SIATKÓWKA Strzelecka ZAKSA wiceliderem

Dwie kolejne wygrane siatkarzy ZAKSY Strzelce Opolskie pozwoliły im awansować na drugie miejsce w tabeli.

Tydzień temu strzelczanie gościli rezerwy BBTS-u Bielsko Biała, lecz w pierwszym secie to goście byli górą, wygrywając 25:16. Przed drugim setem trener Roland Dembończyk dokonał zmiany na pozycji rozgrywającego i za Krzysztofa Bieńkowskiego wpuścił Łukasza Walawendra. Okazało się to strzałem w dziesiątkę, bowiem kolejne trzy sety ZAKSA Strzelce Opolskie wygrała 25:21, 25:20, 25:22 i zapisała na swoim koncie komplet punktów.

- Mamy problemy kadrowe i zmiana rozgrywającego była jedyną w zasadzie, jakiej mogłem dokonać. No i się udało zdobyć trzy punkty - powiedział nam po meczu trener Roland Dembończyk.