Nie ma boksów oraz śmieci

Nie ma boksów oraz śmieci

Artykuły : 
Numer wydania: 

W 2012 roku zostały wyremontowane boksy handlowe znajdujące się przy uliczce prowadzącej z Marka Prawego na Plac Targowy. Jednak, jak przyznaje właściciel, od samego początku były one demolowane.

 

- Niejednokrotnie kradziono ogrodzenie, włamywano się do kamienicy, o zaśmiecaniu ich już nawet nie wspomnę - mówi Kazimierz Żyła, właściciel.

 

Niejednokrotnie na łamach naszej gazety opisywaliśmy to miejsce, uskarżali się na nie mieszkańcy, ponieważ wiecznie było tam brudno, a boksy wypełniały się papierami, butelkami i puszkami po piwie.

W wydaniu papierowym przeczytasz także: 
Nie ma chętnych na lokale
Zdrowe śniadanie i warsztaty z robotyki
Zagadki, konkursy i ciekawostki
Seniorzy i juniorzy chcą współpracować

Komentarze

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 14 Listopad, 2017 - 19:16

   Aż się  popłakałem  , tak mi smutno  ..znowu    okradli  Kazimierza ŻYŁĘ   ,   źli  ludzie  ciągle   utrudniają   życie  Żylom   a  oni    tacy      porzadni   i  do  kościoła  chadzają  ,  a tu jacyś rozbójnicy   ukradli   ogrodzenie  wykonane ze śrebra  oraz    złotą   armature  łazienkową  .

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Listopad, 2017 - 16:44

A jaki to ma związek z tematem ? Czemu ma służyć takie  szydzenie ? Kozak jesteś w necie ale pi....z....    d....a w świecie.

Portret użytkownika Gary Lineker
Wysłane przez Gary Lineker (niezweryfikowany) w 15 Listopad, 2017 - 19:20

Ciekawe czy to niejaki Aleksander z Mickiewicza tak ujada na Żyłę?

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Listopad, 2017 - 19:21

    Nie na temat ?  Szydzenie?     A co nas obchodzą wynurzenia  Kazimierza ŻYŁY  że   winnymi   zrobienia  kloaki z  jego wlasności sa   ... wszyscy tylko nie JA ... sa  zapisy prawne mówiące ze za stan   nieruchomości  oraz najbliższej okolicy   odpowiedzialny jest   właściciel  i to  jego dotyczą  ewentualne sankcje za nie przestrzeganie tych  zapisów   a nie   mańczyka   który  sra pod  żyłowym  płotem    a ty  kozaku   zanim  pierdniesz na forum  , przejrzyj  KK  i KC  .. a następnie  cytuj  odpowiednie paragrafy  a nie durnowate   rymy   częstochowskie.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Listopad, 2017 - 20:48

dalej nie na temat ,  jest uporządkowane . a kogo interesują twoja histeryczna  wścieklizna zapewne nie leczona od dłużeszego czasu. To kliniczny przypadek  jesteś . 

 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Listopad, 2017 - 20:50

a  kogo interesują ? mnie , mojego szwagra , zięcia , tesciową i jej trzech braci , kuzyna żonę i jej konkubentów ... NORMALNYCH  LUDZI A NIE PSYCHOLI . 

Odpowiedz