fbpx Wyjazdowe zdobycze | Strzelec Opolski

Wyjazdowe zdobycze

Piłka nożna
Nasz najlepszy zespół, LZS Leśnica, po golu niezawodnego Marcina Lachowskiego wygrał z Orłem Babienica Psary. Spotkanie było zacięte, a gol padł dopiero na 13 minut przed końcem spotkania.
Nareszcie punkt zdobył zespół Naprzodu. W wyjazdowym spotkaniu w Branicach nasz zespół objął nawet prowadzenie po golu Tomasza Malcherka. W derbach powiatu już po ośmiu minutach goście z Piotrówki prowadzili 2:0. Później miejscowi odrobili straty i w trakcie przerwy był remis. Po zmianie stron Janusz Owsiany zapewnił beniaminkowi zwycięstwo, choć do ostatniego gwizdka sędziego trwała zacięta walka. Po raz kolejny Piast wygrał wyjazdowe spotkanie i pewnie usadowił się w czołówce ligi.
Lider z Krośnicy po raz drugi w obecnym sezonie okazał się gościnny na własnym boisku i przegrał, tym razem z Rodłem. Pięknego gola z rzutu wolnego strzelił Tomasz Ciastko.
W klasie B Stal Zawadzkie przegrała na własnym boisku z Tempem. Drużyna z Grodziska pokazała, że jest bardzo groźnym przeciwnikiem, gdyż pokonała już lidera i wicelidera.
W klasie C Orzeł pokonał w meczu na szczycie drugi zespół z Piotrówki i powiększył przewagę nad tym zespołem. A Zimna Wódka wygrywając swoje spotkanie zrównała się punktami z wiceliderem.