fbpx Uwaga mieszkańcy gmin Ujazd i Zawadzkie! | Strzelec Opolski

Uwaga mieszkańcy gmin Ujazd i Zawadzkie!

Uwaga mieszkańcy gmin Ujazd i Zawadzkie!

Numer wydania: 

Wodę już można pić

 

Komentarze

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 16 Sierpień, 2017 - 13:44

Muszę chyba jako jedyny,  pewnie podziękować nie tylko P. Burmistrzowi ale podziekowania należą sie także wszystkim pracownikom Zaw-Kom, panu Prezesowi, pani wice Prezes oraz wszystkim służbą działającym na terenie Gminy,za szybką i zdecydowaną reakcję na zaistniałe zagrożenie. Wbrew wszystkim tym co mają zawsze coś do powiedzenia i zawsze mają inne zdanie... Akcja była wzorcowa! Dziekuje w imieniu mieszkańców! Wszystkie służby zdały egzamin na piątkę!!! 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 16 Sierpień, 2017 - 14:35

A kim ty jesteś że mówisz w imieniu wszystkich? Kto tobie dał takie prawo wypowiadania się w imieniu ogółu mieszkańców? 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 17 Sierpień, 2017 - 09:51

Dobrze chłop mówi. Podziękowania się należą. Można by ich odznaczyć jakimś orderem. A pracownikom zawkomu wręczyć imienne podziękowania za wzorową i niezlomna postawę w obliczu zagrożenia tym skażeniem. Kto jest za?

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 18 Sierpień, 2017 - 13:12

Ja powywalałbym wszystkich na „stołkach” z Zaw-Komu, a burmistrzowi obniżył pensję za totalny brak informacji co było przyczyną i jaka bakteria była odpowiedzialna za skażenie wody w gminie!

Portret użytkownika czytelniczka123
Wysłane przez czytelniczka123 (niezweryfikowany) w 18 Sierpień, 2017 - 13:54

Pracownicy zaw-komu ta cala sytuacja sie nie przejeli, ba nawet korzystali z uroków długiego weekendu i pysznych lodów zawadczańskich. Jegfzie sztab kryzysowy?? Gdzie sms o zagrożeniu? Po co sie na ta listę zapisueałam? I te 1,5 litra wody na głowę dlugo myślałam jak w niej wykąpać dziecko i zupę ugotować. Hm.. Sorry taki mamy klimat jak PO rządzi i nieodpowiedzialni urzędnicy zaw-komu. Tak urzędnicy bo oni urzeduja a nie pracują.

 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 19 Sierpień, 2017 - 08:34

Skoro  jedli lody to robili dobrą rzecz dla mieszkańców. Każdy wie że w lodach też jest woda. jedli je i pokazywali że nie ma co panikowac. Skażenie jest ale to nie koniec świata. Oni po prostu uspokajali nastroje wywołane wodna panika.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 19 Sierpień, 2017 - 12:24

Widocznie jesteś za mało kumaty...Ciesz się, że nie ma tu uchodźców (tam skąd pochodzą są też bakterie o których ci się nie śniło) pewnie ze strachu byś w spodnie narobił a tym samym dołożył bakterii do ekosystemu... W twoim zlewozmywaku jest więcej na codzień bakterii niż było w tej wodzie a mimo to żyjesz człowieku. Trzeba mieć minimalną wiedzę a nie tylko komputer by pisać te bzdety!

Portret użytkownika popoo
Wysłane przez popoo (niezweryfikowany) w 18 Sierpień, 2017 - 14:18

Jedyna organizacja ktora zdała egzamin to strażacy. I byli bardzo pomocni.

oni nie patrzą czy weekend czy noc czy dzień zawsze nam pomagają. I niech ktos nie mówi ze to ich obowiązek bo to OCHOTNICY . zwykli prości chłopcy y ale z jakim wielkim sercem. DZIĘKUJEMY WAM ZA TO PANOWIE

Odpowiedz