fbpx Turniej siatkówki mężczyzn | Strzelec Opolski

Turniej siatkówki mężczyzn

Leśnicki Ośrodek Kultury i Rekreacji, radny Rudolf Gajda, gminny animator sportu Katarzyna Kozołup oraz działacz sportowy Jerzy Gola byli organizatorami Turnieju Siatkówki Mężczyzn. Odbył się on 30 marca na hali sportowej w Leśnicy. W rozgrywkach udział wzięło sześć drużyn. Turniej sędziowali Rudolf Gajda, Marcin Jońca i Andrzej Lissok. Organizatorzy rozgrywek zapewnili poczęstunek dla zawodników i publiczności: kawę, herbatę i pączki.

Rozgrywki trwały od godziny 18.00 do 23.00. Po zaciętej i niezwykle wyrównanej rywalizacji pierwsze miejsce zajęła drużyna Leśnica I, a na drugiej pozycji znalazł się skład Leśnica II. Trzecie miejsce wywalczył Gang Sołtysa. Czwarte miejsce przypadło drużynie Mrówki ze Strzelec Opolskich, piąte miejsce zdobyła ekipa OSP Leśnica, a szóste WOPR Leśnica. Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zdobywcy miejsc I-III dodatkowo puchary.