fbpx Ciągle bez wygranej | Strzelec Opolski

Ciągle bez wygranej

Ciągle bez wygranej

Artykuły : 
Numer wydania: 

PIŁKA RĘCZNA
 

Piłkarze ręczni Autonomicznej Sekcji Piłki Ręcznej z Zawadzkiego w pierwszoligowych rozgrywkach nie zdołali wygrać jeszcze żadnego meczu w obecnym sezonie.

Drużyna z Zawadzkiego rozegrała już pięć spotkań, lecz nie zdołała wywalczyć ani jednego punktu. Przypomnijmy, że w tym sezonie zespół za wygraną otrzymuje trzy punkty. Jeśli mecz kończy się remisem, to każda drużyna ma po jednym punkcie i wykonywane są rzuty karne. Ich zwycięzca otrzymuje jeden punkt do tabeli.

Zawadzczanie w wyjazdowym meczu z MKS-em Wieluń zagrali w składzie: Sławomir Donosewicz, Dawid Skrzypczyk, Kewin Kubillas, Dawid Mięsopust 2, Paweł Zagórowicz 2, Łukasz Szulc, Michał Morzyk 1, Grzegorz Henschel 1, Adam Wacławczyk, Patryk Całujek, Michał Krygowski, Adrian Danysz, Łukasz Całujek 5, Sebastian Danysz, Paweł Swat 9, Lesław Kąpa 10. Trener Łukasz Morzyk.

Już po pięciu minutach nasza drużyna przegrywała 0:3 i zespół z Wielunia tylko później powiększał przewagę. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 20:12 dla Wielunia. Na początku drugiej części gry nasza drużyna miała kilka minut bez straconej bramki i doszła przeciwników w 38. minucie na cztery bramki (23:19 dla MKS-u). To było wszystko, na co tego dnia stać było zawadzczan. Gospodarze kontrolowali przebieg meczu i nie pozwolili sobie wyrwać kompletu punktów.

W następnej kolejce, w sobotę, 14 października, ASPR Zawadzkie podejmować będzie KS Uniwersytet Radom. Mecz rozpocznie się o godz. 18.00.

WAR

W wydaniu papierowym przeczytasz także: 
Ciekawostki z murawy

Komentarze

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 10 Październik, 2017 - 10:44

Problemem ASPR-u jest trener...tylko kto go zwolni,bo na pewno nie prezes!!!

Portret użytkownika kibic
Wysłane przez kibic (niezweryfikowany) w 10 Październik, 2017 - 11:51

Nigdy trener nie będzie dobrym prezesem a prezes dobrym trenerem.

Portret użytkownika Były zawodnik Stali
Wysłane przez Były zawodnik Stali (niezweryfikowany) w 10 Październik, 2017 - 22:29

Trener zrobił napewno kiedyś dobrą robotę i do młodzieży miał podejście ale to się chyba skancżyło jak pozostawali się do "wodopoju" teraz tylko zgarnąć! Jak można pełnić dwie czołowe funkcjie i do tego być nauczycielem! Brakuje tu też zawodników naszych od serca jak - P Czaja, K Kostoń, M Mikoszek, G Machulski W Lalek bracia  Kaczka i do tego trener od serca jakim był Pan Kazimierz Szmal. To że nie ma wyników sportowych to nie znaczy że wina tylko trenera... kiedyś dobrym trenerem młodzieży był Lesław Kaczmarczyk ... gdzie on się podział, chodzą słuchy że też Pan prezesotrener się go pozbył na swojej drodze do władzy i pieniędzy... niech tam zaczną działać najpóźniej w poniedziałek jak przegrają....

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 11 Październik, 2017 - 08:33

No to karuzela sie rozkręciła trochę pod górkę i wszystko beeee 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 11 Październik, 2017 - 12:29

Trener?????A może zawodnicy???A może weżmy pod uwagę to,że to klub z najmniejszego miasta z najmniejszym budżetem....To początek ligi....oceniać będziemy na koniec....Acha z tego co wiem to klub szukał prezesa i szuka dalej, a Łukasz jest tylko dlatego,bo nikt nie chciał i każdy kto choć trochę się tym interesuje to wie. Wiecie kto krytykuje...tylko Ci co nic nie robią,albo Ci co komuś czegoś zazdroszczą...a może by tak ktoś pomógł...zapytał co zrobić by było lepiej....Trzymam kciuki za drużynę i trenera...dzięki niemu ten klub jeszcze istnieje....do soboty...18.00!!!

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 11 Październik, 2017 - 12:54

A w sobotę po 18-tej przestanie istnieć? Uważasz ,że wszystko jest OK?Dobrze został prezesem- czy musi łączyć dwie funkcje?Robisz die rzeczy na raz to ani jednej nie robisz dobrze! Trenera też nie można zatrudnić, co to za układ dwóch trenerów w klubie z najmniejszego miastai i z  małym budżetem.Tyle w temacie, a ocena po sezonie? A dlaczego nie oceniać tego co  jest? Przegrana z beniaminkiem i to jaka! Ten klub z takiego miasta miał zdecydowanie lepsze wyniki, czywiście ,że zawodnicy mają w tym swój udział,bo tak jest jak funkcjonuje układ koleżeński na linii prezesotrener -zawodnicy, nie wliczając układu rodzinnego.

Portret użytkownika Henryk
Wysłane przez Henryk (niezweryfikowany) w 11 Październik, 2017 - 13:04

Trener nie mający papierów na prowadzenie drużyny,zatrudnia się drugiego i to w klubie z tak małym budżetem.Czy ja czegoś nie rozumiem?  Za co mam dziękować.Zawodnicy- tak a kto ściągnął tych zawodników, niektórzy to nawet minuty nie spędzili( trochę sarkazm) na boisku po co oni w klubie z tak niskim budżetem-nie mamy juniorów? Jest wszysko pięknie i ładnie po co krytykować, lepiej przyklasnąć.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 11 Październik, 2017 - 13:36

Porozmawiaj z Łukaszem,niech opowie Ci o klubie,na pewno Cię wysłucha. Klubu nie stać na sprowadzenie ogranych w superlidze zawodników.Juniorzy nie sa gotowi na grę w I lidze,bo to ogromny przeskok,a najlepsi poszli do SMSu.A papiery ma jak należy....zajrzyj do protokołu.Jeszcze jedno...to nie jest prezes,to świetny trener.....który wychował wielu świetnych zawodników, uratował klub,który Pan M chciał zamknąć i wprowadził do I ligi.... nie masz pojęcia co piszesz ile czasu, wysiłku i stresu to wszystko wymagało. Klubem rządzi 5 osób.... a tytułów wymaga statut...i wierz mi......nie było chętnych by swoim majątkiem odpowiadać za wszystko..... to stanowisko czeka na Ciebie ...jeśli okażesz się kompetentny oczywiście.A tak na marginesie....zapytaj u żródła jak to wygląda,a potem pisz głupoty...anoniomowo łatwo kogoś obrażać,ale inteligentny pomyśli jak ja..... jak drużyna wygrywała w zeszłym sezonie,jak robiła awans to nie pisałeś jakiego mamy super trenera,który bez wielkiej kasy tego dokonał.Żal mi Ciebie....trzeba kogoś bardzo nienawidzieć, by pisać takie brednie.....

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 11 Październik, 2017 - 13:54

Mówisz ,że stanowisko czeka na mnie? A to ciekawostka taka sama jak ta ,że szukają prezesa-gdzie ? Gdzie w mediach ogłoszenie o konkursie czy cuś w tym rodzaju! Nie bądź slepy otwórz oczy, po co sprowadza się zawodników -na ławkę czy do grania ,bo jak na ławkę to wystrczy posadzić tam juniorów, lub młodzików. Ten problem Łukasz ma od wieku juniora gra praktycznie jedną siódemką ,reszta nie przychodzi na treningi?Zobacz jak juniorzy Olimpii grali z nami -można ,oczywiście ,że można trzeba chcieć i mieć odwagę! Nienawidzieć powiadasz o ho ho, ale sie zagalopowałeś, mnie,Łukasz ani nie grzeje ani  nie chłodzi interesuje mnie gra zawodników i wyniki klubu. Powiadasz świetny trener to po co drugi?Tobie pasuje taki układ w klubie z niskim budżem to przyklaskuj dalej, ale nie pisz farmazonów do osób mających inne zdanie. PS Ty piszesz nieanonimowo? Co to za przytyk? PS Kiedy kolejne Walne Zgromadzenie?

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 11 Październik, 2017 - 14:23

Skąd mam wiedzieć kiedy walne....ale nie masz racji......oceniasz kogos kogo nie znasz......to najprostrze.....zaproponuj coś....przyjdz z chłopakami porozmawiać...konkurs na prezesa....hehe.... kto w tych czasach przyjdzie społecznie tracić czas(wszystkie funkcje w zarządzie są społeczne).....na to trzeba poświęcić wiele czasu za nic....zastanów się...pewnie napiszesz,że wszyscy zarabiaja tam wielkie pieniądze.....kolejna bzdura.....przyjdz do chłopaków i popytaj....gwarantuję ci ,że zmienisz zdanie.....poczytaj jakie dotacje maja,jaki budżet...ile trzeba zrobić,by klub istniał na tym poziomie... a co do zawodników....np Krygowski...miał być wielkim wzmocnieniem...2 lata w superlidze....na razie lipa...pozdro

 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 11 Październik, 2017 - 15:11

Czyżby zaczął się koniec piłki ręcznej w Zawadzkiem, no to jaja jak balony, wielka Stal się wali najpierw  pan prezes (Mario i przyjaciele) skutecznie doprowadził piłkę nożną na dno a teraz ręczna przechodzi kryzys,co tu sie dzieje?

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 11 Październik, 2017 - 15:15

Jeszcze musze dopisać ,jak to się nie raz mówiło w młodych siła a ci starzy działacze to zgredy i komuchy no to teraz mamy w obu przypadkach sytuację do porównania wtedy i teraz obecnie.Szerokiej drogi ahoj

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 11 Październik, 2017 - 16:16

I jeszcze jedno drogi kolego....znam chłopaków i możesz odebrać to ,że jestem stronniczy....ale.....4 lata temu Ci chłopcy uratowali piłkę ręczną w Zawadzkiem,przejęli klub z kredytem i jak sie póżniej okazało wielkim długiem,ale było za póżno....albo upadłość,...albo....próba wyprowadzenia tego na prostą...ich wybór znasz....dalej spłacają nie swoje długi.....ale sytuacja klubu jest stabilna..nie ma żadnych zaległości wobec osób trzecich,zawodnicy(wszyscy)mają kontrakty,może nie takie jak w innych klubach,ale na miarę możliwości....nie ma zagrożenia,że klub padnie.  Wiele pracy w to włożyli...pomyślisz ,że dla siebie..... ja w życiu nie podjąłbym się czegoś takiego,Ty i większość ludzi też....bo jak coś nie wypali to zapłacą to z własnej kieszeni.... masz prawo do krytyki,jak każdy, ale poznać troszkę prawdy nic nie kosztuje,a to szczera prawda...mam nadzieję,że wygramy z Radomiem i zaczniemy marsz w dobrą stronę,pozdrawiam

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 11 Październik, 2017 - 18:55

Gdybyś umiał czytać ze zrozumieniem nie potrzeba by Twojego całego wywodu. Zdziwył byś się ile wiem! Nie mam pretensji o historię ,mam pretensje o teraz-rozumiesz? Po co sprowadzać zawodników jak nie daje im się grać? Kto ustala ustawienie na boisku ja? Czy trener- tylko który?.Łukasz swoje błędy w juniorskiej trenerce przekłada na seniorów( gra krótką ławką). Napisz co my gramy, jakie mamy zagrywki, jak wspólpraca z kołowym etc.Ja rozumiem zawodnicy ...ale taktykę ustala trener, kibice krzyczą jak ustawić drużynę w trakcie meczu( wyłączenie zawodnika etc) reakcji brak! Jestem pewwien ,że się utrzymamy ale nie o to chodzi coś trzeba pokazać.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 11 Październik, 2017 - 19:56

Jak ktos ma lepszy pomysł na prowadzenie klubu no to już kandydować do zarządu i ma sie realny wpływ na jego działalność, w naszym mieście tak to już jest krytyka ponad wszystko i satysfakcja jak komuś idzie trochę gorzej

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 11 Październik, 2017 - 20:39

Czy ty człeku rozumiesz,że nie chodzi o prezesa( notabene to inny prezes ratował nie Łukasz jako prezes) ale o trenera i jego wpływ na drużynę,albo inaczej brak reakcji na gre drużyny. Mam być zadowolny  z ich gry?.Nie ja tak nisko nie upadłem by chwalić gdy jest źle.

Portret użytkownika Były zawodnik Stali
Wysłane przez Były zawodnik Stali (niezweryfikowany) w 11 Październik, 2017 - 21:02

Nie wiem i nie wnikam jak prezes prowadzi klub ale widać jak prowadzi drużynę... ma pojęcie o piłce ręcznej chyba ale jak na dzień dzisiejszy nie dochodzi słowem do zawodników!!! Który trener wypowiada się " drużyna nie wykonwała wcześniejszych założeń trenera " Łukasz wie że siedzi na dużym stołuku i nikt go nie zepchnie, kogo się trzeba było pozbyć już się pozbył a teraz sobie skrobie, arogancja Francja zmienił się nie tylko prywatnie jak i zawodowo... każdy trener kiedyś ma osiągniecia jak i porażki teraz doznaje porażki i jego drużyna co było ok ale teraz to on ponosi za to konsekwencjie a nie drużyna. A z tego co wiem połowa chłopaków  ( z Zawadzkiego ) jedzie na niego ale cóż. Historia cieszy a terazniejszość boli, więc niech prezesuje a nie trenuje bo zachwile następni zawadczanie odejdą. 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 12 Październik, 2017 - 09:59

Czytam i.....to normalne....Typowy Zawadczanin.....mieszkam tu 15 lat i powiem,że tak specyficznego miejsca to nie znam.Tu każdy komuś czegoś zazdrości,jak ktoś ma lepiej to robi wszystko,by inni mysleli,że tak nie jest...jedna wielka nienawiśc.Jak bardzo musi być nieszczęśliwy Pan , który tak krytykuje!!!! Mamy I-ligowy klub...w powiecie strzeleckim nikt takiego nie ma!!!!...Moje dziecko gra w piłkę ręczna, jest zachwycone trenerami,organizacją,nic nie płacimy za trenowanie.....jak w innych sekcjach.Wiele dzieci przyjeżdża z ościennych gmin,aż miło patrzeć na zaangażowanie tych ludzi. Zawsze się znajdzie baran,który będzie udowadniał swoje racje,choć racji nie ma.Widać zazdrość i nienawiść...ale mieszkamy tutaj i zawsze ktoś taki będzie....Ja myślę,że takie rzeczy trzeba powiedzieć prosto w oczy , a nie obrażać na forum ludzi dzięki którym coś się dzieje w tej dziurze!!!! A najlepsze jest to,że Ci pseudokibice-szydercy...niczego w życiu nie osiągneli , a krytyka podwyższa ich ego!! Martwi się o klub.....hahaha....ciekawy sposób... sponsora lepiej jakiegos załatw...to zatrudnią najlepszych trenerów i zawodników!!!!

Portret użytkownika Były zawodnik Stali
Wysłane przez Były zawodnik Stali (niezweryfikowany) w 12 Październik, 2017 - 11:25

Proszę pana tu nikomu nie chodzi o źle prowadzony klub tylko o brak wyników w drużynie seniorów!!!! Ja nie zazdroszczę Panu prezesowi ani trenerowi niczego bo spodziewam się że bardzo dużo czasu trzęba na to poświęcić. Treningi dla Pana dzieci cieszą że gmina je datuje jak i trenera ale nie ma to nic wspólnego z tytuacjią i wynikami drużyny seniorów. Nikt nikomu nic nie zazdrości tylko ocenia wyniki lub sytuację w jakiej znajduje się drużyna. Sponsora załatwić. ... sądzę że Klub nie ma problemów finansowych a skład jaki posiada drużyna powinien grać o środek tabeli a nie o spadek. Piszę pan ze jest Pan 15 lat w Zawadzkim czyli nie zna Pan historii klubu  i jego zarządzania, wyników. Dziwi mnie jedno gdzie podziali się wszyscy trenerzy w Zawadzkim a było ich trochę 3-4 młodych ambitnych... niektórzy prowadzą szkółki w okolicznych wioskach, gdzie podział się Pan Leszek Kaczmarczyk który bardzo dobrze prowadził młodzież na stopniu krajowym... niech pan zrozumie nie chodzi tu o prowadzenie klubu o zazdrość czy oczernianie Pana trenera chodzi o fakty... drużyna nie ma wyników, a w klubie pracuje 2-3 trenerów i do tego jeden z nich jest prezesem. Drużynie życzę w sobotę powodzenia i pierwszych punktòw!

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 12 Październik, 2017 - 12:13

Nie Pan tylko Pani...a historię dobrze znam..od stali-owocu huty....po Pana Maśniaka i obecny zarząd.Pana Leszka też znam,wszyscy go znają,po kilku głębszych zawsze opowiada jaki to jest najlepszy i jakby nie on...co jest oczywiście bzdurą....Wyleciał za Maśniaka,bo się nie lubili i przede wszystkim nie miał uprawnień trenerskich . Wiele lat grałam w piłkę ręczną i troszkę czuje ten sport. Co jest powodem porażek??? Nie wiem....ale wydaje mi się,że po odejściu Migały, środek obrony troche sie posypał,fajnie Kubillas zagrał z Przemyślem,ale ponoć w Wieluniu sie posypał,więc znowu mamy problem.A co do trenera.....każdy trener ma upadki i wzloty....a nasz to poukładany,mądry facet i na pewno cos wymyśli. Mam nadzieję,że już w sobote. A te oceniające w prostacki sposób wpisy na pewno drużynie nie pomagają.

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 12 Październik, 2017 - 13:45

Szanowna Pani! ..."sponsora lepiej jakiegos załatw...to zatrudnią najlepszych trenerów i zawodników!!!!'- przepraszam do kogo te słowa.kto sie zajmuje sponsorami kibice czy prezes, jak Panią to zadowoli to napiszę -nie jestem prezesem bo niepotrafię załatwić sponsora- zadowolona? Nie oto chodzi Szanowna Pani ,ja mieszkam od urodzenia w Zawadzkiem 6 z przodu i znam bardziej specyficzne miejsca niż Zawadzkie-mało Pani widziała.Mamy prawo jako kibice napisać o słabej grze o złym ustawieniu zespołu bo? Bo to fakt nik nikomu nie umniejsza zasług ,zwraca się tylko na niektóre aspekty uwage.Łączenie stanowisk na dłuższa metę nie jest dobre,pisze Pani ,że to świetny trener- nie polemizując dlaczego zatrudnia się drugiego?Natłok prac jako prezesa? Ok. dlaczego nie zrezygnuje z trenerki?Proszę Panią ja znam druzynę od lat kiedy grano jeszcze na asfalcie w latach 70-tych, proszę mi takiej sytuacji dwuwładzy nigdy ie było!Ja nie oceniam Łukasza bo każdy ma swoje subiektywne zdanie,ale sytuacja jest niezdrowa,zbyt rozbudowany układ kolezeński na linii trener część zawodników-nie ma kto wstrząsność ekipą , a może tylko tego potrzeba! Jeżeli zadowalają Panią wyniki czy gra naszych zawodników to nie zmieniajmy nic, niech dalej część zawodników przez cały mecz siedzi na ławie......tylko jak my kibice mamy ocenić ich grę?A  zawodnicy z "uładu" mimo fatalnej postawy dalej grają.Jak powinna wyglądać gra pokazał trener Olimpii gdzie cała ławka grała, nic nie zastąpi gry ,żaden nawet najbardziej intensywny trening tego nie da. PS Proszę swoje wynużenia o Zawadczanach zostawić dla siebie! Można w tej sytuacji klaskać ,głaskać ...tylko ,że zagłaskać tez można na śmierć.  I na koniec "baranów" to proszę szkukać w swojej rodzinie bądź znajomych.

 

 

 

 

 

 

 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 12 Październik, 2017 - 14:49

ojjjj....nie my kibice,tylko Pan....nikt inny tu nie krytykuje....po drugie.... drugi trener to przyjacielska przysługa.....bez kosztów.....a to wiem na pewno....po trzecie cytuję: prezes nie będzie dobrym trenerem,a trener prezesem...  tylko własne podwórko... Nidan-prezes,trener, tenis-prezes ,zawodnik,a w stali to wszystko już było...wszystko funkcjonuje.W wielu klubach tak jest, bo w dzisiejszych czasach nikt nic za darmo.Z daleka śmierdzi tu prywatą.Edek Strząbała śp. był w vive prezesem,kierownikiem i trenerem i zdobył mistrzostwo Polski. Uczepił się Pan jak rzep psiego ogona ,pogubił i nie wie jak z tego wybrnąć,a oprócz Pana nikt tu nikogo nie obraża. Jest coś takiego jak krytyka konstruktywna, a pan pisze jak prostak. Zostań Pan w domu i nie zatruwaj życia innym,a trenerowi i zarządowi powiedz to prosto w oczy,choć wiem,że tego Pan nie zrobi. Zrób pan coś dla klubu, o który pan się w tak dziwny sposób martwi, albe przy piwku podziel się tymi mądrościami przed sobie równymi. Łatwo jest kogoś obrazić, trudniej to naprawić. Pisząc te głupoty pokazuje Pan jakim jes tchórzem i prostakiem..... prawdziwi kibice są na dobre i na złe!!!

Portret użytkownika Henryk
Wysłane przez Henryk (niezweryfikowany) w 12 Październik, 2017 - 17:06

Chcialem  tak tylko dyskretnie zauważyć- czego Pani nieraczyła ,że piszą krytycznie conajmniej 4 osoby,ale zapewne wg Pani oni się nieznają są prostakami itd.Gratuluję jest Pani wspaniała, tylko ,że ślepa.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 12 Październik, 2017 - 16:45

jeeeejku.....,a on dalej swoje.Dotację dostaje klub, a nie trener,czy prezes!!!!Wszystkie kluby dostają.Rozumując Pana to wszyscy prezesi kradną , a trenerzy Zarabiają ogromna pieniądze,szczególnie w maleńkich miasteczkach.....hehehe...zapytaj Pan Leszka ile zarabiał....a najlepiej radnych...w dotacji jest wyszczególniona kwota..podziel przez 6 grup i 10 miesięcy. Dotacje sa na bipie......seniorską niech Pan też zobaczy......masakra.....żal mi Pana

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 12 Październik, 2017 - 16:58

Za każdym razem doczepia się Pan do czegoś innego.Żadnej merytorycznej inteligentnej odpowiedzi.Ten dialog jest bez sensu. Pieje Pan tylko i wyłącznie w jedną stronę, a argumenty słabe.A tak na chłopski rozum to na całym świecie za pracę należą się pieniądze,nikt Panu do portwela nie patrzy....niech zarabiają 10000zł miesięcznie jak ich stać....hehe....kontynuującoćś fajnego i niech tak zostanie....a najlepsze jest to,że chciał Pan z kogoś głupka zrobić, a zrobił Pan z siebie...i że i tak Pan niczego nie zmieni....koniec!!!

Portret użytkownika Były zawodnik Stali
Wysłane przez Były zawodnik Stali (niezweryfikowany) w 12 Październik, 2017 - 17:29

Nie piszcie tu nic bo ta pani nie wie nic !!!! Myśli tylko o różowym świecie a zeczywistoscwygląda inaczej... wyników nie ma to jest fakt!!!! A to że kazdyskwalifikowany sobie rzepkę skrobie to widać! ! !widać że ta pani wie co jak i za ile :-).jeżeli to dla pani  koniec to niech pani nic nie pisze bo prowizorką śmierdzi. Przykro to czytać co pani pisze bo nie ma pani pojęcia o zeczywistosci.piszę pani jak księgowa a nie sportowiec. Amaorka

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 12 Październik, 2017 - 22:02

Dlaczego ludzie dla dobra ogółu nie potrafią się wzieść ponad podziały

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 23 Październik, 2017 - 20:10

......... tak jest

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 12 Październik, 2017 - 22:27

przeczytałem i ... trzeba być niezłym debilem,żeby myśleć ,że na stowarzyszeniu da się zarobić.Ja na miejscu tych działaczy zrezygnowałbym od razu....po co to robić..... jak i tak,znajdzie się jakić nierób co wszystko skrytykuje....hali nie trzeba będzie remontować...ile baniek w budzecie zostanie...tylko szkoda dzieciaków...no i miasteczko umrze z nudy..... mamy coś czego inni nie mają i zobaczcie.....a tak  na marginesie....wiele mądrych rzeczy napisano,a gościu cały czas twardo w jednym kierunku..... biedny....szkoda że nigdy nie bedzie z drugiej strony.... taki mądry i tyle wie...... chyba z knajpy..... u nas wszyscy się znają i żal ,że obraża się tych, którzy robią coś  by było nas widać w Polsce.... ale...lepiej nie robić nic....... nikt wtedy Cię nie skrytykuje...... jakieś prywatne animozje na forum.....żenada....fuuuuj

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 12 Październik, 2017 - 23:14

Leszek Kaczmarczyk-trener...hahaha...... 4x byłem na finałach mistrzostw Polski z ASPR, wicemistrzostwo Polski na gimnazjadzie, moi młodsi koledzy zdobyli po 20 latach nieobecności na finałach MP wicemistrzostwo Polski Kadr wojewódzkich, kilkiu z nich dostało szansę gry w kadrze narodowej,a to wszystko zasługa jednego trenera...i nie o lecha chodzi.....był gdzies tam z nami, jako kierownik...czasem jakis średni trening zrobił.... nie pozwolę żle mówić o moim trenerze,który wiele mi pomógł i nie tylko mi.....

ZAWODNIK ASPR

W SOBOTĘ DLA TRENERA!!!!

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 14 Październik, 2017 - 20:20

W sobotę dla trenera......no jak trzeba nienawidzieć trenera żeby taką padakę grać!!!! Wstyd zawodniku

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 13 Październik, 2017 - 09:10

A ja to czytam i zrobię cos dla wszystkich....podsumowanie:

1.Zły trener----osiągnięcia go bronią,przegrał 5 meczy,25 zostało...warsztatu trenerskiego nie zapomina się w miesiąc...a na porażki składa sie wiele czynników.... 

2.Po co drugi-----za darmo,czemu nie

3.Grupy młodzieżowe....mało dzieci----sprawdziłem

junior----16

junior młodszy---17

młodzik-----14

a są jeszcze dzieci i dzieci 1-4...na ozpr można sprawdzić

Jak widać szkolenie młodzierzy zorganizowane perfekcyjnie.

Dwóch w sms,kilku ociera się lub regularnie w kadrze(M.Czaja)

na 19 seniorów 11 to wychowankowie....gdzie tak jest....wszędzie to armia zaciężna.... prosze sprawdzic....

Więcej wiary...po co te nerwy.... będzie więcej kasy,będą lepsi zawodnicy,będzie większa presja wyniku.....a teraz utrzymajmy się spokojnie....i kibicujmy.

Sukces ma wielu ojców,a porażka jest sierotą!!!....to takie nasze,Polskie

 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 13 Październik, 2017 - 10:08

zapomniałem do podsumonania

4.Prezes - trener....we wszystkich sekcjach w Zawadzkiem tak jest!!!

Tenis-prezes zawodnik

.....i co w tym złego.....jak działa

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 13 Październik, 2017 - 11:56

A jak jest u piłkarzy nożnych? Piszesz bzdury ,aż żal czytać. Też jetem za tym by zrezygnowali...tylko tego nie zrobią dlaczego??? Wiadomo.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 13 Październik, 2017 - 12:52

U piłkarzy prezes jest trenerem-grup młodzieżowych.Obalono na tym forum wszystkie twoje argumenty.Mam propozycję i to nie żart.Załóż Stowarzyszenie-może konkurencję dla ASPR,Stali lub Nidanu.Dostaniesz dotację,znajdziedz sponsora zatrudnisz trenerów jakich będziesz chciał i zobaczymy jak ci pójdzie.Mam nadzieje ,że z tym bagażem doświadczenia,wiedzą i umiejętnościami będzie coś na skalę ogólnokrajową.Prezesi klubów to nie prezesi firm.Ta funkcja jest społeczna. Mało ludzi jest chętnych do taliej pracy.A dotacje trzeba rozliczać!!!! Bez względu na to jaki jutro będzie wynik naszej drużyny ktoś znas będzie smutny.Ja jeśli przegramy...Ty odwrotnie. 

 

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 13 Październik, 2017 - 19:25

Kuśka gdzie ty żyjesz? U piłkarzy prezesem jest kobieta i nikogo nie trenuje.Skończ pisac te bzdury.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 13 Październik, 2017 - 12:56

Wiesz dlaczego prezesi nie zrezygnują?Bo bez nich nic ,by tu u nas nie było...i co byś krytykował.Pewnie robią to wszystko dla Ciebie,żebyś miał zajęcie.Popatrz ile czasu musiałes poświęcić ,by pisać te głupoty.Fajna pogoda na spacer lepiej pójść.

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 13 Październik, 2017 - 19:28

Prezesi odchodza odchodzili i bedą odchodzić,  a klub dalej bedzie istniał- nie ma ludzi niezastąpionych.

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 13 Październik, 2017 - 17:59

Mam pytanie do kolegi który wymienił wszystkie drużyny ASPR-u może wymienisz do nicht trenerów?  Prezes może być trenerem jak najbardziej?! Ale u nas prezes jest wszystkim :) dajcie ludzie spokój, niech trenuje seniorów lub juniorów czy dzieci a nie prawie wszystko... i do tego dochodzi reprezentacja woj. Jak by w Zawadzkim brakowało młodych trenerów/byłych graczy nauczycieli itd. Kibice wiedzą że mają trenerowi czy prezesowi dużo do zawdzięczenia ale powoli to przesada robić wszystko a na zewnątrz robić tak jak by to społecznie było... mam nadzieję że zaczną wygrywać ale problem się nie skonczy... mam nadzieję że znajdzie się paru chętnych by pomóc, i prezes czy trener ich " wpuścić " i nie piszcie tu bzdur że trener z Opola jeździ 100 km za friko za dziękuję... ach po co to pisać. Jeżeli ktoś był zawodnikiem siedział w tej materii to wie że na zewnątrz to aniołki i społeczenie a wewnątrz to jak sępy kto więcej nagrabi....

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 14 Październik, 2017 - 10:31

To dlaczego ty nic nie robisz...tylko jesteś nikim.... nie masz pojęcia co się dzieje,a udajesz najmądrzejszego.... były zawodnik....hehehe

Reprezentację woj.trenował 2 lata temu i vice mistrzostwo Polski zdobył!! A tam nie ma kasy dla trenera , a zawodnicy dopłacają do konsultacji(20%).To tylko prestiż, ale ktoś uznał,że zasługuje na nominację i....jak widać miał rację. Nie lubisz kogoś to nie temat na forum...kultura osobista sie to nazywa.... Trenera z Opola zapytaj....a jeżdzi z chłopakami z Opola , którzy pewnie zwrot mają za paliwo. Obawiam się ,że w kolejnej kwesti też się mylisz....fakt...nie ma ludzi niezastąpionych.... ale nie ma też ludzi ,którzy chcą pracować w zarządzie....jeśli chcesz dlaczego nie pójdziesz zapytać,może masz jakiegoś kolegę z pomysłem.... łatwo pisać i nic nie robić,przejdz do czynów.Jak będzie lepiej dzięki tobie to super, ale zaproponuj coś...zmiana trenera ok..na kogo i za ile....prezesa, całego zarządu.....pewnie że tak....trenerów oczywiscie...Marek,Łukasz,Michał,Patryk,Tomek....odpadaja bo oni już są....znajdż kogos innego z papierami ...w Zawadzkiem....Dlaczego tobie nikt niczego nie zaproponował....nie teraz...kiedyś....zarządy się zmieniały.... zawsze Ci z zarządu to byli złodzieje i oszuści.... dla ludzi jak ty!!!! Prawie nikt nie patrzy na to co robia dla społeczeństwa. Chłopcy z obecnego zarządu też się z tym liczyli i mimo wszystko podjęli się tego. I nie wierze ,że się nie przejmują nawet tak durną krytyka. Robisz coś najlepiej jak potrafisz,po swojej pracy,kosztem rodziny,odpoczynku itp....i ktos robi z Ciebie oszusta.... To zwykła zawiść,zazdrość-jak ktoś już wcześniej napisał- nieszczęśliwego człowieka...Czytając twoje teksty mozna dojść do wniosku, że kiedyś klub Cię skrzywdził,niedocenił,nie dał szansy w szerokim tych słów znaczeniu...może jako zawodnika,może trenera,może działacza.... i teraz odbijasz piłeczkę w bardzo brzydki,niekulturalny sposób.Dzisiaj przed meczem idz do zarządu opowiedz o wszystkim to może bilecik dostaniesz ,albo 2.

przepraszam za pikę nożną-myslałem,że Chrupcała Prezes to facet...mój błąd

 

 

 

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 14 Październik, 2017 - 12:02

To wytłumacz jedną dlaczego jest źle gdy wszysko jest dobre?Nigdy tak słabego startu nie mieliśmy. Pragne zauwazyć,że dwuwładza prezeso-trener jest od tego sezonu rozgrywek ,jaki efekt ? A może to jest przyczyną? Prawdziwa cnota krytyki sie nie boi!Nie uważasz ,żw w obecnej sytuacji lepiej huchać na zimne, to nie jest krytyka personalna ale krytyka układu jaki się wytworzył. Nie wychodź mi tu z zazdrością czy zawiścią -bo co mam o tobie napisać "ślepy dupowłaz". Nie zauważyłeś ,że grają straszna padakę? Podoba ci się ich gra i zaangazowanie?Motywatorem poczynań jest trener- być może natłok zajęć powoduje ,że się pogubił.Każdy w życiu robi różne rzeczy ja też i tobie się nie będę tłumaczył, ale zasada jest jedna jezeli cię coś przerasta to rób coś innego ,ąlbo to co robisz dobrze, a dobrze to nie znaczy wszystko,lepiej robić jedną rzecz a dobrze! PS mnie zawsze stać na kupno biletu, a mówić to juz nie raz powiedziałem- efekt zero.

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 14 Październik, 2017 - 20:22

A co tam dalej wszystko jest super trener mistrzunio taktyki, tylko kibiców żal.

Portret użytkownika Henryk
Wysłane przez Henryk (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 08:16

Po sobocie rodzi się pytanie- farsa, tragikomedia czy dramat w reżyserii prezesotrenera co to właściwie było? A no radzej nic się "nie stało" to tylko my złośliwcy i zazdrośnicy....

Portret użytkownika kibic
Wysłane przez kibic (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 08:47

Rodzi się pytanie czy zaczniemy teraz coś zmieniać czy będziemy  ( czego nie życzę ) za parę miesięcy odbudowywać. Ważne że trener jest dobry mądry poukładany  ( jak czytam do góry ) i zajmuje się wszystkim napewno ma wszystko pod kontrolą....trzeba spojrzeć na fakty a nie na to że kiedyś było dobrze... jak klub ma mały budżet to przy spadku bo tam się znajdujemy będzie jeszcze mniejszy a wtedy ludzie podchodzą... bo nasi zawodnicy już teraz to robią z powodu . . . " wiecie " zobaczymy co będzie dalej... 

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 09:35

Tam wyżej ktoś odpisał zawodnikowi, który rzucił hasło cyt:

ZAWODNIK ASPR

W SOBOTĘ DLA TRENERA!!!! Rzeczywiści trzeba conajmniej nielubić trenera by zagrać "dla trenera" to co zagrali w sobotę.Katastrofa......ale ten "poukładany" na pewno coś wymysli, nie wiem dlaczego się czepiamy. Jakoś tych "przydupasów" nieco przygasiło nie komentują????

Portret użytkownika Henryk
Wysłane przez Henryk (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 09:46

Może prezes wezwie na "dywanik" trenera.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 12:11

W cale bym się nie zdziwił jak w Poniedziałek pan Łukasz złoży papiery i wypnie się na to wszystko 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 16 Październik, 2017 - 07:10

 też bym się nie zdziwił po tym, jak każdy zwala winę na niego też bym z tego zrezygnował, kasa żadna, a użerać się z debilami to chyba nie warto

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 16 Październik, 2017 - 07:11

jak p.Morzyk tym dupnie, to koniec klubu, tego akurat jestem pewien

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 16 Październik, 2017 - 14:21

Nie będę się zakładać. Mam za to nadzieję, że zostanie! Jak odejdzie, to wszyscy będą inaczej "śpiewać" ! Bez niego nie ma klubu - taka prawda. A jak nie wierzysz, to obyś nie musiał się przekonać!

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 12:46

My zawaliliśmy...przepraszamy trenerze...tyle setek......przepraszamy.... niech trener nas nie zostawia...razem...zawsze razem....damy rade...przykro słuchać po meczu , że nasi byli zawodnicy są naszymi wrogami i żle nam życzą-Kama,Koza i nawet Denis...żenada....a Kama jak grał to wszyscy krzyczeli....trener zmień go....Denis wszystkie szanse które miał-Reprezentacja Polski, czy Wisła Płock to dzięki trenerowi!!!..... Zenada...ale to Zawadzkie.... ja mam żle ...zrobię by inny miał gorzej..... 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 12:50

...żaden ważny wychowanek klubu nie odszedł.... tylko Ci co nie mieli szans na gre z powodu poziomu sportowego...pomijając chłopaków z sms Kielce

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 13:18

...a zostali ci co prezentuja obecnie poziom sportowy młodzików,kto do tego doprowadził?

Portret użytkownika Henryk
Wysłane przez Henryk (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 13:28

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 13:30

...gramy tym co mamy....nie obrażaj ludzi zaangażowanych w to.... jakby nie oni nie chodziłbyś na mecze....nie krytykował.... co byś robił... na odległość czuc, że jesteś nieudacznikiem i chamem, który swoje problemy zrzuca na innych.... po co to piszesz....po co obrażasz trenera i drużyne.... nawet jak spadniemy....a to sie nie stanie......będziemy dalej.....lepiej walczyć o utrzymanie w I lidze,niz wygrywać w II......a może tak będzie i co z tego..... 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 13:34

....trener doprowadził do tego,że nie trafiamy 15x sam na sam....idioto.... a ponoc byłes na meczu

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 13:52

...idioto to trener pozostawił tych co 15  setek nie trafili, a ponoc odeszli ci co nie prezentowli odpowiedniego poziomu sportowego- to jaki poziom reprezentują ci co setek nie trafiają?

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 18:29

O! Mamy gościa, który pretenduje na króla strzelców! Zapraszam na boisko, jestem pewny, że Ty będziesz miał skuteczność 100%!!!!!!!!!!!!!

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 16 Październik, 2017 - 14:18

Są tam od grania! A grając, niestety popełnia się błędy! Jak idziesz, to też się czasami przewrócisz, więc co? Lepiej stać w miejscu? Powodzenia!

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 14:00

.....innych nie ma..... ale to super chłopcy i będą walczyć dla Zawadzkiego... buraku

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 14:24

buraku ,mogą nie być super, mają być agresywni i zwycięzcy a nie ciepłe kluchy na boisku, i od tego jest( powinien być) trener , a nie tworzyć "kółko różańcowe".

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 14:35

będą walczyć dla Zawadzkiego"- bardzo "lubię" takie górnolotne hasła rodem z poprzedniej epoki. Nie róbcie tego dla Zawadzkiego zróbcie to dla siebie i uwielbinego trenera tylko nie z takim skutkiem jak w sobotę ,a zapowiedzi były że hej.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 14:18

Ludzie opamiętajcie się trochę fajnie że jest pilka ręczna i nożna ,karate i inne dyscypliny sportu, kółka zainteresowań,przecież bez tego Zawadzkie może oddać prawa miejskie na drugi dzień. Jest to dzięki zawodnikom i działaczom bez nich nie ma prawa istnieć,na poziomie naszych rozgrywek to przedewszystkim frajda i zabawa a tutaj co nie którzy zachowują sie jakby bronili lub walczyli o niepodległość. Wicej luzu i pozytywnego nastawienia do drugiego człowieka,założe sie że wiekszość tutaj klikających jest dzisiaj po niedzielnej mszy dlatego więcej miłośći w serca wasze niech wstąpi

Portret użytkownika Henryk
Wysłane przez Henryk (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 14:27

Co racja to racja, tylko prosze zauważyc jakiego słownictwo używają ci którzy doprowdzili część kibiców do granic wytrzymałośći. Ten tutaj poziom (niski) pokazuja niestety równierz na boisku.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 14:26

Święta prawda!!!!...ale niektórzy lubią zatruwać życie innym....tym co cos robia

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 14:49

Przeczytałam wszystkie komentarze od początku do końca i muszę przyznać, że jest mi najzwyczajniej w świecie przykro... Jak można w tak paskudny sposób wypowiadać się o innych ludziach...?  Ja rozumiem, że coś jest nie tak, skoro nie udaje nam się zdobywać cennych punktów, ale czy te całe chamstwo, obrażanie, szydzenie, wyśmiewanie, zwalanie na kogoś winy w czymś pomoże?! Krytykować potrafi największy idiota na świecie, pomóc tylko ten, kto ma coś mądrego do powiedzenia! Jest taka złota myśl, sparafrazuję ją: jak nic nie robisz,  nie udzielasz się to siedź cicho i nie krytykuj!  Dopóki sam nic od siebie nie dajesz, nie masz prawa wymagać czegoś od kogoś innego!  I to nie chodzi o to, że coś jest nie tak i należy udawać, że jest wszystko w porządku - oczywiście, że nie! Ale takie dopierdal*anie jeszcze nikomu nie pomogło! Na spokojnie, kulturalnie, z szacunkiem do drugiego człowieka... Czy to tak wiele? Wiem ile chłopaki z siebie dają, jak walczą, starają się, angażują w to wszystko... WSZYSCY zostawiają zdrowie i serce na boisku, dla samych siebie, dla Was - kibiców, dla tego co lubią, kochają, co daje im satysfakcję - nie dla pieniędzy... Takiej marnej kasiorki jak oni, to chyba nikt w I lidze nie ma... A wy? Zamiast im pomóc w tej niekomfortowej sytuacji, podrzucić jakieś dobre rady(bo wierzę, że ktoś może mieć jakiś dobry pomysł - niech tylko się nim podzieli, jestem pewna, że chłopaki wysłuchają i może uda się coś wspólnie wymyślić…) tylko krytykujecie, obrzucacie błotem, ubliżacie… To nie tak powinno wyglądać… Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, niezadowolenie czy zadowolenie, oczywiście… Ale nie bądźmy jak bydło, szanujmy się nawzajem… Pomagajmy sobie, a nie utrudniajmy… Nie kopie się leżącego, bez względu na to, z jakiego powodu upadł… Czy nie lepiej zamiast tego pomóc mu się podnieść? Ja wierzę w chłopaków z całego serca i zawsze będę im kibicować! A szanuję ich wszystkich za to, że mimo tak słabej kondycji finansowej klubu – oni  tyle walczyli i ciągle walczą! O poprzednich sezonach nie będę nawet wspominać… bo jak dla mnie, to oni dokonali niemożliwego! Zrobili wszystko co mogli by uratować klub – CHARYTATYWNIE! Nawet nie macie pojęcia o czym mówię, bo gdybyście wiedzieli, to wspieralibyście ich teraz, tak jak ja, a nie obsypywali nieprawdziwymi zarzutami! Trzymam kciuki, by wszystko ułożyło się po myśli całego zarządu i trenera (ten wasz „trenero –prezes” pełni oba te stanowiska, bo prawda jest taka, że nikt inny prezesem zostać nie chciał, wystarczy tylko zainteresować się sytuacją klubu). Ludzie... to jest NASZ klub! NASZ! Razem go tworzymy: zarząd, trenerzy, zawodnicy i kibice i wszyscy, którzy pomagają! Wspierajmy się wzajemnie! Chłopaki wierzę w Was, bo wiem, że warto!!!!!!!!!

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 15:01

Tyko to działa w dwie strony , jak przeczytałaś(eś) wszystki to zauważyłes(ąś) słownictwo zawodnika ,tak to ma wyglądać z perspektywy tego który do takiej sytuacji również doprowadził?Od  początku jest mowa ,ze dwuwładza nikomu nie słuzy i to jest problem, i warto nad  mim się pochylić a nie pisać peany trenerowi i prezesowi bo to sytuacji nie uzdrowi, a na to zwracają uwagę kibice( bo taka sytuacja ma po raz pierwszy miejsce w 1 lidze), w zamian są obrażani od prostaków idiotów i buraków. Tak to ma wyglądać? Chyba nikt nie ma wątpliwaści ,że dobrze nie jest więc  może warto się nad przedstawioną sprawą pochylić a nie obrażać i wyzywać, bo tak na pewno nie wspieramy się.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 15:11

Peanów tutaj nie widzę, są za to fakty… O których większość niestety nie ma pojęcia… Okażmy sobie nawzajem więcej zrozumienia, tylko tyle… Czy ktokolwiek z Was wie dlaczego Pan Łukasz jest i trenerem i prezesem? Myślicie, że nie ma nic innego, ciekawszego do roboty? Że zarabia 5 tysięcy ? (przepraszam, parsknęłam śmiechem) Spotkajcie się z nim, zapytajcie dlaczego jest tak, jak jest…  Bardzo bym się ucieszyła, gdyby któryś z osób tutaj się wypowiadających przyszedł do klubu i zgłosił swoją kandydaturę na prezesa.  Myślę, że obecny prezes również by się bardzo ucieszył…

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 15:46

No przecież o to chodzi ma Łukasz co robić jako prezes i nie tylko, czy w tej sytuacji nie zostawić trenerkę p. Pakule i jego rozliczać jako prezes, a tak odpowiedzialnosć się rozmywa jest dwóch trenerów Pakuła przedstawiany jako pierwszy trener o co chodzi?  Wyżej sugerują ,że teraz robi to bezpłatnie, może dać jakis "grosz" ale zrozliczyć , a teraz kogo ma prezes rozliczyć? Bo wszyscy się zgadzamy jest źle, my tracimy juz punkty we własnej hali z beniaminkiem,takiej sytuacji dawno nie było. I za to ,że sa sugerowane takie zmiany ubliża się piszącym na forum i o zgrozo pisze to zawodnik a więc współodpowiedzialny za zaistniałą sytuację.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 15:16

Podsumowując. Skoro mamy jakieś dobre pomysły to  spróbujmy je przedstawić na spotkaniu z zarządem i zobaczmy co z tego wyniknie. Jak damy cos z siebie a klub tego nie wykorzysta, to wtedy będziemy mogli mieć do nich pretensje, zgoda? Jak na razie nikt z nas nic nie pomógł, więc  skończmy krytykować. Takie jest moje zdanie.  Chcemy pomóc, to to zróbmy,  a nie mądrujmy się na jakimś anonimowym forum…

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 15:18

Tak sobie siedzę i czytam te komentarze i stwierdzam, że ludzie którzy piszą hejty w stylu " Wszystko wina trenera '' lub '' Trzeba conajmniej nielubić trenera by tak zagrać ... blablabla" gówno wiedzą o piłce ręcznej, nie wiedzą co to znaczy ciężko trenować,przelać pot, łzy i krew by osiągnąć coś w tym sporcie .Jak i również nie wiedzą jaka ciężka jest praca tenera. Osobiście zawdzięczam dużo takiej osobie jak Łukasz Morzyk. To on jako pierwszy uwierzył we mnie i moje możliwości. Był i jest świetnym nauczycielem oraz trenerem. Dzięki niemu miałem okazje wystąpić w Reprezentacji Polski oraz aktualnie mam okazje chodzić oraz trenować w NLO SMS ZPRP Kielce .
Pozdrawiam cały Zarząd oraz Zawodników ASPR Zawadzkie
M.Czaja

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 22:15

To jest gość! Chyba słowa takiej osoby są cenniejsze niż jakiegoś frustrata, który nie umie się pogodzić, że kariery nie zrobił. Gratulacje wyników dla Ciebie i Trenera! 

Portret użytkownika kibic
Wysłane przez kibic (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 15:20

No fakt że bluzganie i obraźliwe słowa to nie na miejscu (masz racjie) ale nie zabraniaj ludziom wypowiedzi swojego zdania... piszesz to jest nasz klub twozylismy go dla nas a teraz oczekujesz że ludzie będą siedzieć cicho i patrzeć co się dzieje ? Nie sądzę, że kultury potrzeba ok ale trzeba też spojrzeć na to realnie i " zaciągnąć te różowe okulary " bo na zewnątrz pochmurno się zrobiło... tak jak mówię skład nazwiska doświadczenie to na środek pierwszej ligi!!!!!a nie na spadek. W sporcie jest tak jak w rodzinie dziadek jako prezes ( doświadczony; -) )kieruje wszystkie  trener jako ojciec i uczy wszystkiego a chłopaki mają to wykonać... czytaliscie kiedyś wypowiedzi po meczu tego dziadko-ojca zawsze coś ktoś inny. Mówicie o piłce nożnej innych sportach ludzie to nie B klasa ( z pełnym szacunkiem) to pierwsza liga. Ze chłopaki walczą i grają za mała kasę ok czy ktoś tu pisał coś o jakiś zawodnikach ????? Czy ktoś krytykował tu zawodnika. Ludzie kibice są niezadowoleni z osiągnięć zachowania i z nadmiernego zaangażowania trenera.... nikt tu nie napisał że pan trener jest złym trenerem juniorów lub zle prowadzi klub NIKT "tylko" zarzucają mu złe prowadzeine drużyny seniorów a ktoś jak nie trener za to odpowiada !!!! ASPR-owi życzę dalszego powodzenia !!!!

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 15:25

Sam Pan zauważył, napisałam, że każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie, tylkko bez chamstwa... Tego nie potrafię zrozumieć... Jak takie coś ma w czymklowiek pomóc? Słusznie, nie siedźcie cicho, wyrażąjcie swoje zdanie! Ale piszcie coś mądrego, a nie wylewajcie pomyje na jedną osobę. Tak, nie ma tutaj mowy o różowych okularach, źle się dzieje... Ale osobiście uważam, że takimi chamskimi komentarzami, które tak naprawdę nie wnoszą nic mądrego (nikt nie znalazł rozwiązania!) niewiele się pomaga... Zróbmy spoktanie z klubem i wymieńmy się wszyscy razem pomysłami. 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 15:20

Czytam kilka ostatnich komentarzy i jakoś nie widzę peanów na temat prezesa, a raczej całej drużyny. Czy ktoś mi wytłumaczy, dlaczego ASPR Zawadzkie = Łukasz Morzyk? Chyba sukces czy porażka nie zalezy od jednego człowieka i z tego co wiem, na rzecz klubu działają wszyscy z nim związani, nawet kibice... Ktoś tutaj zalał Pana Morzyka falą hejtu - zupełnie niesłusznie. Ten klub to ludzie, nie jedna osoba.

Portret użytkownika kibic
Wysłane przez kibic (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 15:27

JESZCZE RAZ DLA TEJ PANI - NIKT NIE KRYTYKUJE PRACY PREZESA TYLKO PRACĘ DWUSTRONĄ i PRACĘ TRENERA BO NIE MA WYNIKÓW - więc niech pani zrozumie jak zmienimy prezesa a trener będzie ten sam to wyniki raczej ze nie poprawią. DROGA PANI DO TEGO BY TO ZROZUMIEĆ NIE TRZEBA DOBRA SERCA CZY WIARY CZY NIEDZIELNEJ MSZY ŚWIĘTEJ, DO TEGO TRZEBA ROZSĄDKU I DOŚWIADCZENIA... DZIĘKI. Pan Łukasz jest napewno spoko także może być tylko lepiej...

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 15:37

Nie ma wyników?!  A jakim to cudem znaleźliśmy się znów w I lidze? Wie Pan?! Z księzyca tam nie spadliśmy! To właśnie TEN trener i TA drużyna tego dokonała! A zmienić to radzę Panu chamstwo na wyrozumiałość... a nie trenera! O! Chyba, że Pan nim zostanie? Chętnie przyjdę popatrzeć jak Pan będzie prowadził drużynę :)  Z całym szacunkiem... Powtarzam! SUCKES czy PORAŻKA to zasługa całego zespołu! Drużyny i trenera! Znaleźliście sobie ofiarę... i obojętnie co się nie dzieje, to wina trenera... Jak w takim razie druzyna awansowała do I ligi, w podobnym składzie i z tym samym trenerem?! Tutaj nieowodzenia drużyny są prolemem złożonym... i nad tym trzeba się zastanowić! A te duże litery proszę sobie zostawić na wpisywania "złotych myśli" w wordzie w sytuacji problemów ze wzrokiem, ja takowych nie mam...

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 16:41

Ta sama drużyna awansowała no bez jaj.. Kto zestawił drużynę z jednym nominalnym środkowym trener czy prezes .Pani w swoim chamstwie skierowanym do kibiców nie zauważa sugestii kibiców ,że być może dwuwładz jest powodem tak słabej postawy, być może prezesotrener nie może w pełni skupić sie na trenerce i to jest jeden z elementów złożonego problemu. nie jest to przytyk osobisty, ale jak prezes ma rozliczyć trenera i zawodników z wyników? PS A analizuje my aktualne wyniki a jakie one są??

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 18:02

Moje chamstwo? No to się teraz uśmiałam :-)  no ale cóż, wolność słowa, więc i większe bzdury zdarza się niektórym pisać...Tak, tutaj może być problem, pisałam o tym wcześniej, stąd moja sugestia, proponuję zmienić prezesa, bo TRENER jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowsku. Drużyna ma potencjał, zarząd możliwości. Zapraszam pana na stanowsko prezesa, to w sumie tylko kilkanaście godzin pracy tygodniowo za całe 0 zł netto, myślę, że się pan skusi.

 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 18:11

Sami znawcy trenowania szczypiornistów i zarządzania klubem! Super! Mamy tylu kandydatów na stanowisko zarówno trenera jak i prezesa. To spotkanie na pewno będzie bardzo emocjonujące, ciekaw tylko jestem, kto na nie przyjdzie i wypowie swoje zdanie :)

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 21:13

Kama na prezesa!!!!! Ponoć 3 lata byl  członkiem zarządu i ani razu nie był na cotygodniowym spotkaniu zarządu....można????A teraz nabija się z kolegów i trenera (jedynego u którego grał)

kolega Kamusia....hehehehe

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 21:27

"Kto zestawił drużynę z jednym nominalnym środkowym trener czy prezes ".....

 

odpowiedż brzmi....zawodnik-Deniis Hertel.... w ostatniej chwili poszedł do Grodkowa.... Kamuś pomógł... wyruchał klub , trenera (któremu zawdzięcza wszystko)... my to wiemy.... a wartościowy zawodnik...były rozmowy z Miszką , Kickim, Ścigajem....nie chcecie wiedzieć ile chcą.... dajcie juz spokój.... Kamus był za słaby na ASPR, na II ligowy Grodków jest za słaby, a Denis zrobił głupotę.Jestem jego kolegą, ale przykro mi za niego...

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 16 Październik, 2017 - 15:35

Każdy ma prawo zmienić barwy klubowe nawet Denis,tak naprawdę trzeba by było się dowiedzieć dlaczego,czyżby dla pieniędzy?

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 21:40

Kama odpuść.....nie pisz juz tych głupot....wiemy....jesteś najlepszy....!!!!

Portret użytkownika .
Wysłane przez . (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 22:04

Panie i Panowie, koniec zbędnej dyskusji. Cieszy mnie, że tyle osób interesuje się tym, co dzieje się w klubie. Chłopaki z zarządu na pewno będą zadowoleni gdy znajdzie się kilka osób do pomocy, z nowymi pomysłami i nowym spojrzeniem na wszystko.

Myślę, że dobrym pomysłem byłoby zorganizowanie spotkania, na którym każdy z nas będzie mógł powiedzieć co mu na sercu leży i jaki ma sposób na to by było lepiej. 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Październik, 2017 - 22:08

Ci co najgłośniej tu krzyczą pewnie się nie pojawią! Ale kto wie, może się mylę i jednak jak pisał mój przedmówca, znajdą w swoich głowach jakieś mądre pomysły, a nie tylko krytykę oraz zechcą się nimi podzielić 

Portret użytkownika ciosek
Wysłane przez ciosek (niezweryfikowany) w 16 Październik, 2017 - 19:05

Jak to człowiek czyta to troche żal nie wiem kto broni klubu ale skad informacje że nie ma zaległości wobec osób 3. Zapraszam na rozprawę15 listopada o 9:00 do sądu w strzelcach opolskich. Po kontuzji kolana (17.09.2016 mecz z spr tarnów) klub rozwiązał mi kontrakt wiec nie ma się co dziwić że kluczowi zawodnicy odeszli jeżeli tak traktuje się zawodników:)

pozdrawiam

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 16 Październik, 2017 - 20:52

widzę że niektórzy tutaj  to srają wyżej niż dupę mają :)  ciosu gdybyś tylko nie miał sobie nic do zarzucenia to nawet brawo bym ci bił  a tak to niestety ale moge powiedziec tylko ze jebie fałszem na kilometr  pozdro600

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 16 Październik, 2017 - 20:58

ej ziom! kama był wtedy w zarządzie nie? to wychodzi na to ze "wyruchał" cię twoj kolega - fajni jestescie

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 17 Październik, 2017 - 07:02

akurat nie ja to pisalem, ale logicznie myslac to może gdyby uczeszczał to wiedzialby co sie tam dzieje, a nie sie teraz wypowiadal na tematy na ktore nie ma zbyt wiele pojecia... a z tym "ruchaniem" to slyszalem tez ze Franek wyruchal Zosie,  Pawel Bogusie, Marcin Kasie, a jakiś tam Tomek jakś Monike wiec ruchajmy sie dalej wszyscy - bedzie fajnie :) ponoc kamson z nowym trenerem tez sie ruchaja  plotki są taaaaaaakie fajne

Portret użytkownika Były zawodnik Stali
Wysłane przez Były zawodnik Stali (niezweryfikowany) w 16 Październik, 2017 - 20:11

Tak jak pisałem zeczywistosc wygląda inaczej a nie wszystko fajnie dobrze itd. Życzę koledze powodzenia i sprawiedliwego wyroku ( zwrotu )

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 16 Październik, 2017 - 20:48

Oj Ciosu... A wydawałeś się takim spoko gościem. Wiesz dobrze, że Twoja sprawa jest dość kontrowersyjna. Zawodnik z kontuzją w dalszym ciagu ma pewne zobowiązania, wystarczy spojrzeć na Lecha - kontuzja paskudna, ale wyleczył ją, przyjeżdżał na treningi (chociaż oczywiście nie trenował)  i chciał grać dalej, Ty za to jedym słowem się "wypiąłeś". Klub chciał się dogadać na tyle na ile ta marna sytuacja finansowa wtedy pozwalała, a to było niestety nie na Twoich warunkach  i stąd cały syf... Trzeba spojrzeć na to z dwóch stron, Ty czujesz się oszukany, ale prawda jest też taka, że sam nie do końca byłeś uczciwy wobec klubu, nie leczyłeś kontuzji tak, by jak najszybciej wrócić do gry, ani tak naprawdę tego powrotu nie deklarowałeś -  z tego co wiem. Tak też się nie robi. Chłopaki leczą kontuzje i wracają do gry, a co Ty chciałeś z tym wszystkim zrobić? Gdyby to było w porządku, to każdy zawodnik skręcałby kostkę na pierwszym meczu, przestawał grać, "leczył się" 10 miesięcy i dostawał kasę z kontraktu do końca sezonu... To chyba nie na tym polega, albo się mylę?

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 18 Październik, 2017 - 12:17

"Oj Ciosu... A wydawałeś się takim spoko gościem. Wiesz dobrze, że Twoja sprawa jest dość kontrowersyjna." Coż to za tekst- przeczytałem  wypowiedź cioska,który przedstawił swoje spostrzezenia( może błędne), podał termin rozrawy i tyle! Czy jeżeli wygra z klubem( inaczej sąd przyzna rację jemu nie klubowi) będzie Pani miała odwage go przeprosić? Jak można wydawać wyroki i oceny nie wysłuchująć obu stron , a to uczyni jedynie sąd. Pozdrawiam kibiców ASPR-u

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 18 Październik, 2017 - 15:53

Czegoś pan nie zrozumiał z mojej wypowiedzi? Nie nawiązywałam do tego dość krótkiego komentarza, tylko do zachowania względem klubu. Uważam, że Ciosek mógł inaczej (uczciwiej i mniej egoistycznie) rozwiązać tę sytuację i wyraźnie to napisałam, w mojej opinii na początku wydawał się fajnym gościem, jednak teraz uważam, że nim nie jest, więc co? Za to mam go przeprosić? Bo napisałam, że jego sprawa była kontrwersyjna? No nie powiem, obraziłam go tak, że chłopak pewnie zamknie się w sobie i z domu przez miesiąc nie wyjdzie. Prosze mnie nie rozśmieszać... Jeżeli uznam, że kogoś bezpodstawnie obraziłam, to wtedy na pewno przeproszę! Póki co, trzymam się tego co napisałam. Proszę poszukać innego komentarza, do którego się pan "dopier*oli" albo dać sobie spokój.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 18 Październik, 2017 - 16:04

A tak w ogóle, to nie wiem po co się rozpisuję, wszystko zostało na samym końcu trafnie podsumowane... Teraz zrobiło się już dość irytująco i bezsensownie, więc najlepiej to zakończyć... Proponuję wyluzować i żyć sobie dalej miło i spokojnie... Trzymajmy kciuki za naszą drużynę!

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 19 Październik, 2017 - 15:10

Czy Panią uczono w szkole czytania ze zrozumieniem?Hasło -"do którego się pan "dopier*oli" pozostawię bez komentarza-to nie mój poziom. PS Czy nie uwaZa Pani ,że wszelkie uwagi na lini zawodnik- klub, powinni rozwiązać zainteresowane strony a nie "osiby trzecie"? Pan Ciosek jest stroną w sporze i przedstawił swój pogląd -ma do tego prawo.Pani -wydaje mi się ,że nie jest radcą prawnym klubu, czy osobą reprezentującą klub w sądach,nie powinna tego robić- bo zapewne nie zna sprawy całościowo. Tak jak napisałem to oceni sąd, jeżeli przyzna rację Panu Cioskowi to Pani insynuacje nie były na miejscu- stąd pytanie o przeprosiny ....tylko do kogo ja się zwracam.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 19 Październik, 2017 - 17:53

A ten dalej swoje... Nie będę już tego komentować, bo szkoda słów...

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 19 Październik, 2017 - 19:32

A ta dalej swoje...jak komentować jak się nie rozumie tekstu pisanego..szkoda słów.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 19 Październik, 2017 - 20:05

...

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 16 Październik, 2017 - 23:08

Miasto małe i wiadomo co się tutaj dzieje, drodzy czytelnicy... wszystko napisane w ten własnie sposób ... Oj Ciosu ...., stad caly ten syf..., konca sezonu..., wartościowy zawodnik..., itd itp jest pisane przez Pana Prezesa, Panie trenerze nie bolą jeszcze Pana palce od tego pisania ?. Ludzie pewnie mają Pana za inteligentnego człowieka ale w tym momencie można zmienić zdanie. Najlepiej jak spędzi Pan ten czas z najbliższymi a nie przed komputerem.

Ps. od tego strasznie niszczy się wzrok.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 17 Październik, 2017 - 07:14

Tak się akurat składa, że prezesem ani trenerem nie jestem (tak w ogóle to jestem kobietą)  i część z tego co wymieniłeś, napisałam ja :)  więc proszę moich wypowiedzi nie przypisywać komuś innemu. Napisałam to tylko z tego względu, że najzwyczajniej w świecie nóz mi się otwiera w kieszeni jak to wszystko czytam, uznałam, że skoro wiem coś na ten temat, wiem jak jest, jak to wygląda, to się odezwę... i to był jednak błąd... Z bydłem się nie dyskutuje... Ktoś tutaj ma swoje osobiste żale do Łukasza i obojętnie co się nie napisze, to wszystko jest i tak zrzucane na trenera i na dodatek dochodzą do tego jakieś plotki,które akurat z klubem nie mają nic wspólnego... Przykro mi, ale jesteś (jesteście) tak zepsutymi ludźmi, że krzywdę robicie tylko sami sobie... Zoastawmy już biednego Łukasza w spokoju, bo zaraz jeszcze się go oskarży o ocieplenie klimatu, tsunami, trzęsienia ziemi, strzelaninę w Los Angeles i o katastrofę smoleńską... Jak tak mamy im pomagać, to lepiej wszyscy się zamknijmy...

Portret użytkownika kolega z którym pisałaś esemeski
Wysłane przez kolega z którym... (niezweryfikowany) w 17 Październik, 2017 - 08:09

hahahaha a skad Pani posiada takie mocne informacje na temat Cioska ? wszystko jasne kto pisze. Tylko jedna osoba może wiedziec... zapomniałem o twoim ulubionym hasełku, które lubisz zawsze mówić .... "Ojejku" i chyba to cię wydało... Karolinko wracaj z technikum... on tam nie przyjdzie. Pozdro 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 17 Październik, 2017 - 08:20

Słucham?! Cóż to za insynuacje! Wypraszam sobie! To już przekracza pewne granice... Skąd mam takie informajce?! Od 15 lat śledzę losy klubu i mam dobry kontakt z wszystkimi członkami zarządu! Rozmawiam z nimi, słucham ich, wspieram, wykazuję zainteresowanie (życzliwe!) - stąd wszystko wiem! Wystarczy  rozmowa! Ludzie! ROZMOWA! Wymiana zdań, poglądów... Można się dowiedzieć wtedy wielu wartościowych rzeczy - polecam spróbować!  Sprawa Cioska to żadna tajemnica, tak jak pozostałe informacje, które posiadam! Nie wiem kim jesteś... Ale naprawdę zastanów się nad tym, co robisz pisząc w ten sposób, co chcesz osiągnąć i co udowodnić... Nie upadaj tak nisko...

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 17 Październik, 2017 - 08:43

Czyżby tylko jedna kobieta na świecie mogła interesować się klubem w stopniu większym niż wiedza na temat czy zespół wygrał czy przegrał? Widzę, że jak pewna osoba została rozpoznana to próbuje usilnie zmienić obiekt sensacji. 

Portret użytkownika KIBIC
Wysłane przez KIBIC (niezweryfikowany) w 16 Październik, 2017 - 23:27

PRZESTANCIE JUZ ! TO ZACZYNA BYC SMIESZNE, PRZECIEZ SLOWNA NAGONKA NIE POWODUJE WYGRANEJ CZY PRZEGRANEJ. WSPIERAJMY NASZE MIASTO I NASZ SPORT. NIECH JEDNA STRONA ZAMKNIE BUZIE JAK NIE MUSI SIE WYPOWIADAC A DRUGA STRONA NIECH PRZEMYSLI CO ZROBIC ZEBY DRUZYNA PRZETRWALA. TAKIE KOMENTARZE NIE MAJA SENSU  NICZEGO TO NIE ZMIENI. A MY KIBICE TRZYMAJMY KCIUKI ZA NASZA DUME.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 17 Październik, 2017 - 11:31

Kamilu Kuleju...co Tobie ten trner zrobił?Graliśmy razem-nie obraż się ale zawodnikiem topowym to Ty nie jesteś.W szatni jak grałes,to smród i zła atmosfera była tylko przez Ciebie i nie raz ten temat był poruszany na forum drużyny.Nie sra się we własne gniazdo.To wszystko obróci się przeciwko Tobie.Miejscowi....obcy zawodnicy...Co to za podział!?Reprezentują Zawadzkie,więc są nasi!!!Zawsze wiedziałem,że jesteś fałszywy i zakłamany.Nie myliłem się.A Ciosu zawsze dobrze wypowiadał się o trenerze,a prezesem był Ciepły.Nie rozumiem tego...Kamilu,miej trochę honoru,przepros trenera,ale nie na forum, narobiłeś bałaganu teraz jo napraw.

Były kolega z drużyny,może obcy!

Portret użytkownika Adwokat
Wysłane przez Adwokat (niezweryfikowany) w 17 Październik, 2017 - 13:00

Drogi Panie Janie. Zdaje sobie Pan sprawę z tego co pisze?? to są poważne zarzuty w stronę Kamila, a co jeśli to nie On pisał. Używasz jego nazwiska na forum publicznym, jeśli nie masz dowodów na to, że pisał to właśnie On to schowaj swoje ego do kieszeni. Za to tez jest paragraf wiec nastepnym razem zastanów się co piszesz. Pozdrawiam

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 17 Październik, 2017 - 13:18

 "On" z dużej litery, uuuuuuuuuuuuu xD Kama! masz swych wyznawców! xD

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 17 Październik, 2017 - 13:41

Pewnie temu komuś rozpisał diete :D POWER KREATYNA ! :D

Portret użytkownika zainteresowany
Wysłane przez zainteresowany (niezweryfikowany) w 17 Październik, 2017 - 11:59

Jedziecie tu jeden na drugiego, każdy przypuszcza że ten to ten a tamten to ten... ktoś tego piwa nagotował to niech go sobie wypije. Niezadowoleni kibice zawodnicy i byli zawodnicy, dużo zarzutów co do prezeso-trenera no niezadowolenie na pełnej linii... rozaprawy sądowe itd... i jak czytam wypowiedzi tej pani to przyznaje jej w jeden kwestij racjie trochę kultury a co do reszty taka jest zeczywistosc proszę pani, nie można wszystkiego wiedzieć  ( zauważam że pani jest obserwatorem ) i nie wie pani co dzieje się w środku a jak widać coraz więcej Niezadowolen. No i teraz wychodzi wszystko na jaw. Jedno jest pewne lepiej nie będzie trzeba coś zmienić. Ja o mnie chodzi zostawić prowadzenie klub a pokusić się o nowego trenera może jak będzie doświadczony i budził respekt to wtedy zawodnicy się obudzą!!! Bo jak widać kolega ich trenuje !

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 17 Październik, 2017 - 12:18

Wnioskuję, że pan również jest obserwatorem, więc wszystkiego także pan nie wie. Może ja mam rację, a może pan. Najlepiej wiedzą tylko Ci, którzy są "wewnątrz", w takim razie to im zostawmy roztrzygnięcie, a zbędne komentarze zachowajmy dla siebie.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 17 Październik, 2017 - 12:20

jak znajdziesz lepszego trenera niz łukasz i to za taka kase to stawiam ci 3l danielsa!!!

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 17 Październik, 2017 - 13:00

A pierniczę taki wspaniały trener ,zawodnicy wspaniale prowadzeni przez trenera ze wspaniałą myśla taktyczną stoją murem za trenerem wszystko super, tylko przyjeżdża benianinek i rozjeżdża jak we wcześniejszych meczach, ten wspaniały twór! Jak tak można czy oni nie  wiedzieli z kim i przeciw komu grają- tak poprostu nie wolno! Liczę na to( bo u nas się nic nie zmieni -jest wszystko pięknie ładnie) kolejni przeciwnicy przejrzą na oczy z kim grają i od razu rzucą ręcznik- nie można takiego tenera w taki sposób traktować.Gratuluję ludziom dobrego samopoczycia po 6 porażkach!

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 17 Październik, 2017 - 13:23

Nie wierzę.. Ze skrajności w skrajność.Nikt tutaj nie pisze, że wszystko jest cudownie, idealnie, pięknie i same motylki i kwiatuszki... Wiemy, że jest problem i trzeba go rozwiązać, chodzi o to, że fala hejtu i wyrażanie swego zdania w "osiedlowym slangu" nie pomoże... Obojętnie co się tutaj nie napisze i tak się znajdzie ktoś, kto zrobi z tego burdel... Z resztek szacunku do rodzaju ludzkiego proponuję zamknąć temat.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 17 Październik, 2017 - 13:28

Z niczego zrobiliście wielki problem!!! Ja to bym tym dupnął od razu! Po co znosić oczernianie kogokolwiek.Obrażono trenera zarząd,zawodników-wszystkich aktorów widowiska na hali,kibice legii pobili swoich zawodników,możę do tego dojdzie? Co za chory kraj i ludzie.Raz się wygrywa raz przegrywa.Jak kogoś to denerwuje niech nie przychodzi na mecze,będzie zdrowszy. To wszystko zabrnęło za daleko, ale ktoś to rozpoczął  i zakończyć nie umie.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 17 Październik, 2017 - 13:43

Przeczytałem,bo temat w Z-kim wrze.Wszyscy rozmawiają na ten temat. Nie rozumiem jakim trzeba byc człowiekiem, by anonimowo obrażać (choc na szczęści jest więcej pozytywnych opinii) tak fajnego,pogodnego i uczynnego młodego człowieka. Wstyd mi za niektórych. 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 17 Październik, 2017 - 14:08

Ja też przeczytałam i to niesamowite co ktoś potrafi napisać by tylko dopiec drugiemu. Zamiast wspierać, zastanowić się co jest ni tak i spróbować wspomóc chłopaków, doszło obrażania osób, które w ogóle nie są z problemem związane. Co za zawiść!

Chłopaki! Będzie dobrze! Jest teraz czas by wziąć się w garść! KIBICOWAĆ BĘDZIEMY ZAWSZE!

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 17 Październik, 2017 - 14:44

Trener niewinny bo wspaniały, zawodnicy niewinny bo się zdarza ...winni kibice mający krytyczny osąd wyników drużyny! Zgroza!

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 17 Październik, 2017 - 14:55

Jest coś takiego jak konstruktywna krytyka. Ale głupie pieprzenie, że wina trenera, beznadziejny, zmienić i to anonimowo na forum na pewno do takiej nie należy. 

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 17 Październik, 2017 - 15:05

Czyli jednak!, Winy trenera żadnej bo to "pieprzenie" ,zawodnicy też nie mają sobie wiele do zarzucenia ( no może 15 setek-cokolwiek to znaczy), sprawa jasna winni kibice mający krytyczne zdanie ,bo jak tak można.Smutne to

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 17 Październik, 2017 - 15:55

Kolega chyba nie umie czytać. Cokolwiek się nie napisze to skrytykuje. Mówię, że istnieje krytyka, która da kopa do działania, można powiedzieć jakie ma się pomysły na to by było lepiej. Dlaczego nie: "chłopaki jest słabo, może jakbyśmy spróbowali to i to -wygramy. trzymam kciuki żeby tak było"? Sądzę, że można skrytykowac nie będąc przy okazji dupkiem

 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 17 Październik, 2017 - 16:02

Za porażkę zawsze odpowiada drużyna-zawodnicy+trener.Ale po co od razu ta cała personalna krytyka. Tu wogóle nie chodzi o drużynę,jej zwycięstwa,czy porażki,nie chodzi o kibicowanie,czy zarząd,juniorów ,czy seniorów,dobro czy zło klubu. Chodzi o to by kogoś zgnoić w brzydki sposób z imienia i nazwiska nie funkcji.To prywatne żale na forum. Rozumiem,przyszedł nowy trener nie radzi ,sobie przegrywa, może trzeba zmienić,może pomóc,może zawodnicy nie na ten poziom.Ale ten człowiek pracuje w klubie  z 15 lat albo i dłużej.O sukcesach młodzierzy nie piszę,bo było wyżej.W krytycznym momencie pozbierał drużyną,wygrał II ligę i awansował do I. To zasługa całego zarządu, ale wszyscy dobrze wiemy,że to on był motorem napędowym. Ktoś narobił smrodu,ale smród można wywietrzyć! My prawdziwi kibice jesteśmy z wami na dobre i złe. 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 19 Październik, 2017 - 17:19

Co sie stało z kamerką na wieży ciśnień, od pewnego czasu nie można oglądać panoramy miasta.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 19 Październik, 2017 - 20:03

Skończ bo nikogo to już nie rusza i doszliśmy do wniosku, że ocenianie kogoś na anonimowym forum jest załosne. Może dla ciebie cipa a dla innych fajny facet, zostaw tę elokwentną ocenę dla siebie, a skup się na czymś pożytecznym dla klubu

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 19 Październik, 2017 - 22:20

Cipa to obraża kogoś anonimowo, cipa i tchórz i kutaska ma pewnie małego więc szaleje bo w realu nie ma czym.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 19 Październik, 2017 - 22:47

"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem,że na świecie jest tylu idiotów"-Stanisław Lem

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 19 Październik, 2017 - 23:17

   to    ... niby  prawda   ..ale jak to w przyslowiu   w kazdej  plotce [ idiotycznej wypowiedzi ]  ..jest ... ZIARNKO ..  PRAWDY  [  co  najmniej    .. ZIARNKO]     i myślę że nic tak    boleśnie   nie  uwiera   w dupę   jak   matutkie   ZIARNKO PRAWDY        aniżeli   ...   aksamitne  wstęgi  na których  zawieszono  cięzkie   ordery   [ za zaslugi]      dyndające  na   tłustych karkach

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 20 Październik, 2017 - 09:46

Myślę,że wiele rzeczy boli bardziej  tego co tą absurdalną pogadankę zainicjował,bo po co byłoby to pisać,a i tak będzie po staremu, bo inaczej nic nie będzie............................ i żyli długo i szczęśliwie....THE END

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 22 Październik, 2017 - 21:39

Może zaczniemy każdego człowieka w Zawadzkiem rozliczać z tego na co prywatne pieniądze wydają i jak często piją alkohol? Jak oni są alkoholikami to ja też, ja i spora część Zawadzkiego. To już jest nudne. Serio nie macie się czego doczepić .

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 22 Październik, 2017 - 14:38

I-ligowe dno-najwyżej grający klub w powiecie.wszyscy podpisaliśmy kontrakty i jeśli ktoś narzeka że za mały to po co podpisywał.A pijemy i bawimy się tylko w wolne weekendy -jak wszyscy,bo w inne mamy mecze.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 22 Październik, 2017 - 15:03

Dej już pokój za swoje piją jak umisz grać to pokoz, jak umisz rządzić pokoz ale jo myśla że nic nie umisz 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 22 Październik, 2017 - 18:37

dokładnie!

Portret użytkownika Adi prawa ręka Łukasza
Wysłane przez Adi prawa ręka ... (niezweryfikowany) w 23 Październik, 2017 - 10:59

Zawodnicy w aspr maja się dobrze, zarabiają kokosy i żaden w życiu nie obraziłby Pana Prezesa Trenera Łukasza bo to uczciwy człowiek, praktykujący katolik i dobry przyjaciel. Dużo mu zawdzięczam. Kiedyś byłem zwykłym bambrem z trybun, a dzięki Panu Łukaszowi jestem szanowanym kierownikiem i ludzie w końcu zaczęli mnie szanować. Nawet dostałem dres firmowy po 6 latach lojalnej służby. MORZYK NA PREZYDENTA!

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 23 Październik, 2017 - 11:07

Ironią trzeba potrafić się posługiwać... Tutaj wieje zwykłym chamstwem. Daj sobie spokój już, nic sobą nie reprezentujesz w ten sposób.

Portret użytkownika Nimfomanka
Wysłane przez Nimfomanka (niezweryfikowany) w 23 Październik, 2017 - 11:19

ahhhhh chciałabym aby mój chłopak ruchał mnie tak mocno jak Trener/Prezes rucha swoj klub <3

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 23 Październik, 2017 - 11:24

biedny chłopak...

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 23 Październik, 2017 - 11:33

Zapraszam do utworzenia własnego klubu, pozyskania sponsorów by stać was było na granie w lidze seniorskiej. Życzę awansu do 1.ligii oraz pieniążków na tyle by każdemu dać tłusty kontrakt.

Przecież to takie proste, nie rozumiem dlaczego nikt się jeszcze za to nie wziął ! A nawet jeszcze prostsze ! przecież każdy zaczynający od nowa będzie miał łatwiej niż chłopaki bo nie będzie zaczynał od spłacania długów poprzedników. 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 24 Październik, 2017 - 09:17

No właśnie o to pytam. Jak można było ponazywać drugiego pierwszym, trzeciego drugim? Przecie to nie po kolei. Może miejsca w tabeli też tak ponazywać, wtedy Zawadzkie byłoby na miejscu jedenastym.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 24 Październik, 2017 - 09:53

Wejdz sobie na stronę Polskiego Związku Piłki Ręcznej i zobacz, że to jest oficjalna nazwa tej Ligii. Zawsze jest jakaś ekstra liga i to nie tylko w piłce ręcznej (bo i w nożnej, i siatkówce), i nie tylko w Polsce. Pozdrawiam 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 24 Październik, 2017 - 11:49

No właśnie - oficjalna nazwa stojąca w jawnej sprzeczności z logiką i rzeczywistością. Na dodatek tak mistrzowsko sprzedana, że wielu dałoby się za nią pokroić. Łącznie z przedmówcą.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 24 Październik, 2017 - 11:52

ja pierdole, już nie masz innych problemow? litości...

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 24 Październik, 2017 - 11:59

Zawadzkie w 1 lidze jeszcze nigdy nie grało! Przynajmniej w handbalu.

Było w I lidze, ale tenisa stołowego i raz nawet zrobiło wicemistrza Polski. Zajmując wtedy w pierwszej lidze drugie (nie pierwsze) miejsce.

Portret użytkownika smok
Wysłane przez smok w 24 Październik, 2017 - 13:07

No właśnie o to pytam, już chyba trzeci raz. Jak tak poważna instytucja mogła tak się wygłupić i zanegować oczywiste rzeczy? Nie wystarczy tombaku nazwać złotem, by się nim stało. A drugie pytanie, jakie mnie nachodzi, to jak szeregowi ludzie (twojego pokroju) mogą w te oczywiste bzdury wierzyć i jeszcze bronić jak niepodległości?

No nie mogę, stoisz w kolejce na czerwonym świetle, masz przed sobą jedno auto, ale jesteś pierwszy. Bo zprp?

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 24 Październik, 2017 - 13:15

tacy szeregowi ludzie (mojego pokroju) mają większe problemy w życiu, niż analiza numeru przed słowem "liga",  skoro "u źródeł" tak piszą, oddaję im rację, poza tym uważam, że w tej rozmowie nie ma to żadnego znaczenia (niech to jest nawet 17 liga! co z tego?!), to już tylko takie przepychanki słowne, na bardzo niskim poziomie, proponuję je zakończyć.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 24 Październik, 2017 - 09:59

 nie kompromituj się jeszcze bardziej - to jest 1 liga i lepiej zamilknij

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 24 Październik, 2017 - 11:52

Niektórzy uważają, że pierwszym dniem tygodnia jest niedziela, a poniedziałek dopiero drugi. Większość jednak się zgadza, że pierwszym w kolejce jest ten, co stoi przed samym okienkiem. Ten, co stoi za nim, jest drugi.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 24 Październik, 2017 - 13:31

Nikt nie użył określenia "najlepsza liga w Polsce ". Każdy pisał 1 liga, bo tak wlansie się ona nazywa. Tak jak pierwsza klasa gimnazjum, jest siódma w kolejności a nazywa się pierwsza 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 23 Październik, 2017 - 12:55

I osoby z taka wiedza wypowiadaja sie na temat druzyny 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 23 Październik, 2017 - 14:36

W nosie [...]

Treść komentarza usunięta na wniosek osób zainteresowanych

Administrator

Portret użytkownika su
Wysłane przez su w 24 Październik, 2017 - 09:42

Szanowni Państwo

Prosimy o uspokojenie nastrojów i kulturalną dyskusję bez bez obrażania się nawzajem.
W innym wypadku zamkniemy dyskusję pod tym artykułem.

Administrator

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 24 Październik, 2017 - 09:50

Myślę, że każdy i tak już wie, że Kama maczał w tym palce, a usunięty komentarz anonimowości mu nie zapewni. Mam pomysł. Choćby napisal tu nie wiadomo co, NIE REAGUJMY. Nie dajmy mu satysfakcji z tego, że ktoś czyta te pierdoły i się nimi przejmuje. 

I tak zdecydowanie za dużo uwagi poświęciliśmy temu panu, a on udowodnił wszystkim, że nie zasłużył na ani trochę.

Kama! Sporo osób miało odwagę Ci się przeciwstawić, znalazło by się dużo więcej, tylko naprawdę, nie warto marnować na Ciebie czas. 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 24 Październik, 2017 - 10:02

Panie K. i jego wyznawcy... swoje prywatne zażalenia przedstawcie osobie, którą ciągle obrażacie, ale osobiście, a nie na anonimowym forum...

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 24 Październik, 2017 - 10:05

Panie Administratorze, proponuję naprawdę zamknąć tę dyskusję.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 24 Październik, 2017 - 13:12

A dlaczego właśnie teraz zamknąć temat.Dopiero teraz wyszło kto to pisze,oczernia i okłamuje innych.Robi krzywdę niewinnemu człowiekowi.Fajnie było obrażać anonimowo kogoś bez konsekwencji,ale mieszkamy w Zawadzkim , a tu wszystko wychodzi na jaw,bo ludzie nie wiedzą do czego język służy.Kama i ziomeczki obrazili tu wielu ludzi, wielu kolegów z którymi rozmawiają jak gdyby nigdy nic,bo przecież forum jest anonimowe i można.A tu taka niespodzianka.Co za beznadziejny fałszywy człowiek, nie ma gorszego rodzaju ludzi.To nie tylko moje zdanie i chętnie bym sie podpisał, ale dostałbym od ziomeczków z siłowni po głowie,a szanuję innych i swoje zdrowie!

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 24 Październik, 2017 - 13:25

Masz rację, w zupełności. Ale może właśnie nie zniżajmy się do poziomu Kamy i jego wyznawców, każdy wie i widzi, jak to z nimi wygląda. Dajmy już temu wszystkiemu spokój.