fbpx Piast awansował | Strzelec Opolski

Piast awansował

Piast awansował

Artykuły : 
Numer wydania: 

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o wygranej Piasta Strzelce Opolskie w pierwszym meczu z LZS-em Ścinawa Nyska-Korfantów (6:1).

 

W sobotę, 15 czerwca, miało odbyć się spotkanie rewanżowe, jednak rywale naszej drużyny nie pojawili się na boisku w Strzelcach Opolskich. Prawdopodobnie zostanie więc przyznany walkower dla Piasta. Oznacza to, że juniorzy strzeleckiej drużyny w sezonie 2019/2020 zagrają w Opolskiej Lidze Juniorów. Gratulacje!

 

 

 

W wydaniu papierowym przeczytasz także: 
Ciekawostki z murawy
Sokół zagra o zwycięstwo
Skatowe rozmaitości
Tabele ligowe
Remis na koniec sezonu

Komentarze

Portret użytkownika smok
Wysłane przez smok w 18 Czerwiec, 2019 - 10:25

Piat, Piast i Piast. Strzelce, Strzelce i Strzelce.

Juniorzy, liga, na którą nikt nie przychodzzi.

Czy pani redaktor wie, że oprócz Piasta awansowała także Stal Zawadzkie? W trochę innej kategorii wiekowej i wagowej? I to o tym awansie się mówi w kibicowskich kręgach, a nie o juniorach Piasta. Piast (nawaisem mówiąc), odpuścił sobie ostatni mecz i nie pojechał do Krasiejowa, bo nie miał już szans na awans, a to znowu jest postawa, którą wypadałoby napiętnować.

Portret użytkownika kibic
Wysłane przez kibic (niezweryfikowany) w 18 Czerwiec, 2019 - 14:11

O jakich kręgach kibicowskich mówisz? Pomiędzy żędowicami a Kielczą?Cieszy sukces młodych chłopaków do NAJWYŻSZEJ ligi juniorskiej w województwie. Stal o której piszesz awansowała z najniższej ligi w kraju. Miasto gminne awansowało z ligi w której 3/4 drużyn ma problem z uzbieraniem 11 ludzi na mecz. Szacunek dla ludzi którzy odbudowują po mału ten klub, ale uważam że ambicje tam powinne być znacznie wyższe i po ewentualnym awansie do okręgówki na pewno warto będzie wspomnieć.

Odpowiedz