fbpx Wjechał „na gazie” w sklep | Strzelec Opolski

Wjechał „na gazie” w sklep

Wjechał „na gazie” w sklep

Artykuły : 
Numer wydania: 

Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie w Zawadzkiem. Przy pasażu sklepowym zlokalizowanym przy ulicy Opolskiej kierowca wraz z pasażerami (obywatele Ukrainy) zaparkowali wypożyczony samochód marki Honda. Kierowca i pasażerowie opuścili samochód, pozostawiając jednego kolegę w środku... Z relacji świadków zdarzenia wynika, że pasażer przesiadł się na miejsce kierowcy, odpalił samochód i uderzył w sklep monopolowy, który znajdował się naprzeciwko. W wyniku uderzenia uszkodzona została witryna wraz z drzwiami, a także alkohol znajdujący się przy szybie.

 

- 29-letni obywatel Ukrainy z niewyjaśnionych przyczyn uruchomił auto - informuje Anna Kutynia ze strzeleckiej policji. - Mężczyzna nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdu, a badania wykazały, że miał w organizmie 3 promile alkoholu.

 

Policjanci czekają teraz na wycenę strat, które będzie musiał pokryć sprawca. Mężczyzna odpowie również za jazdę bez uprawnień i po pijanemu. Na pewno można mówić o wielkim szczęściu - nikt nie odniósł obrażeń - tego dnia był spory ruch.

 

BB

 

 

 

Komentarze

Portret użytkownika Ferguson
Wysłane przez Ferguson (niezweryfikowany) w 26 Marzec, 2019 - 11:15

Zaczynam martwić się o zdrowie i życie moich bliskich i swoje, za sprawą przybyszów zza wschodniej granicy, a dokładniej do ich skłonności do pijaństwa i braku poszanowania zakazu prowadzenia pojazdów w tym stanie. W dobrodzieniu pochowana już młodego człowieka zamordowanego (bo tak trzeba to nazywać - morderstwo) przez pijanego w sztok ukraińca, na forum SO czytaliśmy opinie o tym, że po Kolonowskim i okolicy jeżdżą obcokrajowcy ze wschodu „pod wpływem” bez konsekwencji. Teraz ten przypadek z Zawadzkiego, na szczęście bez ofiar. Strach wyjść na ulicę. Może by tak Panowie Policjanci zintensyfikować kontrole trzeźwości?

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 26 Marzec, 2019 - 11:57

Podobne rozterki przeżywają(li) mieszkańcy Holandii ,gdzie nasi rodacy ze skłonnościami do pijaństwa i nie tylko(narkotyki) w pewien sposób terroryzują holendrów,a i w Niemczech podobnie! A ilu to naszych łapanych jest każdego dnia na drogach,gdy jeżdżą na podwójnym gazie-a my czasami ich usprawiedliwiamy! Bez tolerancji dla pijanych kierowców obojętnie jakiej nacji!!!!

Odpowiedz