PIŁKA RĘCZNA Pierwszy punkt zdobyty

Piłkarze ręczni z Zawadzkiego przywieźli z wyjazdowego meczu jeden punkt, bo przegrali po rzutach karnych. Mieli jednak szansę na zwycięstwo za komplet punktów.

Podopieczni Łukasza Morzyka po trzytygodniowej przerwie wrócili do rywalizacji ligowej bardzo zmotywowani.

Nasza drużyna przed tym spotkaniem nie miała na koncie ani jednego punktu i nie była faworytem tego spotkania. W dodatku po trzech minutach przegrywaliśmy już 0:3. Na szczęście zawadzczanie rozgrywali się z minuty na minutę. Po dziewięciu minutach gry ASPR remisowała 7:7, a między 12. a 15. minutą dwukrotnie Paweł Zagórowicz oraz po razie Paweł Swat i Michał Krygowski trafili do bramki Ostrovii, a nasza drużyna objęła prowadzenie 12:9. W 24. minucie po rzucie Krygowskiego ASPR miała już cztery bramki przewagi (17:13), ale ostatecznie na przerwę zawadzczanie schodzili tylko z jedną bramką przewagi.