fbpx Tanecznym krokiem do matury | Strzelec Opolski

Tanecznym krokiem do matury

Tanecznym krokiem do matury

Artykuły : 
Numer wydania: 

Tegoroczni maturzyści powoli odliczają dni do najważniejszego egzaminu w ich życiu, później czeka ich decyzja o wyborze studiów i uczelni. Zanim to jednak nastąpi - bawią się na studniówkach.

 

W sobotę, 26 stycznia, kilka klas z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich spotkało się na balu studniówkowym w restauracji Urban w Łaziskach. Choć zabawa trwa tylko kilka godzin, przygotowania do niej rozpoczynają się już rok wcześniej. Trzeba zarezerwować salę, wybrać fotografa i kamerzystę oraz zdecydować co ubrać.

 

- Prawie wszystkie dziewczyny wybrały sukienki do ziemi. Kolory, jakie królują w tym roku, to bordo, szarości, granat i butelkowa zieleń. Jeśli chodzi o makijaż, to zdecydowany nacisk kładzie się na podkreślone oko, odchodzi się od klasycznego szarego smokey eye. Dziewczyny coraz częściej wybierają też żywe kolory - mówi Natalia Wotka, tegoroczna maturzystka, której pasją jest makijaż. - Na pewno nie zabraknie sztucznych rzęs i brokatu. Usta przeważnie maluje się na czerwono, ale w przypadku mocnego oka są tylko delikatnie podkreślone, nierzucającym się w oczy kolorem - dodaje.

 

Na nogach maturzystek pojawiły się również czerwone podwiązki - na szczęście.

 

Wszystkim maturzystom życzymy połamania piór na egzaminach i podejmowania tylko dobrych decyzji związanych z przyszłością.

 

JG

 

 

 

Odpowiedz