fbpx Znów fatalna końcówka | Strzelec Opolski

Znów fatalna końcówka

Znów fatalna końcówka

Artykuły : 
Numer wydania: 

Opolska liga juniorów
[img_assist|nid=2245|title=|desc=|link=popup|align=left|width=150|height=100]W ostatniej minucie spotkania juniorzy Leśnicy dali sobie wydrzeć zwycięstwo z rąk, po fatalnym błędzie obrońców.

Oba zespoły w poprzedniej kolejce straciły po trzy gole, więc tym razem zwracały większą uwagę na rozbijanie ataków przeciwnika i obronę. Dlatego w pierwszej połowie meczu niewiele było okazji do strzelenia gola tak z jednej jak i z drugiej strony. Jedynie Robert Bartela mógł strzałem z 12 metrów pokonać Rafała Wiaderka, lecz strzelił nad poprzeczką. Z drugiej strony Jacek Krauze uderzył piłkę zbyt lekko, aby zaskoczyć Dawida Myszkowskiego.
Po zmianie stron mecz nabrał rumieńców i zarówno Wiaderek jak i Myszkowski porządnie się spocili. W 59 minucie Alan Wymysłowski strzelał z linii pola karnego, lecz jego strzał wybronił Wiaderek odbijając futbolówkę przed siebie. Dopadł do niej Dawid Nestman, lecz jego uderzenie wybił z linii bramkowej obrońca Starego Koźla.
W 70 minucie w dość niegroźnej zdawałoby się sytuacji obrońcy gości w dziecinny sposób dali sobie odebrać piłkę, a Bartela przebiegł z nią kilka metrów i strzelił obok interweniującego Wiaderka. Kilka minut później Przemysław Szajna strzelał zza linii pola karnego, lecz zbyt lekko, aby zaskoczyć Wiaderka.
W końcówce goście zaatakowali bardziej zdecydowanie i w ostatniej minucie spotkania zdołali wyrównać. Piłkę wywalczył Krzysztof Łebkowski, podał do Mateusza Jędrzejczyka, który przebiegł z nią kilka metrów. Dośrodkował wprost pod nogi swojego brata, który nie zmarnował okazji.
- Takie sytuacje trzeba wykorzystywać – powiedział po meczu zadowolony ze swojego drugiego gola w sezonie, Łukasz Jędrzejczyk.

LZS Leśnica – LZS Stare Koźle 1:1 (0:0)
Bramki: Robert Bartela – Łukasz Jędrzejczyk
Leśnica: Dawid Myszkowski – Fabian Murlowski, Przemysław Kuś, Dawid Wesoły, Patryk Madaliński, Mateusz Przybyła, Dawid Nestman, Przemek Szajna, Robert Bartela, Alan Wymysłowski, Michał Luc oraz Patryk Grundt, Kamil Szendzielorz
Piotr WARNER

Odpowiedz