fbpx Skatowe rozmaitości | Strzelec Opolski

Skatowe rozmaitości

W Strzelcach Opolskich w XXVI turnieju najlepszy okazał się Henryk Cytera (Strzelce Op. - 1866 pkt.). Wyprzedził Jerzego Stanullę (Strzelec DK - 1608 pkt.) oraz Leona Deptałę (Skat Kolonowskie - 1562 pkt.). W kolejnym turnieju zwyciężył Marek Wyszkowski (GOSiT Zawadzkie - 2035 pkt.), przed Franciszkiem Skrzypczykiem (Strzelec DK - 1822 pkt.) oraz Antonim Świtałą (GOSiT - 1482 pkt.). W punktacji po 27 turniejach z przewagą ponad 4000 pkt. prowadzi A. Świtała. Na drugim miejscu J. Stanulla (36886 pkt.) a trzecią pozycję zajmuje Eugeniusz Zwoliński (obaj Strzelec DK - 35884 pkt.). Kolejny turniej 26.03. godz. 16.30 w SOK w Strzelcach Op.

W Kolonowskiem w ostatnich dwóch turniejach rządzili bracia Świtałowie. W XXV wygrał Antoni z wynikiem 2129 pkt., przed Franciszkiem (1933 pkt.). W XXVI kolejność była odwrotna, wygrał Franciszek (2253 pkt.) a Antoni ugrał 1818 pkt. Na trzecim miejscu uplasowali się zawodnicy Skata Kolonowskie, w pierwszym turnieju Leon Deptała (1724 pkt.), a w drugim Józef Pudełek (1659 pkt.). W klasyfikacji po 26 turniejach prowadzi Roman Kościelny (Skat Kolonowskie - 39706 pkt.), wyprzedza Jerzego Stanullę (Strzelec DK - 38302 pkt.) oraz L. Deptałę (34594 pkt.). Kolejny turniej 27.03. o godz. 17.30 w świetlicy na stadionie Unii Kolonowskie.