fbpx Międzynarodowy turniej | Strzelec Opolski

Międzynarodowy turniej

Dziewiątego marca w Zawadzkiem odbył się już 25 Międzynarodowy Turniej Karate WKF Rada Regentów. W dziesięciu kategoriach rywalizowało aż 277 zawodników ze Słowacji, Czech i Polski. W ponad sześciogodzinnych zawodach rozegrano 62 konkurencje. Karatecy NIDANA Zawadzkie zajęli drugie miejsce w klasyfikacji medalowej, zdobywając 8 złotych, 5 srebrnych i 15 brązowych medali.

Złote medale wywalczyli: Jagoda Chromiec, Michał Talaga (2), Wiktoria Grejner, Szymon Sprancel, Mateusz Łapot, Natalia Szponder, drużynowo Kacper Gołaś, Michał Talaga i Patryk Witek. Na drugim miejscu podium znaleźli się: Magdalena Kopeć, Julia Bartodziej, Marta Sprancel, drużynowo Ksawier Wit, Alex Foryś, Bartosz Pruski oraz drużynowo Martyna Jerominek, Nicole Brodowy i Julia Zając. Trzecie miejsca zajęli: Piotr Rogowski, Patryk Witek, Julia Bartodziej, Kacper Gołaś, Bartosz Pruski, Michał Talaga, Łukasz Koj, Kaja Wirska, Alex Foryś, Julia Zając, Kamil Konieczko, drużynowo Kacper Gołaś, Michał Talaga i Patryk Witek, drużynowo Robert Mraz, Szymon Sprancel i Mateusz Łapot, drużynowo Julia Bartodziej, Alicja Guzdek i Olga Bunkowska, drużynowo Ilona Koperska, Marta Sprancel i Jagoda Chromiec.

Wszystkim medalistom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!