fbpx Staranował ludziom płot | Strzelec Opolski

Staranował ludziom płot

Staranował ludziom płot

Artykuły : 
Numer wydania: 

W miniony czwartek po godz. 17.00 na ulicy Gogolińskiej w Rożniątowie doszło do wypadku. 35-letni mieszkaniec Izbicka na prostym odcinku drogi wpadł w poślizg. Jego samochód marki Renault Scenic najechał na chodnik, po czym dachował, następnie uderzył w ogrodzenie domu jednorodzinnego.

- Usłyszeliśmy wielki huk - relacjonują sąsiedzi. - W tym czasie nikogo nie było w domu, przy którym rozbił się samochód. Razem z żoną pobiegliśmy sprawdzić, co się stało. Zobaczyliśmy leżącego na śniegu mężczyznę z zakrwawioną głową. Słyszeliśmy, jak majaczy. Siła uderzenia musiała być wielka, skoro wyrzuciło go z auta - opowiada świadek. - W rozbitym samochodzie zauważyliśmy fotelik dziecięcy. Od razu sprawdziliśmy, czy w wypadku nie ucierpiało dziecko. Kierowca jednak był sam - dodaje.

Kierowca został zabrany do szpitala. Policja podejrzewała, że może być pod wpływem alkoholu, dlatego zleciła pobranie krwi do badań laboratoryjnych.

- Jak się okazało, kierujący miał ponad promil alkoholu. Ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem. W związku z tym sprawa trafi do sądu - mówi Paulina Porada z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich.

BB

W wydaniu papierowym przeczytasz także: 
Same kłopoty przez martwe kury
Uwaga! Żyletki w kiełbasie
Nocą patrolują pustostany
Walczą z konkurencją ze Wschodu
Trzeba myśleć wielotorowo
Belki spadały na głowy ratowników
Zderzyły się tiry
Pomóżmy im biegać dobrze
Nasze szkoły w rankingu
Z tych cegieł mamy szpital i kościół

Komentarze

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 31 Styczeń, 2017 - 12:44

Szanowna Redakcjo Strzelca Opolskiego, proszę o zainteresowanie się ponizszą sprawą, a mianowicie chodzi o strzelecki urząd pracy.

Na stronie internetowej PUP pisze, że do ZUS-u w Strzelcach Opolskich, może zostać skierowanych 5 stażystów w celu nabycia stażu (tyle jest wolnych miejsc). Ja się pytam dyrektora urzedu pracy, czy tam jest tak mało urzedników, albo inaczej czy tam jest aż tyle pracy żeby tam wysłać aż tylu stazystów. Dlaczego nie można tylu stażystów wysłac do firm, przeciez firmy tworzą PKB, napędzają gospodarkę, a ZUS tylko żyje z pieniędzy podatników. 

Kolejna sprawa jest  rejestracja aby zostać osobą bezrobotną, odbywa się w jednym z pokoi urzedu pracy, pech w tym, że panie z tego pokoju mają przerwe śniadaniową o tej samej godzinie. Czy dyrektorze urzedu pracy nie można by tak zrobić aby przerwę te panie miały w roznych porach aby bezrobotni nie musieli czekać az się skończy przerwa, przecież urzad pracy jest dla bezrobotnych a nie odwrotnie. Po za tym to się wszystko dzieje przed pokojem dyrektora urzedu pracy, czy Pana dyrektora nigdy jeszcze to nie poraziło w oczy?

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 31 Styczeń, 2017 - 14:44

   w dobie   minimalnego  bezrobocia   nalezy  zadać pytanie  - po co komu ten budzetowy stwór  którego  pracownikom najlepiej wychodzi ....przerwa sniadaniowa  i  ssanie z budzetowego cycka.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 2 luty, 2017 - 17:33

Oni jeszcze nie dostali z góry pisma ze sie ustroj zmienił i jada dalej po komunistycznemu... zcy sie stoi czy sie lezy..itd.

Portret użytkownika Spin1487
Wysłane przez Spin1487 (niezweryfikowany) w 4 luty, 2017 - 19:07

Witam ustosunkowujac się do waszego artykułu "belki spadały ratownikom na głowę " chciałem tylko powiedzieć że chyba wam spadły gdyż żadna belka podczas pożaru nie spadła. Więc proszę nie wprowadzać czytelników w błąd  

Pozdrawiam 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 4 luty, 2017 - 19:39

Wybacz, lecz piszesz tak metnie i nie na temat, iż wydaje się jakby jednak owe "belki spadały...na głowę" - twoją niestety.

Odpowiedz