fbpx 400 tysięcy na żłobek | Strzelec Opolski

400 tysięcy na żłobek

400 tysięcy na żłobek

Artykuły : 
Numer wydania: 

O tym, że w gminie powstanie żłobek, już informowaliśmy. W ostatnich dniach burmistrz podpisał umowę o finansowanie tej inwestycji. Gmina Ujazd otrzymała 400 tysięcy złotych z resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi do lat 3 - Maluch+.

 

Placówka zostanie utworzona na parterze szkoły podstawowej w Ujeździe. Gmina zabezpieczyła na ten cel 80 tysięcy zł z własnego budżetu jako wkład własny. W żłobku na początek znajdzie miejsce 20 dzieci w wieku od pół roku do 3 lat.

 

- Chcielibyśmy jak najszybciej rozpocząć adaptację pomieszczeń pod żłobek - deklaruje burmistrz Tadeusz Kauch. - W tym roku musimy bowiem rozliczyć pozyskane środki. Prace nie będą kolidowały z działaniem szkoły w Ujeździe. Mam nadzieję, że pod koniec roku, najdalej na początku przyszłego uda się żłobek otworzyć.

 

JK

 

 

 

W wydaniu papierowym przeczytasz także: 
Rusza rozbudowa
Dzień pań w Nogowczycach
Święto w Balcarzowicach
O stroju i kobietach
Usuń azbest
Z serdecznościami
Darmowe jabłka
Pojedzie autobus

Komentarze

Portret użytkownika Karol Cebula
Wysłane przez Karol Cebula w 13 Marzec, 2018 - 14:00

Brawo Panie Burmistrzu !!! Jestes Najlepszy w zdobywaniu tzw,srodków zewnętrznych na dobre dla Twojej społecznosci cele.Serdecznie pozdrawiam i zapraszam na zasłużoną kawkę.

Karol Cebula

Portret użytkownika hynio
Wysłane przez hynio (niezweryfikowany) w 14 Marzec, 2018 - 06:52

A myślałem że to Pani Redaktor jest odpowiedzialna taki obraz kaucha w strzelcu, a to widać że jest WIELKI nacisk z góry. STRZELEC ZDEMASKOWANY 

Odpowiedz