fbpx Stracił 62 tysiące! | Strzelec Opolski

Stracił 62 tysiące!

Stracił 62 tysiące!

Artykuły : 
Numer wydania: 

W ubiegłym tygodniu w ciągu jednego dnia w samych Strzelcach doszło do blisko 20 usiłowań oszustwa metodą „na policjanta”. Oszuści próbowali wyłudzić pieniądze od seniorów.

 

- Otrzymywali oni telefony od osoby podającej się za funkcjonariusza i informującej, że ich konta bankowe są zagrożone, a pieniądze na nich podrobione - informuje Paulina Porada ze strzeleckiej policji.

 

Niestety jeden z seniorów ze Strzelec dał się oszukać. Po rozmowie telefonicznej wypłacił pieniądze ze swojego konta i dał je do ręki oszustowi podającemu się za policjanta. Stracił 62 000 zł!

 

Przestrzegamy: funkcjonariusze nigdy nie informują o prowadzonych przez siebie sprawach telefonicznie, nigdy też nie proszą o przekazywanie pieniędzy!

 

JG

 

 

 

Komentarze

Portret użytkownika rodric camela
Wysłane przez rodric camela (niezweryfikowany) w 28 Sierpień, 2019 - 15:06

Jest to świadectwo, które każdy musi przeczytać, jestem tutaj, aby poinformować cały świat o człowieku, który uratował mój związek, a ten wielki człowiek nazywa się Dr. IZOYA. Rzeczywiście wykonał dla mnie świetną robotę, sprowadzając mojego byłego kochanka, który mnie opuścił i obiecuje, że już nigdy do mnie nie wróci. Dzięki temu zdałem sobie sprawę, że podając światu szczegóły dr. IZOYY, przyniosą one wiele korzyści tym, którzy mają zepsute domy lub związki, aby pomóc mu naprawić ten zerwany związek lub małżeństwo. Możesz skontaktować się z nim za pośrednictwem jego adresu e-mail: drizayaomosolution@gmail.com. Skontaktuj się z nim i sprawdź, jak Twój problem zostanie rozwiązany w ciągu 24 godzin. Specjalizuje się również w następujących sprawach ...
(1) Chcesz odzyskać swojego byłego.
(2) Chcesz awansować w swoim biurze.
(3) Chcesz, aby mężczyźni / kobiety podążali za tobą.
(4) Chcesz dziecko.
(5) Jesteś przedsiębiorcą i chcesz wygrywać kontrakty
(6) Chcesz, aby twój mąż był twój na zawsze
(7) Potrzebujesz pomocy duchowej.
(8) Zostałeś oszukany i chcesz odzyskać utracone pieniądze.
(9) Zatrzymaj rozwód
(10) Przywoływanie rytuałów pieniężnych
(11) Wygraj wybory

Odpowiedz