fbpx Wypadek, i Strzelce w potrzasku! | Strzelec Opolski

Wypadek, i Strzelce w potrzasku!

Wypadek, i Strzelce w potrzasku!

Artykuły : 
Numer wydania: 

Marzec pechowo rozpoczął się dla mieszkańców Strzelec. W piątek rano miasto było zakorkowane, ponieważ na autostradzie doszło do dwóch wypadków.

 

Tuż po godzinie 7.00 doszło do zdarzenia drogowego na strzeleckim odcinku A4 (275 km). Jadący w kierunku Katowic samochód ciężarowy zablokował wszystkie pasy ruchu. Droga była nieprzejezdna. Policjanci wyznaczyli objazdy przez Gogolin i przez Strzelce Opolskie.

 

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierowca scanii, jadąc prawym pasem, zahaczył o barierki energochłonne, następnie zjechał na lewy pas i uderzył w ciężarowego dafa. Stracił przez to panowanie nad pojazdem i przewrócił się w poprzek drogi. Dodatkowo w naczepie przewożone były kamienie, które wysypały się na jezdnię.

 

35-letni kierowca scanii oraz 51-latek z dafa byli trzeźwi. Kierujący scanią został śmigłowcem LPR przetransportowany do szpitala. Drugi z kierowców nie odniósł żadnych obrażeń. Strzeleccy funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

 

Tego samego dnia około 30 minut później, na 273 km autostrady, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jak informują strażacy, jedna osoba została poszkodowana.

 

JG

 

W wydaniu papierowym przeczytasz także: 
Nie wypalaj!
W hołdzie Wyklętym...
Ostatnie dni głosowania!
Wandale przewrócili znak
Ukradł i uderzył ochroniarza
Ruszyła budowa stacji paliw
Jeden kierunek, trzy podstawy programowe
Tak będzie wyglądał nowy komisariat!
Droga się sypie, a aut jeszcze więcej

Komentarze

Portret użytkownika frugo
Wysłane przez frugo (niezweryfikowany) w 5 Marzec, 2019 - 20:51

Zjechał na barierki... Zakładam się, że zjechał na barierki bo bawił się smartfonem. Pisanie wiadomości prowadząc samochód to obecnie norma. Stuk, puk w smartfonie, a kierownicę trzym śmierć.

Portret użytkownika Policja
Wysłane przez Policja (niezweryfikowany) w 10 Marzec, 2019 - 15:35

Ty smoku proszę usunąć ten wpis do zatrzymiemy cię bambaryło chadziaju