fbpx Śmierć na torach | Strzelec Opolski

Śmierć na torach

Śmierć na torach

Artykuły : 
Numer wydania: 

We wtorek, 5 września, około godziny 8.35 na dworcu PKP w Strzelcach Opolskich między peronami znaleziono rozczłonkowane zwłoki mężczyzny.

- Pod nadzorem prokuratora wyjaśniamy okoliczności zdarzenia - poinformowała Paulina Porada ze strzeleckiej policji.

Zmarły to 30-letni mieszkaniec Zabrza. Zginął pod kołami pociągu towarowego relacji Ruda Chebzie - Wrocław Brochów. Policja nie potwierdza, że było to samobójstwo - wstępnie wyklucza jednak udział osób trzecich. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, kilka lat temu doszło już do jednej próby samobójczej na terenie dworca PKP w Strzelcach Opolskich. Jednak wtedy została ona udaremniona przez policję.

BB

W wydaniu papierowym przeczytasz także: 
Najlepszy powiat strzelecki
Radioaktywny strach
Konsul ze Strzelec Opolskich
Powiat leczy!
Ryczałt, czyli z deszczu pod rynnę?
Czas na grzyby
Węzeł w Olszowej zamknięty
Podciep i dziecko z taszy
Masz przydomową oczyszczalnię? Zbadaj ścieki!

Komentarze

Portret użytkownika carmi
Wysłane przez carmi (niezweryfikowany) w 12 Wrzesień, 2017 - 14:15

Ludzie co się dzieje w tym mieście po zmroku strach będzie z domu wyjść. Najpierw kew pod kamienicą - przechodziłam tą drogą o godzinie 6.30 wygłądało to dramatycznie. Policja z psem i pełno krwi. W artykule w poprzednim wydaniu opisano zdarzenie jednakże nie rozumiem dlaczego policja została wezwana na interwencję czyżby huk rozbijanych szyb nie był wystarczający komisariat pare metrów dalej. Nie był wystarczająco głośny dla strażnika na wieżycce więziennej. Nikt nie zareagował dopiero na wezwanie. Kolejne zdarzenie pkp. Rozczłonkowane ciało nikt nic nie widział nikt nic nie wie. Na terenie zatrudniony jest przecież pracownik zwany ochrona.Wiem gdyż mieszkam na Dworcowej jest tam wiele niebezpiecznych sytuacji ale jak to kiedyś usłyszałam od tego pana to on po policję nie zadzwoni bo za 5 zł na godzinę to on nie chce w gębe dostać.Takie sytuacje pokazały nam mieszkańcom Strzelec Op że takie istotne miejsca jak PKS czy PKP są NIEMONITOROWANE. Policja może i patroluje te miejca wyłapując i wlepiając mandaty niegroznym pjaczkom ale tylko za dnia bo wieczorem to ich nie widać. Taka jest prawda drodzy mieszkańcy i dodam jeszcze że teren PKS jak i PKP jest niedoświetlony wręcz ciemny i strach tamtędy przechodzić ciężko tu się mieszka.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 12 Wrzesień, 2017 - 15:05

   Co tam  jakieś     oswietlenie  -PKP  czy PKS ...ważene  ,że   ratusz   , wygląda jak kasyno w Las Vegas

Portret użytkownika Cypis
Wysłane przez Cypis (niezweryfikowany) w 18 Wrzesień, 2017 - 18:36

Ludzie powinli bardzo uważać i nie tylko są wypadki na terenie stacji pkp czy dwrocy pks i nawet na ulicach i autostradach i na stacji metra w Warszawie są wypadki drodzi mieszkańcy Strzelec Opolskich i powiatu stzreleckiego!!!!

Dziękuję za uwagę pozdrawiam

Odpowiedz