fbpx Strzelce się zatkały! | Strzelec Opolski

Strzelce się zatkały!

Strzelce się zatkały!

Artykuły : 
Numer wydania: 

Wypadek, remont czy prace porządkowe na autostradzie skutkują gigantycznymi korkami w Strzelcach. Mieszkańcy miasta przeżywają horror, stojąc w sznurze aut na Opolskiej czy Gogolińskiej.

 

Tak było 10 maja – Strzelce Opolskie zatkały się od strony Opola – auta od wjazdu do miasta poruszały się w żółwim tempie...

 

Jak podawała Opolska Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, powodem tego stanu były gigantyczne – nawet 17-kilometrowe korki na A4 spowodowane zatorem między węzłami Opole Zachód i Opole Południe. Rozpoczęły się prace remontowe na nitce w kierunku Katowic oraz był wzmożony ruch pojazdów związany z dniem wolnym w Niemczech.

 

Dlaczego i tym razem patrol policji nie kierował aut na ul. 1 Maja i Zakładową? Odciążyłoby to centrum miasta. To pytanie na naszych łamach stawiamy już po raz „enty”.

 

Póki nie będzie obwodnicy, strzelczanie muszą się pogodzić z tym, że co jakiś czas miasto ogrania paraliż... chociaż pogodzić się z tym trudno.

 

bea

 

 

 

Komentarze

Portret użytkownika emil
Wysłane przez emil (niezweryfikowany) w 18 Maj, 2018 - 08:40

Naprawdę nie zazdroszcze takiego sąsiada. Nie daje żyć, cały czas kombinuje... Współczuje gordzielikowi takiego... hm sąsiada. Jemu wszystko przeszkadza. Młyn? źle. Skup złomu? źle. Pub irlandzki? źle. Weź się pan na tundrze wybuduj, bedziesz mial spokoj. A gdyby faktycznie zamkneli ten mlyn to nam zostanie tylko ratuszowa, albo bar mleczny. W kilkunastotysięcznym mieście.

Odpowiedz