fbpx Kronika policyjna | Strzelec Opolski

Kronika policyjna

Kronika policyjna

Artykuły : 
Numer wydania: 
Młodociany haker

Piętnastoletni chłopak włamał się do komputera i pozmieniał hasła dostępu do konta pocztowego, serwisów Allegro oraz Facebook jednej z mieszkanek powiatu. Właścicielka nie mogła korzystać z portalu społecznościowego, poczty czy platformy internetowych zakupów. Poinformowała o tym policję. Ta szybko ustaliła tożsamość internetowego włamywacza.

Kronika policyjna

Artykuły : 
Numer wydania: 
Włam po fajki i wódę

Policjanci zatrzymali sprawców włamania do sklepu spożywczego w Kolonowskiem. Dwaj mężczyźni skradli między innymi alkohol, papierosy i słodycze o wartości 400 zł. Włamywacze to 23-letni mieszkaniec gminy Kolonowskie i 19-letni mieszkaniec gminy Zawadzkie.

Kronika policyjna

Artykuły : 
Numer wydania: 
Na podwójnym gazie

W minionym tygodniu policjanci zatrzymali 10 nietrzeźwych kierujących. 11 lipca br. policjanci z komisariatu w Zawadzkiem zatrzymali 45-letniego mężczyznę, który kierował rowerem mając 3,23 promila. 2 dni później strzeleccy funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego 43-letniego motorowerzystę - miał 1,28 promila.

Kronika policyjna

Artykuły : 
Numer wydania: 
Ukradł drzwi

W sobotę, 30 czerwca, dyżurny strzeleckiej policji otrzymał informację, że jakiś mężczyzna wywozi z terenu działek przy ul. Budowlanych w Strzelcach Opolskich różne przedmioty, m.in. drzwi wejściowe i stalowe pręty. Funkcjonariusze ustalili, że włamał się on do jednej z altan. Właściciel wycenił straty na prawie 2,3 tys. zł. Podejrzany oświadczył policjantom, że chciał sprzedać kradzione rzeczy w punkcie skupu złomu.

Kronika policyjna

Artykuły : 
Numer wydania: 
Lubi owoce?

Strzeleccy policjanci szukają złodzieja, który 22 czerwca w godz. 22-23 z otwartego samochodu w Strzelcach na Osiedlu Piastów Śląskich skradł truskawki, jagody i czereśnie. Poszkodowany poniósł straty w wysokości prawie 400 zł. Kradzież zagrożona jest karą pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Kronika policyjna

Artykuły : 
Numer wydania: 
Z wiosłem i na kole

W nocy z 19/20 kwietnia w Strzelcach Opolskich z posesji przy ulicy Mickiewicza skradziono rower. Poszkodowany poniósł straty w wysokości 500 złotych. W ubiegłym tygodniu policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży ze stawu hodowlanego w Osieku łódki. Straty zostały wycenione na 1500 złotych.

Kronika policyjna

Artykuły : 
Numer wydania: 
Grasowali złodzieje W środę, 21 marca, na Osiedlu Piastów Śląskich w Strzelcach nieznany sprawca skradł rower górski. Jego wartość została wyceniona na 500 złotych. 23 marca przy ulicy Dworcowej w Strzelcach złodziej włamał się do samochodu osobowego, z którego skradł radioodtwarzacz. Złapali włamywacza

Kronika policyjna

Artykuły : 
Numer wydania: 
Złodziej -złomiarz Policjanci ze Strzelec Opolskich szukają złodzieja, który w nocy z 7/8 marca br. włamał się do warsztatu ślusarskiego przy ulicy Dziewkowickiej w Strzelcach Opolskich , z którego skradł pręty chromoniklowe. Poszkodowany poniósł straty w wysokości ok. 4 tys. złotych. Pijani za kółkiem

Kronika policyjna

Artykuły : 
Numer wydania: 
Szukają złodziei

Policjanci ze Strzelec Opolskich szukają złodzieja, który od 29 lutego do 1 marca 2012 roku włamał się w Strzelcach Opolskich przy ulicy Gogolińskiej do pomieszczenia biurowego, z którego skradł komputer. Złodzieja szukają też leśniccy policjanci. W ubiegłym tygodniu włamał się on do dwóch domów w budowie i skradł m.in. przewody elektryczne i bezpieczniki o wartości ponad 5 tys. złotych.

Kronika policyjna

Artykuły : 
Numer wydania: 
Grasowali złodzieje

W dniach 25-26 stycznia w Szymiszowie nieznany sprawca skradł z pomieszczenia gospodarczego piecyk kuchenny o wartości 700 zł. W minionym tygodniu w Suchodańcu z otwartej stodoły "zniknęło" 165 l oleju napędowego i przewody elektryczne. Właściciel wycenił straty na 1600 zł. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o tych kradzieżach, proszone są o kontakt z dyżurnym KPP w Strzelcach Opolskich.

Strony