fbpx Czym jest projekt L800? | Strzelec Opolski

Czym jest projekt L800?

Czym jest projekt L800?

Artykuły : 
Numer wydania: 

Trzydziestego września na leśnickim rynku odbędzie się impreza dla młodzieży pn.”Projekt L800”. Jest to przedsięwzięcie o charakterze klubowym, lecz w plenerze.

- W ramach obchodów 800-lecia Leśnicy burmistrz chciał zaproponować coś ciekawego dla młodzieży, stąd pomysł na imprezę na leśnickim rynku – mówi Edyta Gola z urzędu miejskiego w Leśnicy. – Oczywiście jeśli ktoś ze starszych mieszkańców gminy także lubi klubowe rytmy, to zapraszamy serdecznie. W tym samym czasie dla osób, które lubią bardziej muzykę disco polo, odbędzie się zabawa taneczna w stodole biesiadnej w parku miejskim w Leśnicy.

Nazwa przedsięwzięcia nawiązuje do filmu pt. „Projekt X”. Jest to amerykańska komedia, która opowiada o chłopaku, marzącym o zorganizowaniu takiej imprezy urodzinowej, by wszyscy zapamiętali ją na całe życie.

- Literka L jest od Leśnicy, a 800 od osiemsetlecia – wyjaśnia Edyta Gola. - Młodzież bawić się będzie w godz. 20:00-2:30. Zagrają tacy DJ-e jak Matdriver, Taito, Braian B, Strajger, Adams, Vixx oraz Bloxter. Zapewne będzie to głośne granie, dlatego już teraz mieszkańców rynku i najbliższych okolic przepraszamy za nadmiar decybeli, ale przecież 800 lat zdarza się tylko raz.

uj

W wydaniu papierowym przeczytasz także: 
Emeryci aktywni w wakacje
Joga dla początkujących
Dzieje się na kąpielisku
Wszystkie Anny do Św. Anny
Wakacyjne wycieczki

Odpowiedz