fbpx Kto pierwszy, ten lepszy | Strzelec Opolski

Kto pierwszy, ten lepszy

Kto pierwszy, ten lepszy

Artykuły : 
Numer wydania: 

Uwaga rodzice i dzieci!

Już w środę czwartego października rusza rekrutacja do X edycji Dziecięcej Politechniki Opolskiej dla dzieci z roczników 2005-2008. Uczniowie szkół podstawowych od dekady tłumnie biorą udział w cyklu wykładów przygotowanych przez pracowników naukowych politechniki. Zbierają zaliczenia w indeksach, dyskutują, poszerzają swoją szkolną wiedzę.

W tym roku akademickim politechnika otworzy swoje podwoje dla 400 opolan w Opolu i  100 mieszkańców powiatu strzeleckiego w Powiatowym Centrum Kultury w Strzelcach. Studia są bezpłatne.

Zapisy prowadzone będą tylko drogą elektroniczną, 4.10.2017 w godzinach od godz. 8.00.  Aby się zarejestrować należy wypełnić formularz dostępny na stronie www.dpo.po.opole.pl - (potrzebny będzie m.in. nr PESEL dziecka i rodzica lub opiekuna prawnego).

Pierwszy wykład wspólny dla wszystkich uczestników, odbędzie się w niedzielę 19 listopada w godzinach dopołudniowych w Filharmonii Opolskiej.

Przypomnijmy, że inicjatorem zorganizowania zajęć Dziecięcej Politechniki Opolskiej w Strzelcach jest Karol Cebula, który wspiera ją również finansowo (m.in. pokrywa koszty transportu dzieci do Opola).

Odpowiedz