fbpx Pustki na rodzinnym festynie! | Strzelec Opolski

Pustki na rodzinnym festynie!

Pustki na rodzinnym festynie!

Artykuły : 
Numer wydania: 

W niedzielne popołudnie na toszeckim kompleksie sportowym „Orlik” odbył się rodzinny festyn „Super sportowa rodzina”. Niestety, organizatorzy nie zaliczą go do udanych.
Rodzinny festyn sportowy miał być imprezą skierowaną do całych rodzin. Dodatkowo miał popularyzować zdrowy tryb życia i współzawodnictwo fair play, a co najważniejsze integrować rodziców ze swoimi dziećmi.
Po godzinie 14.00 planowany był mecz piłkarski bobasów, w którym miały wziąć udział dzieci do 7 lat. Następnie po meczu na rodziny czekały różnorodne dyscypliny sportowe tj. rzut piłką do celu, slalom z piłką gumową, rzut piłką lekarską z autu, przenoszenie piłeczki pingpongowej na łyżeczce czy prowadzenie piłki na czas. Niestety nic z tego nie wyszło!
Na toszeckim Orliku zjawiły się tylko dwie rodziny. Co się stało, że na ponad 3-tysięczne miasto przyszło tak mało osób?
Powody mogły być różne. Może większość wybrała wyjazd nad wodę lub siedzenie przed telewizorem w domu? A może nikt nie wiedział o festynie? Centrum Kultury Zamek w Toszku jako organizator będzie teraz musiało się zastanowić nad przyczynami nieudanej imprezy rodzinnej. Czy na pewno zawiedli ludzie, a może przekaz informacji?
Sabina Grzesik

W wydaniu papierowym przeczytasz także: 
Młodzi chcą działać
Iskra z traktora przyczyną pożaru?
Uwaga, trwają konsultacje!
Rozbudują sieć kanalizacyjną

Odpowiedz