fbpx Gmina skarży wojewodę | Strzelec Opolski

Gmina skarży wojewodę

Gmina skarży wojewodę

Artykuły : 
Numer wydania: 

Gmina Jemielnica wniosła do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego dwie skargi na rozstrzygnięcia nadzorcze wojewody opolskiego. Wszystko dlatego, że wojewoda stwierdził nieważność uchwał rady gminy, podjętych w sierpniu, a dotyczących zmian w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego wsi Barut.

Na sesji 24 października radni jednogłośnie zgodzili się, by takie skargi wystosować. Wojewoda uznał, że podczas uchwalania zmian w planie zagospodarowania przestrzennego naruszono ustalenia studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Jemielnica. Zdaniem radnych - nie ma racji...

W wydaniu papierowym przeczytasz także: 
Powstanie Szlak Gąski
Więcej za udział w akcji
Święto nauczycieli
Kwiaty dla liderki
Kostka do naprawy

Komentarze

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 31 Październik, 2017 - 20:42

Panie Wójcie Marcinie Wycisło apropo boiska w Barucie... 

Gdyby Pan wpuścił na te boisko koguta co znosi jajka lub byka którego można wydoić to i tak nie zagłosuję na Pana w najbliższych wyborach. Powodów jest co najmniej tysiąc. 

Kuźwa robicie boosko tylko kto ma na nim grać jak młodzi uciekają na zachód i Pan do tego rękę przykłada bo wodociągi doją ludzi z kazdej zlotówki. W dodatku ja nie wiem z jakiego powodu Pan się tak uśmiecha z tego że ludzi są dojeni czy z tego że prezes i wice prezes wodociągów zarabiają ok 20 tysięcy na miesiąc - tak ludzie takie zarobki oni mają z czego bo nas doją. 

Gmina skarży wojewodę a ja proszę Pana wojewodę o sprawdzenie jak odbywają się konkursy na stanowiska urzędnicze w gminie jemielnica. Czy to przypadek czy rzeczywiście prawda że znajomi lub z rodziny są najlepsi w takich konkursach. Przy okazji warto też sprawdzić czy gabinet dentysty Jelito został wybudowany zgodnie z przepisami prawa. 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 31 Październik, 2017 - 21:56

   jak również   jaki  obrót  prawny  przyjęła sprawa    wycięcia  30 arów   lasu ..aby  ktoś mógł   piasek  kopać

Odpowiedz