fbpx Jest szefem i najmłodszym pracownikiem urzędu | Strzelec Opolski

Jest szefem i najmłodszym pracownikiem urzędu

Jest szefem i najmłodszym pracownikiem urzędu

Artykuły : 
Numer wydania: 

Hubert Ibrom od dwóch tygodni jest oficjalnie zaprzysiężonym burmistrzem Ujazdu. Z nowym włodarzem gminy Ujazd rozmawialiśmy o jego pierwszych dniach w pracy w urzędzie, o pierwszych decyzjach i relacjach z otoczeniem...

 

Gabinet schludny, wysprzątany. Z półek zniknęły trofea świadczące o sukcesach poprzednika. Widać, że już zaaklimatyzował się Pan w nowym miejscu...

 

- Przyszedłem tu jak do nowej pracy. Lubię porządek, czuję się dobrze w zorganizowanej przestrzeni. Stałem się szefem i jednocześnie jestem najmłodszym pracownikiem urzędu gminy. To niecodzienna sytuacja, ale oswajam się z nią. Zaraz po ślubowaniu spotkałem się ze wszystkimi pracownikami urzędu. Zależy mi na integracji załogi i zbudowaniu wzajemnego zaufania. Wiadomo, że zgoda buduje. Przed świętami planujemy spotkać się na wigilii pracowniczej. Kiedyś takie spotkania były tradycją, chciałbym ją przywrócić.

 

W urzędzie gminy potrzebne są zmiany?

 

- Mam wizję zarządzania i będę ją konsekwentnie wdrażał...

 

W wydaniu papierowym przeczytasz także: 
Ile ma zarabiać burmistrz?
Mikołaj się zbliża
Irlandzka odebrana
Kto nas odśnieży
Zmiany w biurze rady
Zapraszamy na jarmark

Komentarze

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 5 Grudzień, 2018 - 22:50

Trzeba sobie jasno powiedzieć że Pan Hubert Ibrom niczym się nie różni od swoich partyjnych kolegów. Dlaczego?

To Hubert Ibrom był świadkiem i komletnie nic z tym nie zrobił jak w poprzedniej kadencji sobie utworzyli w starostwie nowy etat czlonek zarządu na etacie. Ja się pytam po co to stanowisko żeby traktować starostwo jak dojną krowę, czy żeby brać ile wlezie od podatników kasę. No co Hubercie poklaskałeś teej patologii prawda? Gdzie wtedy byłeś, no powiedz?

Lecimy dalej Hubercie. Jak funkcjonije strzelecki szpital?

Trudno się dostać, bo albo wysyłają do opola albo do przychodni. Dla mnie ten szpital to dno. Gdzie byłeś Ibromie?

Hubercie nie chce mi się dalej wymieniać bo Ty, Swaczyna, Kolek i inni jesteście dokładnie tacy sami, patrzycie żeby Wab było dobrze. Swaczyna już dawno miał odjejść na emeryturę a dalej trzyma się koryta. 

Odpowiedz