fbpx Już oficjalnie! Tytuł dla Jemielnicy | Strzelec Opolski

Już oficjalnie! Tytuł dla Jemielnicy

Już oficjalnie! Tytuł dla Jemielnicy

Artykuły : 
Numer wydania: 

Trzydziestego września, gdy zamykaliśmy to wydanie „Strzelca Opolskiego”, w Istebnej trwały uroczystości związane z inauguracją Sieci Najciekawszych Wsi w Polsce. Wśród 10 miejscowości, które włączono do sieci, znalazła się Jemielnica.

 

- Teraz już oficjalnie możemy pochwalić się tytułem Najciekawszej Wsi - cieszy się wójt Marcin Wycisło.

 

Zgodnie z założeniami, Sieć Najciekawszych Wsi - podobnie jak sieć Najpiękniejszych Wsi Francji - ma być markowym produktem turystycznym i sposobem na zachowanie najcenniejszych walorów materialnego dziedzictwa, autentyzmu wiejskiej przestrzeni oraz form życia mieszkańców.

 

- Mam nadzieję, że dzięki wejściu do sieci Jemielnica zwiększy swój potencjał turystyczny - dodaje wójt.

 

Kolejną miejscowością pretendującą do tytułu Najciekawszej Wsi są Gąsiorowice.

 

JK

 

 

 

W wydaniu papierowym przeczytasz także: 
Piknik w Wierchlesiu
Centawskie dożynki
Kiedy nowy mostek?
CBA w urzędzie
Milion na przedszkole

Komentarze

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 3 Październik, 2019 - 13:50

Jak to możliwe że Kolek w czasie swoich  godzin pracy organizuje sobie w różnych miejscowościach swoją kampanię wyborczą ? Na zapłaconym z publicznych pieniędzy etatcie zamiast zajmować się służbą zdrowia Kolek jeździ po miejscowościach i spotyka się z wyborcami. Kolek spotyka się z wyborcami a w tym czasie coraz większe problemy w opolskiej służbie zdrowia. Widzie Państwo jak się walczy o bardziej dojną krowę, zapomina się o wszystkim. Proszę posła PIS o zwolnienie Kolka z pracy aby nie marnować dalej publicznych pieniędzy na jego zatrudnienie bo chyba kampanię wynorczą można sobie organizować po pracy. Tak samo jest ze Swaczyną. Dlatego ja nigdy nie zagłosuję na Mniejszość Niemiecką.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 3 Październik, 2019 - 15:10

Którego to posła PiS prosisz o zwolnienie Kolka? Doucz się troglodyto polityczny i przyjmij do wiadomości, że twoja "dojna zmiana" nie opanowała jeszcze, na szczęście, samorządów. Jestem przekonany, że nigdy jej sie to nie uda gdyż zostanie odsunięta od władzy w najbliższych wyborach parlamentarnych. Czuwaj!

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 3 Październik, 2019 - 15:52

Hahaha Janusz Kowalski z PISU żąda dymisji Kolka. Bravo Panie Kowalski. Masz u mnie głos w wyborach i od wszystkich moich znajomych. Kołek się nie nadaje do polityki, jedynie co mu wychodzi to klepanie wszystkich po plecach oraz imprezowanie na dożynkach czyli korzystanie pełną gębą z darmochy dla elity. Kolek Twoje działania na rzecz służby zdrowia w wijewództwie są poniżej dna, to jedno wielkie zero, beznadziejność. 

Odpowiedz