fbpx Lider za mocny | Strzelec Opolski

Lider za mocny

Piłkarze Jedności Rozmierka przegrali na własnym boisku z KS-em Sławięcice 1:3 w 15. kolejce rozgrywek klasy A. Gospodarze po strzeleniu gola przycisnęli rywali, jednak ostatecznie nie udało się pokonać lidera ligowej tabeli.

Pierwsza bramka padła już w 10. minucie, po tym jak Łukasz Gibasiewicz wykorzystał dośrodkowanie jednego z kolegów. Piłka po jego strzale bez przyjęcia wpadła do siatki tuż przy lewym słupku. Trzy minuty później było już 0:2, a drugiego gola dla gości strzelił Sebastian Witła. Przechytrzył on naszego bramkarza i przy dużej dozie szczęścia wpakował futbolówkę do bramki. W 23. minucie Jedność złapała kontakt. Dawid Janoszka oddał mocny strzał, który wybronił golkiper ze Sławięcic, jednak był on już bez szans przy dobitce naszego napastnika. Do końca pierwszej połowy gospodarze stworzyli jeszcze kilka dobrych akcji, jednak zabrakło nieco skuteczności.

Już na początku drugiej części gry goście zdobyli trzecią bramkę, gdy po rzucie rożnym do siatki ponownie trafił Witła. Nasi piłkarze próbowali jeszcze odrabiać straty, ale ostatecznie musieli w całym meczu uznać wyższość rywali.

ZAG

LKS Jedność Rozmierka - KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle 1:3 (Dawid Janoszka - Łukasz Gibasiewicz, Sebastian Witła - 2)
Jedność: Michał Ochmann, Paweł Lejżak, Rafał Kandziora, Mateusz Błyszcz, Michał Hałek, Piotr Jokiel, Tomasz Skrzypczyk, Thomas Wolany, Jakub Lejżak, Dawid Janoszka, Łukasz Hermasz oraz Dawid Mnich