fbpx Trzy ary wstrzymują inwestycję! | Strzelec Opolski

Trzy ary wstrzymują inwestycję!

Trzy ary wstrzymują inwestycję!

Artykuły : 
Numer wydania: 

Mieszkańcy Sprzęcic już zwątpili, że gmina wybuduje w ich wiosce kanalizację burzową w ciągu ulicy Myśliwca. Inwestycja ta miała być zrealizowana w zeszłym roku...

 

- Projekt jest gotowy, są zabezpieczone pieniądze, gmina mogłaby już przystąpić do realizacji zadania, ale wstrzymuje nas brak jednej, małej decyzji dotyczącej działki, na której umiejscowiony zostanie zbiornik odparowujący - wyjaśnia wójt Brygida Pytel.

 

Chodzi o małą trzyarową działkę należącą niegdyś do Agencji Nieruchomości Rolnych, obecnie do Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

 

- Nie możemy zgłosić wniosku o pozwolenie budowlane dopóki nie będziemy dysponować tym terenem, a procedury z tym związane trwają miesiącami - przyznaje wójt.

 

Nic dziwnego, o tym, by małą parcelę, wartą 5 tysięcy złotych, przekazać gminie, musi zadecydować urzędnik w Warszawie... a ten pewnie jest zawalony robotą z całej Polski.

 

bea

 

 

 

W wydaniu papierowym przeczytasz także: 
Babski bal
Nie ma chętnych na modernizację
Rekrutacja do przedszkoli rozpoczęta
Ciężarówki brudzą
Niedźwiedź w Grabowie

Komentarze

Portret użytkownika WIKTOR
Wysłane przez WIKTOR (niezweryfikowany) w 30 Styczeń, 2018 - 09:56

DZIEN DOBRY MAM TAKIE PYTANIA DO WÓJTA GMINY IZBICKO 
W GMINIE DZIAŁA ZESPÓŁ SZKÓŁ TO DLACZEGO DZIAŁAJA 3 KUCHNIE  3 INTENDENTKI     MOZNA NAPISAC JEDEN JADŁOSPIS A NIE 3 DLA  CAŁEGO ZESPOŁU SZKÓŁ    
A ZAKUPY ROBI SIE W MAŁYCH WIEJSKICH SKLEPACH  .MOZNA BY BYŁO  ROBIC ZAKUPY HURTOWO DLA WSZYSTKICH PLACÓWEK OSZCZEDNOSC  BYŁA BY WIELKA NA SAMUM CUKRZE MOZNA  ZAOSZCZEDZIC. W MARKECIE  CUKIER KOSZTUJE 2 ZŁ A W WIEJSKIM SKLEPIKU PRAWIE 4 ZŁ,  A TO OSZCZEDNOSC 2 ZŁ NA KILOGRAMIE ,MIESO MOŻNA ZAMAWIAĆ HURTOWO Z DOWOZEM DO SZKÓŁ A NIE BIEGAC Z RANA PO SKLEPACH 
DRUGA SPRAWA TO PROGRAM PUKTUALNY PRZECZKOLAK JAKIE USPAWNIENIA MIAŁ ON WDROŻYC  BO NIE WIDAĆ ZEBY COŚ ULEPSZYŁ POZA UTRUDNIENIEM DLA RODZICÓW  .PRZEZ PIERWSZE MIESIĄCE DZAŁANIA PROGRAMU DOSTAWALIŚMY RAPORTY  A TERAZ  RAPORTÓW BRAK .JAKI JEST KOSZT UTRZYMANIA TEGO SYTEMU. MOŻA BY BYŁO PRZENIESĆ TEN PROGRAM DO URZEDU GMINY IZBICKO I ZROBIC Z NIEGO PUKTUALNY URZĘDNIK TAM PRZYDAŁ BY SIE BARDZIEJ  NIŻ W PRZECZKOLU, PRZYNAJMNIEJ BY URZEDNIK PYŁ NA SWOIM MIEJSCU PRACY A NIE BIEGAŁ PO SKLEPACH W GODZINACH PRACY .    NASTPNA SPRAWA TO   DLACZEGO DALEJ SA ZBIERANE PIENIADZE NA WYPRAWKI DLA PRZECZKOLAKÓW TYLKO ZE POD INNA  NAZWĄ  ,JAK WIADOMO JEST TO ZABRONIANE PRAWEM .
 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 30 Styczeń, 2018 - 12:19

Kobieto pchasz nos w nieswoje sprawy uważaj bo ci go zwichrują

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 30 Styczeń, 2018 - 13:06

  Dlaczego?  Odpowiedx nie dziecinnie prosta . 

   PONIEWZ   GMINĄ  IZBICKO  [...]

A prosiłem...

Administrator

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 30 Styczeń, 2018 - 17:50

W tej gminie wszystko jest możliwe  przecież synowa to nie rodzina to o'czym my mówimy.o małych przekrętach w przedszkolu. Za niedługo wybory znowu przejdzie obecny wójt i będzie ten sam syf co teraz .

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 30 Styczeń, 2018 - 19:22

Na  pewno będzie to samo , bo kto o zdrowych zmysłach podejmnie się po sprzątania tego bałaganu co zostawi obecna władza .Pracowników w urzędzie naprawdę dużo ale jak chcesz coś załatwić to trzeba jechac do miasta to po co oni tam siedzą. Zajmuja się  tym co nie muszą  to znaczy   omówieniem sąsiadów i kto z kim oczym o kim tam wiedza wszystko taki facebook gminy izbicko i jeszcze im za to płacą.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 31 Styczeń, 2018 - 16:38

Wypada tylko ubolewać nad twoimi "uzdolnieniami" w posługiwaniu się językiem polskim. Daruj sobie! Nikt cię przecież nie zmusza do ujawniania swojej niedyspozycji intelektualnej na forum.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 31 Styczeń, 2018 - 17:21

   a co to   takiego ... niedyspozycja   intelektualna ... analfabeto ?    przyznam  ,że  nie znam  gościa ...

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 31 Styczeń, 2018 - 18:34

Takową niedyspozycją charakteryzujesz się prawdopodobnie również ty. Nie musisz dziękowac za wyjaśnienie.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 1 luty, 2018 - 12:53

  Ależ  ..bardzo  dziekuję ......za    wyjaśnienie...  pomomo  ,że twoje   pierdnięcie  niczego nie wyjasnia  .  ...takową ...?    nie  znam gościa .... A tak na marginesie  .. nie używaj  slówek  o  których znaczeniu  nie masz zielonego pojęcie . Kaman ?   analfabeto 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 1 luty, 2018 - 14:11

Głąb...

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 3 luty, 2018 - 04:51

Następny pomiot