieku.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 13 luty, 2018 - 12:10

Gdzie krono myje samochody z oleju i brudu na placu przed warsztatem.

Czym Krono pali - płytą lakierowaną.

Co idzie w kominy tony chemii która truje okolicę.

Dyrektor dostaje za to nagrodę od burmistrza - trzeba być debilem by nagradzać dyrektora ,zakładu który truje całą okolicę.

 

Portret użytkownika Realista
Wysłane przez Realista (niezweryfikowany) w 13 luty, 2018 - 13:59

Ścieki z Krono są odprowadzane tak samo, jak ze wszystkich innych zakładów do sieci miejskiej i firma za to płaci, więc nie pisz głupot, jak nie wiesz. W zakładzie nie pali się płytą lakierowaną - to kolejna, wyssana z palca "rewelacja". A w kominy idzie para z suszenia wiórów. Nie palenia, ale suszenia. A że drewno ma w sobie LZO - lotne związki organiczne, dlatego to czuć. Zakład ma pozowlenia emisyjne i musi ich dotrzymywać, bo inaczej by go zamknęli.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 13 luty, 2018 - 15:20

Lotne związki organiczne występują jako uboczne produkty w wielu procesach przemysłowych i stanowią źródło zanieczyszczeń środowiska. Szczególnie duże znaczenie ma wtórne zanieczyszczenie substancjami powstającymi w wyniku reakcji chemicznych jakie zachodzą w środowisku z udziałem LZO. W taki sposób powstaje np. ozon troposferyczny.

Z tego względu w wielu krajach świata istnieją normy ograniczające ich emisję do środowiska, 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 13 luty, 2018 - 22:59

Drogi pracowniku firmy Kronospan, oddelegowany do odpowiedzi na internetowe oskarżenia - Dlczego nie odniosłeś się do zarzutu, ze KRONOSPAN nie dał jeszcze zlamanaego grosza na ani jedna szkole w okolicy?

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 14 luty, 2018 - 21:23

Co prawda nie jestem pracownikiem Kronospanu, ale ci odpowiem. Jest jakiś obowiązek oddawania prywatnych pieniędzy na czyjeś zachcianki? Jeśli tak to daj ze swoich.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 14 luty, 2018 - 21:59

  Rozumiem że  wlasnych pieniędzy nie ma obowiązku  rozdawać  ale  łatwo sie  sra  kiedy  prowadzi sie interes  za   pieniadze podatkniow [  strafa zwolniona z podatków   i jescze dopłacanie z budzetu do inwestycji]   a kiedy ten podatnik prosi o jałumużnę to   przeciębiorca dzieki któremu  ten interes może się kręcic  jest psami szczuty lub tez wysyłany ..na ryby ..oczywiście mam na myśli   ryby pływajace   brzuszkami do góry w zatrutych przez kronospan rzeczkach .                   P.S.   Ze swoich już dał   ..kaman ? czy to zbyt trudne  dla   nie pracownika kronospanu 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 15 luty, 2018 - 14:04

  Panie Karolu  C.  gdybym  mienił sie  jak Pan  rola  świetnego  dziennikarza   to po takich  grafomańskich postach   spalilbym się ze wstydu .  Napisal Pan dwa posty  i  każdy z nich zawieara  podstawowe bledy stylistyczne . Tak więc  ..jak  to powiedział  przegrany  szlachetka ... KOŃCZ WAŚĆ..WSTYDU  OSZCZĘDŹ .  Prawda ,że  ładnie piszę ? .

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 14 luty, 2018 - 22:15

W wielu krajach istnieją normy których się nie przekracza. W naszym kraju mamy normy żeby wiedzieć ile razy przekroczyliśmy dopuszczalną normę , i jak to się ma na zachorowalność obywateli na różne choroby 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 14 luty, 2018 - 23:04

  Dziękuję  PIĘKNY POST    należałoby  przyszpilic na   forum i    o takiej treści wywiesić    baner  przy ratuszowym   wejściu .  Raz jeszcze   DZIĘ-KU-JE-MY 

Portret użytkownika luki
Wysłane przez luki (niezweryfikowany) w 14 luty, 2018 - 18:49

Witam pracowałem tam wiem jak jest płyty z lakierni gdzie idą  co do pieca  najpierw  na szlifiernie a gdzie niby ida płyty pvc co z lakierni scieki to gdzie idą co wiec nie opowiadaj bajek Kronospan to truciciel nic wiecej

Portret użytkownika Ewix
Wysłane przez Ewix (niezweryfikowany) w 13 luty, 2018 - 14:25

Nie wiem skąd te obawy? Będą nowe miejsca pracy, zanieczyszczenia i tak już są, bo smog jest wszędzie z dużo innych powodów, więc nie ma co się pieklić - takie czasy. A faktycznie działają nad tym, żeby fabryka aż tak nie wpływała na środowisko, więc przypilnujmy po prostu, żeby tak było.

Portret użytkownika Pogi
Wysłane przez Pogi (niezweryfikowany) w 14 luty, 2018 - 09:35

jesteśmy w UE, więc normy przestrzegane być muszą i tak jest w przypadku każdej firmy kronospanu też

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 14 luty, 2018 - 11:54

nawypisaywali wsiowe ,że im kronospan truje . A jak oni palą w piecach świnstwem , wylewają gnojówkę po polach w czasie gdy nie wolno , do ubiegłego roku 80% nie mieli kanalizacji i plumpali gówna po  polach . Teraz narzekaja,ze droga woda i ścieki . zobowiazac do konrtli czym palą wsiowe to sie okaze kto truje.

Portret użytkownika Bogggan
Wysłane przez Bogggan (niezweryfikowany) w 14 luty, 2018 - 15:34

Na zanieczyszczenie środowiska wszyscy się składamy - samochody, byle co w piecach, papierosy, śmieci. Fabryki są i będą, chyba że chcemy wrócić do epoki kamienia łupanego. Zacznijmy ogarniać środowisko od siebie, a nie przerzucajmy winę na kogo innego.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 14 luty, 2018 - 11:58

ha ha ha to dlatego że przestrzegamy norm unijnych powietrze w naszym mieście przekracza dopuszczlne normy czasami o 500 %., powietrze w naszej okolicy zalicza się do najgorszych w całym kraju. 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 14 luty, 2018 - 19:03

  Jako sklerotyk  nie pamiętam dokładnie  ale 

1.  Kto   doprowadził do zatrucia rzeczki i  wymyslil   nowy sposób pływania  robkom [ do góry brzyszkami ] w tej rzeczce 

2. Kto zniszczyl   leśną drogę do Osieka 

3. Kto poczęstował  stzrelczan  żółtymi kosmykami  którymi oblepione są  okna 

4. Kto jest odpowiedzialny  za    jedne z najbardziej zanieczyszczonych  środowisk w Polsce 

5. Kro  pali  w przepastnych kotłowniach ..czym popadnie

6. Kto  przerabia   tysiace hektarów   polskich lasów na  chemiczne śmieci 

7.  Jak często  ten śmierdziel  kieruje swoich pracowników na badania  tokskologiczne 

8.     I na koniec  pytanie  zasadnicze  - jaka korztyść   mają strzelce z  tego  śmierdziela   którego   proces produkcyjny jest zakazany w cywilizowanych krajach europejskich  a takę w wielu  normalnych mist  polskich . 

  Czy to  ... ładne pytania? 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 14 luty, 2018 - 22:03

Nie znoszę Kronospanu... 1) traktują ludzi jak białych Murzynów 2) trują strodowislo 3) grodza nie dadzą na lokalną społeczność 

Portret użytkownika Nanab
Wysłane przez Nanab (niezweryfikowany) w 15 luty, 2018 - 16:30

Nie mam żadnej specjalnej opinii o Kronospanie, ale takie inwestycje to zawsze nowe miejsca pracy, więc może jednak to dobrze, że coś otworzą.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 15 luty, 2018 - 16:47

   Idąc twoim tokiem  rozumowania   należałoby  prowadzić uprawe  np.  maków  i prowadzić  produkcje  opium .. nowe miejsca pracy , towar poszukiwany  i  bardzo  atrakcyja marza dla sprzedawcy ,, więc  dobrze że coś   OTWORZĄ

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 16 luty, 2018 - 21:11

 Dziwny jest ten świat  .   W TV Opole   przedstawiono reportarz w którym  protestuja   mieszkńcy  Rozmierki , Jędrynie , Osieka , Rozmierzy , Farskiej Kolonii  , Podborzan  .. i jeszcze  jakis  tam  metropolii   ...przeciwko    dodatkowym   dawką   trucizny   z ''  wzorcowego  zakladu pracy '' .. natomiast '' pijawka  ssąca z budżetowego  cycka''    twierdzi   ze  .. TO  WSZYSTKO DLA DOBRA  MIESZKAŃCÓW . ''   ''Pasożyt- pijawka ''  zapewniała ,  że w   papirach jezd   wsio  haraszo  .  To  dokładnie tak  tak  z dokumentacja   dotyczącą  starego  mlyna   czy    asfalciarni .  P.S. Szanowni   PROTESTANCI  ....  kierujcie swoje  żale   bezpośrednio do  Wojewody Opolskiego . Skargi  kierowane do  strzeleckiego   magistratu  będą służyły jako   lektura  w  WC   a w ramach oszczędności  .. będą    .. wykorzystane  jako zamiennik   papieru  toaletowego .   I tak jeszcze   .. życzę z całego  seraca  aby '' pasożyt pijawka''    w ramach   odpoczynku i  odreagowania od   CIĘŻKIEJ PRACY    wypoczęła na    rzeczką  zatrutą przez  kronospan  a   kiedy  słonko  dopiecze  w blade lico   to  schłodzi swoje  cielsko   wśród   rybek   pływających .. brzuszkami do góry .  Ładnie będzie . 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 17 luty, 2018 - 09:48

    Prosze  nie  oczerniać  Głównego Specjaliste  d/s  Komunikacji . Jeżel  Pani  K.  przekazuje informacje że kronospan  jest  firma  pożadaną  w każdym zakątku świata [ Polski tyz ]  to  znaczy że  Pani K.  mówi  prawdę i tylkio  prawdę . [ Tak jak jej mocodawcy]. A zdjęcia i  komentarze  to  zly piar  tych  którzy  zazdroszczą Pani K.  bardzo dobrze płatnej posady. To nie ładni ludzie. 

https://www.facebook.com/terraszczecinek/

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 16 luty, 2018 - 21:37

  '' Pasożyt-pijawka''    wydaliła z siebie ... cyt..  powstanie  hala  przetwórstwa drewna.. tzn.. mówiac po  polskiemu   kilkudziesiecioletnie  drzewa ..zmienimy   na płyty osb ... Prawda że  ładnie?    Pijawka oświadczyła że .. tak się dzieje w  wielu  krajach europy  i   w wielu mast Polski .. Pytam ...  prosimy o konkrety w których to krajach  zamienia się   dzrzewostan na płyty osb   oraz  w iluż to miastach Polski   produkcja kronospanu  idzie pełną parą   .. a tak przy okazji  z ilu tych w/w  obszarów .. pogonili tego śmierdziela . P.S.  Może   elokwentna pijawka ..zna odpowiedż ?  bo ja  [ i nie tylko ]   wiem bardzo dobrze. 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 16 luty, 2018 - 21:45

    GÓWNY  specjalista do spraw publicznych oświadczyla że w kronospanioe  zarabia się .. bardzo  dobrze .  To ładnie.   A może  ktoś z pracowników potwierdzi te  wydzieliny   GÓWNEGO?  Ostatnio   na forum  przetoczyło  się   tsunami  pracowników krono   ..   z  relacji  ktorych wynika ze ... GOWNY ...  mija się z prawdą  .. zeby nie napisać że .. pier..i  bzdury.  To  nie  ladnie. 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 16 luty, 2018 - 21:55

 Dziwny jest ten świat .   Siedząc przy stoliku u krola   i prowdzac ożywioną dyskusje z .. normalnymi  obywatelami   .. czesto słysze pytanie .. słuchaj  koleżko  .. jak to jest  .  co to za czasy ... Prezes , Naczelnik , Głowny Menager ,   Glowny Specjalista ..i takie tam ..  po  prostu  .. nie ma komu .. ty chu.u   powiedzieć .  Takie  ładne  czasy .

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 17 luty, 2018 - 10:02

   Rozumiem że  do Pani K.  Główny Specjalista   d/s   robienia ludziom wody z mozgu  chodzącej na krotkiej smyczy  strzeleckich przekretaczy  , zanim   zaczęła  wydalać z siebie  bzdury w TV Opole   zapoznała się  z   takim oto  odezwem    sąsiadów   zakładu   o którym  tyle  bzdur   nawygadywała . WSTYD . To nie ladnie 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2003735323198080&set=a.140494708...

Droga Pani ...  dołączyła Pani do  wron  i  kracze  jak   one .  Czy   powodem    zeslania  Pani z TV Opole  do roli  popychadła  strzeleckich  przekrętaczy  był  Pani  profesjonalizm dziennikarski  czy też może  gumowy  kręgosłup?  A może  OBA.  Nie ładnie. 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 17 luty, 2018 - 10:28

   Pocztowka z wakacji   wysłana przez  Panią K.

https://www.facebook.com/terraszczecinek/

   Jesteśmy w   najcudowniejszym miejscu na świecie  . Jedzenia wspaniałe , cudowne powierze i   czusciutka woda w jeziorze . Nie wiedziałam że  istnieja jeszcze takie cudowne zakątki .w Polsce . Codzienni chodzimy na dlugie spacery i  wdychamy  cudowne swierze powietrze  Kochani ,  polecam  z całego serca to  cudowne miejsce i  zapraszam na kolejny turnus .  Mieszkańcy tego uzdrowiska  żyją długo i   są  szczęśliwi   Jest   cudownie . Szkoda że WAS  tutaj mie ma .                                                                  Pozdrawiam i całuję    Małgosia 

 

P.S.  Ładna widokowka .  Z przegródkami nawet . Ależ się dziołcha  wykosztowala. Ta ladnie

  

 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 17 luty, 2018 - 18:27

A tak nawiasem mówiąc to M. Kornaga przyczyniła sie juz do wyroku skazującego WSA za nieudzielenie informacji publicznej. Z tego co wiem to druga skarga i następne sa w drodze. Jeżeli ktoś zechce sygnaturę akt to podam, Ale można też wystąpic z wnioskiem o udzielenie informacji publicznej i wtedy UM musi ją udostepnić.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 17 luty, 2018 - 20:07

  Co do  wyroków   które   obciażą konto  Miasta I Gminy  Strzelce Opolskie    a co   najmniej  przyjemne   nasrają w papiery  zarządcą   ratuszowego  bajzlu    co  zamknie im  drogę do  politycznej  kariery  to   ....  ogary  poszly  w las .  Oczywiście  dotyczy  to rownież   największego starosty  w Polsce.                                                                                                                            P.S.  Ciekawe  ile może kosztować   10  letnie   celowe  i z premedytacją  rażące  naruszanie prawa Myslicie   że     dzialanie   burmistrza miasta i gminy  strzelce opolskie  oraz   strzeleckiego  starosty    wyczerpują zapisy    art. 231  Kodeksu  Karnego  . 

§ 1. Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej,
podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

  A co z Kodeksem Cywilnym  i   paragrafów   dotryczących   zadośuczynienia  za 10 gehennę ?   Cóż   punowie     tak mi  przykro ,   daliście  dupy   na calej lini .  To  nie ladnie. 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 17 luty, 2018 - 21:26

   Łamanie prawa w starym młynie trwa nadal .  Szanowna puni   gowny   szpecaz   od  robienia wody z mózgu .  Mam dla puni  newsa . Aktualnie [   zapraszam do weryfikacji  ] pod  melina stary młyn parkuje  kilka samoxhodow   , w knajpie trwa nasiadówa  dla  kilkunasu osób  ,  panienki  w miniowach  kursują  po   hotelowej klatce schodowej   a gościE pala na zewnątrz i   głośno  chwalą się o swoich milosnym doznaniach  . Piszę od  puni  ponieważ jako   Gówny  specnaz od  wszelkich wiadomości , doskonale  zdaje sobie  puni sprawę że   puni  boss    zgodnie z decyzją Glównego Inspektora   Nadzoru  Budowalanego    powinien   dopilonowąc  aby z dniem 23 listopada  2017  roku    zamknąć tą strzelecka meline  , znaną ze swojej  bezprawnej działalności   w  Opolu , Wrocławiu , Krakowie  i Warszawie . Co puni na to ? Oczywiście aby nie być gołosłownym  zaraz poproszę o pomoc   strzelecką policję  aby udokumentowała   w jakim poważaniu  burmistrz miasta i gminy strzelce opolskie   ma polskie prawo . Myslę że  będzie to  ..gwóźdź do trumny  puni bossa   Burmistrz pójdzie siedzieć z art 231    a puni   pojdzie do roboty   do kronospanu  . Przecież zgodnie z puni   zapewnieniami   w TV Opole  .. w tej śmierdzielni    .. bardzo  dobrze płacą  ,  z kominów tylko para wodna leci a  praca na taśmie wsród   chemikaliów to   zajęcie o którym puni marzyl.a   od dziecka .  Ładnie będzie .  

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 18 luty, 2018 - 10:10

  Czasy  zięciów , wujkow  , pociotkow i innych  znajomych  królika ,,minęły  bezpowrotnie .  

  A wprost  przeciwnie. Nikt nie bedzie ryzykował  kariery dla  tuszowania ..''zbrodni z premedytacją''

Prokuraturę  Okręgową  .. kontroluje   Wrocławska Prokuratura  Apelacyjna . ..i  tak  po koleji  ..aż do  Strasburga. 

  To  ładnie. 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 18 luty, 2018 - 12:15

  A nawet  gdyby  to  ... TE ''  więzy  rodzinne''  są     NIEPOPRAWNE  POLITYCZNIE ...  a wprost przeciwnie  1%   podejrzeń   co do  ewentualnego   kumopterstwa   wystarczy na 100% skazanie ... innymi slowy .. z każdej  strony  DUPA .  To ładnie

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 18 luty, 2018 - 13:09

  Policja w strzym młynie                                                                                              W dniu wczorajszym ok godz 23.30   w   melinie  stary mlyn   interweniowała strzelecka policja . Była to już ok 19  interwencja od  .... 23 listopada 2017  roku  tzn   o daty  kiedy  zgodnie z prawomocną decyzją  Glownego Inspektora  Nadzoru Budowlanego     na melinie tej  powinna wisieć kłódka . Jak na lokal '' zamknięty '' to   23 interwencje są wynikiem  imponującym .  Policja   która powinna stać na straży  prawa   .. nie przyjmuje do wiadomości   decyzji   Wojewody Opolskiego i  decyzji  GINBu . To nie ladnie                                                                                               Analigicznie   strzelecka policja  postępowała  kiedy   hg  wybudowal  bezprawnie  jakies   obskurne '' niby ekrany dźwiekochłonne'' Postepownia . przesłuchania , korespondencja i takie tak inne pierdoly  które zajęły  kilkunastu policjantom  miesiąc  roboty    aby udowodnić że  białe jest  białe a czarne jest czarne ..a to wszystko o  dupę  rozbić . Ten   nielegalny  koszmarek architektoniczny tak  szybko  i przez tą samą firmę  został  rozebrany jak  postawiony. Teraz przyjdzie czas  na  dalszy  demontaż  koszmarku  architektonicznego . Tak że   panowie  policmajstry   zwracam się z uprzejmą prośbą   aby zaprzestać  czytania  decyzji  polskich urzadników państwowych  WSPAK . To  nie ładnie                                                   P.S.  Dalszy ciąg relacji  z przebiegu  interwencji  przedstawię  na sądowej rozprawie . Nie mam wątpliwości że   sprawa ta po raz kolejny   trafi  do sądu  i   będziemy  drobnymi kroczkami   dochodzić  do  200 tnego  zarzutu  skierowanego  na drogę sądową   przesiwko   waszemu  ulubieńcowi .  Dzięki   WASZEMU   ZAANGAŻOWANIU  .  sprawy   starego młyna  nabraly  DYNAMIKI i  zmierzają we właściwym kierunku . To  ładnie 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 18 luty, 2018 - 17:34

   ach  sory  miało być  Młyn  Strzy ?  Popatrz jakiż to człowiek  nieuwaznym jest.  A    Młyn Strzy mieści się w Strzelcach Opolskich przy lu. Mickiewicza 17 i zgodnie z decyzją  Wojweody Opolskiego oraz Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego  nie ma prawa funkcjonować od 23 listopada 2017 roku . Ale   niezgodnie z prawem funkcjonuje . To nie ładnie .                                                                         Dlatego o nieprwidlowościach  powiadomimy  KOGO TRZEBA  aby ten ktoś  zapytal  KOGO TRZEBA    dlaczego  w Strzelcach Oplskich   dochodzi  cyklicznie do razącego  naruszania prawa i   nierespektowanie  prawomocnych  decyzj    urzędników  reprezentujących Rzad  Polski .  To nie ładnie. 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 18 luty, 2018 - 16:43

Potwierdzam, że "to ładnie". Lokal będzie więc nadal funkcjonował, dając zadowolenie swoim licznym klientom, a ty możesz swoje pierdoły wypisywać w nieskończoność. Jesteś i pozostaniesz zakompleksioną kreaturą o bolszewickich poglądach i sposobie działania Pawki Korczagina. Jesteś za cienki bolek aby decydować o przyszłości samorządowej burmistrza i starosty. Od tego są wyborcy a nie oszołomy. 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 18 luty, 2018 - 17:21

 .....  a także   Prokurator i   Sądy Powszechne .  Polskie więzienia  pelne są posłów , burmistrzów  , starostów i  innych   tego typu  NIETYKALNYCH   samorządowców    którzy  rozumowali   w tak  prymitywny sposób jak ty a okazalo sie   że   wyborcy maja gówno do gadania.  Decydując i  glos należy do Prokuratora a ostateczny do Sądu . To ładnie.                                                                                                                               P.S Wczorajsza kolejna interwencja  strzeleckiej policji  zapewne  dala zadowolenie licznemu   gronu  =  5 sztuk   klientów . którzy  odjechali zdezelowanom bmwicom   aby kontynuować imprezę w   swojej ulubionej  restauracji  mieszczącej się w  remizie strażackiej . To  ładnie. 

Portret użytkownika protson
Wysłane przez protson (niezweryfikowany) w 13 Lipiec, 2019 - 18:21

Czytałem w serwisie [...] , że Kronsopan zrezygnował jednak z rozbudowy. M.in. ze względu na te protesty. Ale zapewne powodów jest więcej. 

Odpowiedz