Sport

PIŁKA NOŻNA Ciekawostki z murawy

*Grający w klasie A piłkarze LZS Stary Ujazd w niedzielę pokonali 6:1 na boisku w Ujeździe drużynę LZS Radawie, ale to goście objęli prowadzenie już w trzeciej minucie meczu. Ostatecznie wygrał jednak Stary Ujazd i na cztery kolejki przed zakończeniem rozgrywek zapewnił sobie awans do ligi okręgowej.

PIŁKA RĘCZNA Zwycięstwo w Świdnicy

Srebrny Wojciech

Sporty walki

Wojciech Damas zdobył tytuł wicemistrza Polski w Mistrzostwach Polski ADCC Submission Fighting, na zawodach, które odbyły się w Warszawie.

Wojciech Damas jest pasjonatem sztuk walki i od prawie 10 lat trenuje mieszane sztuki walki (MMA).

Pokonali spadkowicza

PIŁKA NOŻNA: Opolska Liga Juniorów

Juniorzy Piasta Strzelce Opolskie stwarzali wiele okazji bramkowych, lecz tylko dwukrotnie zdołali strzelić bramkę pewnemu już spadku do pierwszej ligi zespołowi RTS Odra Kędzierzyn-Koźle.

PIŁKA RĘCZNA: I liga mężczyzn Ważna wygrana

Skorzystali z zaproszenia

PIŁKA RĘCZNA: Sławomir Szmal zaprasza

Sześć drużyn młodzieżowych z rocznika 2009 oraz młodszych zagrało w sobotę oraz niedzielę w turnieju piłki ręcznej „Sławomir Szmal zaprasza”, który odbywał się w hali w Zawadzkiem.

PIŁKA RĘCZNA: I liga mężczyzn Za dużo błędów
TENIS STOŁOWY Puchar dla strzeleckiego zespołu

Wicelider nie zwalnia

SIATKÓWKA

Siatkarze ZAKSY Strzelce Opolskie tylko w pierwszym secie wyjazdowego meczu z Akademią Talentów Żory mieli kłopoty, ale ostatecznie wywalczyli komplet punktów.

PIŁKA RĘCZNA Bez punktów w Przemyślu

Brąz uczennic

KOSZYKÓWKA

Drużyna Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 ze Strzelec Opolskich wystąpiła w finale mistrzostw szkół podstawowych w koszykówce dziewcząt.